PhilJ Ked tyzden sustavne prsalo, tak som vedel, ze nepojdem nicit cerovku rovnako ako sa nepojdem brodit 3ma jamami. Tym samozrejme nehovorim, ze to bolo dobre ako to bolo (zial ten predosly mostik sa zrejme nevydaril podla povodnych predstav) - ale ani toto neriesi tu vyvierajucu vodu a blato, len sa to prekryje drevom a som zvedavy komu za mokra ako prvemu na tom ustreli koleso... :/ Viacero ludi mi vysvetlovalo, ze kde je sustavne vlhko, drevene prvky nie su riesenie (nico ine je premostit potok zo suchecho brehu na suchy breh a nieco ine prasknut drevo do baziny).
26.08.2015 - 23:53:39
00
Preco to nevysipu kamenim? Vsak sustavne ho niekde davaju.
26.08.2015 - 23:59:40
00
Magez, mokre drevo riesi pletivo. Inak nevsimol som si, ze by bol povodny mostik nejak poskodeny alebo nieco podobne, takze podla mna zbytocna nadpraca. Stacilo tie vyjazdene jamy odkopat dole svahom na odvodnenie a vysypat jemnejsim makadamom, ktory by spevnil podklad. Ale co uz, ved toto nie je prvy zasah na Vydrickom singli. Najhorsia vec aj tak bola to znicenie kamenneho useku zbijackou, toto uz je len kozmetika.
27.08.2015 - 00:00:30
00
Večerný výjazd s iron.hide. V Hviezde je niekoľko popadaných stromov. V kameňolome v Medených Hámroch zase upaľovali čarodejnice. :lol: Silva, nebola si o 20:15 na Malom Slavíne?

trasa

Prílohy:

Komentár súboru: El Chupacabra stále sliedi na Malom Slavíne
1.jpg
1.jpg 387.25 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: spln sa blíži
2.jpg
2.jpg 304.65 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pálenie čarodejníc
3.jpg
3.jpg 201.33 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: trampská chatka pod Volhoviskom
4.jpg
4.jpg 178.31 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Stamp na výslní a v tieni zároveň
5.jpg
5.jpg 179.14 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: to ten totem
6.jpg
6.jpg 305.44 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: iron a mesiačik
7.jpg
7.jpg 438.06 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil tmax dňa 27.08.2015 - 11:31:11, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2015 - 00:24:57
012
lol ten mostik zas co ma byt? ale nevadi, aj tak bol ten povodny dost uzky, raz som sa tam dobre vyje***l a odvtedy som 3jamy moc nejazdil. tak fajn
27.08.2015 - 00:40:27
00
Povodny bol perfektny a naozaj nebol problem tam ist aj ked bolo blato pred nim ... tento je zbutocne siroky a bezpecny, skoro ako pod nejakej EU normy, hnusny trend zjednodusovania a znizovania narokov .... takze tu mame stale hladsie single, ktore prestanu byt zaujimave ak nedupes ako stravak a na druhej strane stale narocnejsie traily, na ktore bezny bajker nema odvahu ... jednym slovom 'super'
27.08.2015 - 06:50:02
05
To je inak fakt, ze povodny mostik este zil, len nejako klesol do blata :lol: .. v podsate suhlas, vzdy problem bahnisko pred nim. Ale s tymi sutrami opatrne, to by bolo to najhorsie. Kazdopadne, akonahle sa do tychto veci daju necyklisti, tak to takto dopadne :(
27.08.2015 - 06:53:02
01
tmax asi ano,niekoho s bikami som aj videla stat pri pristresku
27.08.2015 - 07:22:26
00
trochu nerozumiem prispevkom k mostiku. ved kto sa rad bahni snad nebude mat problem pred tym stromom vyjazdit novu stopu a vznikne sucha a mokra trat. budete spokojni vsetci :)
27.08.2015 - 08:15:57
03
tmax asi ano,niekoho s bikami som aj videla stat pri pristresku

Tak si to bola ty a "husband".

Maťo, nejde o blato, ale ten predošlý mostík bol v úplnom poriadku, zbytočne ho "opravovať". Argument o sprístupnení pre nevyjazdených cyklistov je zbytočný, lebo ďalej ten singel aj tak pre nich nie je.
27.08.2015 - 08:31:36
00
inak vecer som sa tulal okolo letiska a od ivanky ide novy cyklochodnik zatial je spraveny po ten radar co je pred mohylou. ak to pojde okolo celeho letiska tak to bude super lebo po dazdoch sa tam moc jazdit nedalo.
27.08.2015 - 08:54:01
00
Ten singel nie je podla mna vobec narocny a ten stary mostik bol pre mna aj tak vacsinu casu nepouzitelny. Bud som ho obchadzal zlava, alebo som prenasal bajk, malokedy sa dalo ist po mostiku cez to blato pred nim. A aj ked cely singel bol uplne suchy, tam sa blato stale drzalo.

Ale to je tak - spravia mostik, foristi sa stazuju ze to mali vysypat kamenami. Vysypu nieco kamenami, a foristi sa stazuju ze budu mat rozrezane gumy. Ani tak, ani tak...
27.08.2015 - 08:55:22
09
Tak si to bola ty a "husband".

Maťo, nejde o blato, ale ten predošlý mostík bol v úplnom poriadku, zbytočne ho "opravovať". Argument o sprístupnení pre nevyjazdených cyklistov je zbytočný, lebo ďalej ten singel aj tak pre nich nie je.

Ved toto sa bojim, doteraz sa nedostali za mostik, teraz zistia ze su za nim jamy a o par tyzdnov sa to bude volat 4 mostiky namiesto 3 jamy... :(
27.08.2015 - 09:29:30
00
Ten singel nie je podla mna vobec narocny a ten stary mostik bol pre mna aj tak vacsinu casu nepouzitelny. Bud som ho obchadzal zlava, alebo som prenasal bajk, malokedy sa dalo ist po mostiku cez to blato pred nim. A aj ked cely singel bol uplne suchy, tam sa blato stale drzalo.

Ale to je tak - spravia mostik, foristi sa stazuju ze to mali vysypat kamenami. Vysypu nieco kamenami, a foristi sa stazuju ze budu mat rozrezane gumy. Ani tak, ani tak...



Pravidelne som tadial jazdil s RocketRonom vyjazdenym do slicku a problem som nemal...pred rokom som myslel, ze sa tadial neda poriadne prejst cez to blato, zaciatkom tohto roka som to jedneho dna 5x po sebe vyskusal a odvtedy ziadny problem. Ked mi robi na nejakom traile nejaka pasaz preblem, tak sa to skusim bud postupne naucit, alebo to pokojne obchadzam ked je to mimo moju hlavu/schopnosti....ale nie ze vsetko si prebudujem aby som sa ako totalna lama mohol pohodlne vyvazat...
27.08.2015 - 10:06:31
04
Ono to cele zacina otazkou - kto je moja cielova skupina? Pre koho to robim? A v tomto bode sa odpovede ludi co jazdia pravidelne a ludi z MLB zjavne rozchadzaju a tym padom sa budu rozchadzat aj nazory na nasledne akcie.

NIekedy mam pocit, ze MLB nevedia presne urcit ze kto je ich cielovka, hlavne ak sa otvori tema polovnici, ale pri budovani a udrzbe ciest to je jasne - primarna je masa ludi. Dostat co najviac ludi do lesa, urobit im podmienky aby si to uzili a nezabili sa pri tom. A nasledne z toho tazit.

Bikerov v dohladnej dobe nebude viac ako beznych ludi, co vyrazia v priemere max raz za mesiac do lesa, takze je jasne, ze kto tvori tu masu.
27.08.2015 - 10:16:52
01
keyboard_arrow_up