Brcinskij o servise v Zanzo biku som pocul uz vselico, ale dobre este nie.... v tych Leviciach maju otvaracie hodiny po - pi od 8 do 16 takze pre nas pracujucich v standardnom case je to dost blbe... kazdopadne to asi zriesim tak ze tam bajk zoberiem v pondelok rano (tak aby som tam v leviciach bol na osmu a na nejaku pol desiatu uz spat v BA v robote) a pojdem pre neho v piatok cestou domov ( byvam v okrese VK tak to mam relativne po ceste)
18.08.2015 - 07:36:19
00
nameless_one dakujem za info, to som netusil, tiez som si myslel, ze si z Bratislavy. Takto je to samozrejme uplne ina situacia. Nevadi, nejak to vyriesim. Tiez patrim medzi ludi pracujucich standardne, takze to zriesim asi dovolenkou. Mal som teraz defekt, dnes som kupil dusu, tak vyskusam stlacit tu brzdu a zapriet sa do pedalu, ci tam budem mat aj ja nejaku volu...
Ine pukanie ste na blizzarde nikto nezaznamenal?
dikes.
18.08.2015 - 16:35:39
00
som z okresu VK, ale zijem a pracujem v BA. A cca 2 - 3x za mesiac chodievam cez vikendy do VK takze mam Levice v zasade po ceste


Naposledy upravil nameless_one dňa 19.08.2015 - 07:33:18, celkovo upravené 1 krát.

18.08.2015 - 21:22:03
00
btw ak mas momentovy kluc tak urcite odporucam prebehnut tie capy a podotahovat na udane momenty.
18.08.2015 - 21:25:00
00
Jasan, momentak nastastie mam, idem rovno na to.. Diky moc..
18.08.2015 - 23:31:28
00
tak dostal som sa k tomu az dnes. vrchne som checkol, len jeden bol mierne uvolneny, ale tie spodne capy asi len tak nedotiahnem bez zhodenia kluk, ci? Neni na to nejaky tajny grif mimo kratuckeho imbusu co by sa tam zmestil? :D
este by som sa chcel opytat, ako silno prosim vas zatahujete capicku osky naboja do ktorej sa vsuva rychloupinak? Menil som plaste a dnes som si vsimol, ze ta vrchna capicka(cierny klobucik) v strede na strane brzdoveho kotuca bola uplne na volno. Niekde som cital, ze dotiahnut, az kym sa dotkne loziska a potom stvrt otacky spat a v dalsom videu som videl, ze chlapik to normalne dotiahol, ale nie moc silno. Tak som to dotiahol, tak jemne.
A este k tomu rychloupinaku nema byt nahodou tiez taky zubaty protikus, tiez som si vsimol, ze mi to uz vydralo zelenu farbu z ramu.. :)
Btw gumy som dal nakoniec od Specky, Purgatory 2,3 dozadu, tiez som rozmyslal, ze ju dam aj dopredu, ale nakoniec som zvolil Butchera 2,3, tak som zvedavy, co to urobi oproti tym default Nobby Nicom. A duse som tam dal Maxxis Freeride s 1,2mm hrubou stenou (tazke jak hovado).
dikes
19.08.2015 - 22:07:28
00
ten spodny zadny cap sa da dotiahnut ked zhodis presmyk, je to celkom rychle, jeden srobik. no a ten velky predny cap sa mi podarilo nejakym zazrakm dotiahnut na tych 20 nM aj bez toho aby som sa k tomu z druhej strany dostal, proste asi to uz malo dostatocne velke trenie na to aby sa to nepretacalo.

capicka osky naboja... to coje to mi nic nehovori :/
20.08.2015 - 07:44:50
00
asi som to zle nazval, ked sa zhodi dole zadne koleso, tak na strane kotuca, je v strede, taky cierny klobucik so zavitom, okolie toho tru axlu, zadotiahol som to len tak jemne, kvazi rukou.
Chel by som som poprosit radu, lebo ma strasne vytaca megadlhy bowden od teleskopky, ci niekto neviete, ako by sa to dalo najjednoduchsie skratit, fakt je mrte mrte dlhy..
dikes
27.08.2015 - 22:34:46
00
vsak v navode na instalaciu tej teleskopky bolo presne popisane ze ako si urcit spravnu dlzku. ja som to horko tazko odstipol kombinackami ale nie je to idealne. najcistejsie je to asi karbobruskou s rezacim kotucom, spravi to krasny cisty rez ale teraz som nemal k dispozicii...
28.08.2015 - 07:49:22
00
Ja som tak isto skracoval skoro 15cm s klišťami na viazanie armatúr.
28.08.2015 - 08:16:20
00
tak bike mam po garancke, co sa tyka pristupu ludi zo slogeru, tak to bolo na jednicku, nebol problem dohodnut sa na vyzdvihnuti bajku mimo pracovnych hodin. co sa tyka problemu "vole" v spodnom zadnom cape, tak vedeli o tom, bohuzial vymenili len osku za nerezovu. trosku to pomohlo ale stale je tam vola, jazdit sa na tom sice da ale bojim sa ze sa to bude casom zvacsovat. btw tvrdili ze podla vyrobcu (rock machine) je mensia vola v tom cape normalna... no mne sa nezda ze by bola akakolvek viditelna vola v poriadku. kazdopadne uz som to prebral so svokrom (sustruznik) a cez zimne mesiace spravime puzdierka na mieru a snad to bude uz v poriadku.
04.09.2015 - 11:10:37
00
Tak ale to je pekny hnoj aby si clovek musel na bajk v zaruke vyrabat "puzdierka"
04.09.2015 - 11:16:22
01
musiet nemusim, jazdit sa na tom da v pohode, a ak by sa mi chcelo tak by som to mohol znova reklamovat a mozno by tam uz aj tie puzdra vymenili... ale jednoduchsie pre mna bude poriesit to cez zimu so svokrom, je fakt sikovny sustruznik.
04.09.2015 - 11:57:44
00
nameless_one, gratulujem ku garancke, ja som este nebol, ale chystam sa coskoro.. Bowden uspesne skrateny o 20cm, nakoniec som si kupil na to klieste a parada. Krasne to smyklo, aj ked ako do masla sa to zase nazvat neda. :)
V ramci tej vole som si stale neni isty, ci mam ten problem aj ja. Casto mi tam nieco puka, ale fakt nejak neviem identifikovat, ze odkial, skusal som aj pri stlacenych brzdach poriadne zabrat do pedalov, ale nejak som nic nepostrehol. Ale pre istotu by som chcel aj tak poprosit, ci by bolo mozne, ze by pan svokor pripadne vysustruzil jeden par navyse, samozrejme by sme sa nejak dohodli. Asi je fakt lepsie si to takto vyriesit, aj ked to cloveka nasere, radsej nech je s tym pokoj. Dik.

Jesen klope na dvere, viem, ze v tomto segmente sa moc blatniky nenosia, ale osobne som nerad zasvineny od blata, tak vas mozno inspirujem mojou volbou, aj ked nie uplne cenovo vhodne nastavenou za pokaslane plasty: Front & Rear Mudhugger Pack (zadny je sice trosku otrasny, ale funkcnost je pre mna prvorada)
05.09.2015 - 00:15:26
00
Brcinskij jasne ked uz to budeme robit tak spravim si aj ja pre seba nejake do zasoby tak mozem spravit aj pre teba navyse, lenze neviem ci ti to pomoz,e totiz idealne by bolo spravit to na mieru pre tej tvoj bajk, tam mozu byt mierne odchylky (z vyroby). mimochodom po tej garancke som bol na dvoch vyjazdoch a momentalne nic nepukalo ani nepraskalo, ale zase nejak extra som tomu nedaval zabrat
05.09.2015 - 12:58:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up