Ahojte. Mame doma bicykle, ktore zaberaju celkom dost miesta a chceme ich zavesit na stenu. Viac nam vyhovuje uchytenie za predne koleso, ale napadlo mi...nie je moznost pri uchyteni za predne koleso ze sa hydraulicke brzdy (shimano slx a xt) zavzdusnia (ako sa moze stat napr ked je bike hore nohami)? Druha vec, nakolko nadseny z tohto uchytenia bude zadny tlmic a vidla? Je pre nich lepsie, ak je bike oprety kolesami o stenu, alebo im je lepsie, ak bike visi na hornej ramovej trubke? Dakujem velmi pekne za vase postrehy a skusenosti :-)
03.04.2017 - 21:06:53
00
Podľa mňa to bajku neublíži, dosť často vozím bajk vo vlaku zavesený na hákoch, alebo ho niekedy servisujem hore kolesami a ešte sa mi nestalo aby sa brzdy takto zavzdušnili. A vidlici takáto poloha skôr prospeje, aspoň sa mazací olej dostane k penových krúžkom, ktoré ho nacucajú.
03.04.2017 - 21:14:44
00
Roky mám jeden bike zavesený na stene za predné koleso a nič mu nie je. Aspoň sa olej vo vidle dostane všade.
05.04.2017 - 13:41:47
00
mam tak uz tretiu sezonu aj cestak aj horsky a pohoda. ak je brzdova sustava bez poruchy/vady, nema sa ako zavzdusnit a nikdy sa mi to nestalo. a trpiet tym urcite nic netrpi, ked jazdis na bajku a mas napriklad 70kil davas mu zabrat viac ako ked visi vlastnou vahou /dajme tomu 11kil/ v klude
06.04.2017 - 11:28:37
10
keyboard_arrow_up