Caute ,nenasiel som tu svoj problem tak ho sem napisem.
Mam problem zo zadnou brzdou.
Je to hydraulicka brzda Promax Decipher Dot 4.
Pred tym ako my poviete, ze treba to odvzdusnit, naplnit, vzduch vytlacit to vsetko som urobil mam na to kupeny set.
Takze po stlaceni packy, predtym zatlacenych dosticiek, sa dosticky neposuvaju spat len von, potom my zablokuje cela brzda a koleso sa ani nepohne.
Chcel som dat do opravy , ale oni take neopravuju /nervy/ , tak sa snazim to urobit sam ,lebo nove nekupujem.
Mam ich 2 roky ,predna je bezproblemova a olej je dot 4 .
Takze ,kto chce a vie my poradit prosim a dakujem.
27.08.2017 - 10:19:22
00
Popravde tieto brzdy su nočna mora (nechapem ake pohnutky mali v meride ked toto davali na biky..farba lezie dole od dotky,zavzdušnuju sa atd.)Ked mas tie brzdy odvzdusnene mali by sa piestiky vracat.Boli platnicky von pri odvzdusneni?Ked sa brzda nahodila na bike bola nadržka uzavreta pri prvom stlaceni packy?Tieto brzdy su nato nachylne staci pootvorit nadrzku trosku stlacit packu a brzda ma uz uplne iny krok(tymto sa da docielit aby zaberali skor)nadruhu stranu radi tahaju vydusnu a inu vlhkost do dotky takze zaseknutie a zakusnutie brzdy je velmi caste zvycajne staci povolit ten bocny torx a trosku roztiahnut platnicky.
Popravde na tvojom mieste by som sa poobzeral po inych brzdach.Usetris si kopu nervov a casu.
30.08.2017 - 21:38:12
00
Diky za odpoved,
Ake brzdy by si my odporucil?
31.08.2017 - 10:11:05
00
Shimano. Konkretnejsie podla tvojho rozpoctu.
31.08.2017 - 12:09:31
01
Shimano sú dobra voľba.podľa rozpočtu zvol model
01.09.2017 - 23:40:25
00
Nasiel som servis tu v okoli a podarilo sa im dobre opravit brzdu ,pekelne brzdia neviem preco ale este si ich necham mam ich rad, cely bike mam rad radost si zajazdit a dakujem fakt vsetkym ktory my pomohli a ked sa uplne pokazi beznavratne kupim si shimano jasne podla peniazkou.dik
08.09.2017 - 22:28:33
00
keyboard_arrow_up