Zdar,

Vcera som bol sikovny a podarilo sa mi strhnut hlavu srobu do predstavca Ritchey WCS 4-Axis. Cek obrazok.

Jedna s myslim o M4 velkost cca 20-22 mm (nie som teraz presne isty). Viete mi poradit kde by som mohol zohnat nahradne ?

Je tam nejaky specialny jemny zavit ? Cene orig nahradnych srobov je mierne uletena, otazka je ci bude nieco zo zeleriarstva (napr. http://www.akros.cz/srouby-s-valcovou-hlavou-nizkou-s-vnitrnim-sestihranem-din-7984/a4/prod/) pouzitelne...

Nechcem si totiz niekde pri zjazde rozbit hubu... Budem rad za kazde skusenosti...


BTW. ten strhnuty srob sa mi podarilo dat dole s torx klucom potom ako som ho tam jemne naklepal s kladivom (ak by mal niekto podobny problem :) )

Prílohy:

Srob_predstavec.PNG
Srob_predstavec.PNG 75.6 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2014 - 10:46:36
00
Cau. Tento problem som mal aj ja na mojom Ritchy C260 WCS. Boli tam skrutky na 3 imbus, ktory sa aj tpi pouziti profi naradia a dodrzania momentu strhol. kontaktoval som spolocnost Ritchey opisal, cely problem a cuduj sa svete, poslali mi zdarma nove skrutky. Avsak skrutky uz neboli na imbus 3 (asi mali vela reklamacii) ale poslali nove na Torx 20. Dodanie bolo do 2 tyzdnov. A dresa s korou som komunikoval bola ri_warranty{zavinac}ritcheylogic{bodka}com. Zatvorky nahrad normalne tym, co tam ma byt.

Prílohy:

IMG_1414.JPG
IMG_1414.JPG 306.32 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2014 - 18:29:20
00
Vdaka za radu, popravde to ma ani nenapadlo. Napisal som, a uz som aj dostal odpovem..vyzera, ze to je na dobrej ceste.

Docasne skusim ako nahradu pouzit nejaky srob zo spoj. materialov...

//Update:

Tak som dostal potvrdzujuci mail, ze mi poslu novu sadu skriutiek.

Medzitim som uz ale kupil v miestom obchode, vyzeraje, ze srob sedi ale nemam tam tu vytesnovaciu hmotu, takze asi sa bude odtahovat...ako docasne riesenie to postaci
23.04.2014 - 10:25:09
00
cauko no ja to iste momentak na 4Nm a strhol som tiez na c260 neostali niekomu 3kusy? na predstavci je dokonca nalepka torx t20 a v skrutkach tenulilinky imbus.. tam dali teda paradne blato !!
17.04.2015 - 22:24:49
00
keyboard_arrow_up