Ahojte, mam dva problemy s kolesami (26", MTB):
1. neustale mi klesa tlak, po par dnoch, na oboch kolesach. Kontroloval som ventil, duse (pod vodou), nic som nenasiel. Po par dnoch/tyzdnoch klesne tlak na cca 1 bar a musim dofukavat.
2. Plaste sa mi nedari nahodit tak, aby mi nevzniklo "vajco". Ako sa snazim, tak sa snazim, stale mam na jednom mieste ten plast ako keby hlbsie utopeny v rafiku a neviem to narovnat. Rafiky vyzeraju ok. Skusal som prejst plaste mydlovou vodou, dofukat na vyssi tlak, nech to sadne, nic nepomaha. Moze byt problem v sirokom gumenom pasiku v rafiku?
30.06.2020 - 17:42:09
00
Kedže si nenapísal, čo máš obuté, tak len jedna rada, možno zbytočná - kupuj poriadne duše aj plášte a budeš mať menej problémov.
30.06.2020 - 18:58:14
01
1.nie sú tie duše staré? daj nové a hotovo,taká strašná investícia to nie je. 2.neskúšal si nafúkať najprv len čiastočne,potom po tom poklepať rukou dookola aby sadol všade rovnako a dofúkať ? no a keď ten pásik zasahuje až do drážky kde má sadnúť plášť tak to teoreticky môže byť aj to.
30.06.2020 - 19:13:37
00
xyz nie su stare, to iste mi robi aj na druhom biku, kde mam nove duse (kupovane tu, na MTBikeri). to poklepanie som skusal, samozrejme..no dnes sa s tym skusim znova pohrat. vcera som to dost citil, ked som siel po rovnom asfalte

robi to stale, nafukam na 3 bary a po par dnoch to klesne na oboch bikoch na 2.
01.07.2020 - 09:19:49
00
keyboard_arrow_up