Zdravím, vie niekto poradiť kvalitný servis na túto vidlu, alebo celkovo servis na RS. Začala mi prepúšťať olej, čiže bude potrebná asi výmena gufier.. :( Dík
24.04.2008 - 09:44:31
00
Eximo. Ale asi ti bude treba papiere od vidlice, resp od biku. Alebo to dones mne :)
Inak nechapem ako taka relativne nova vidlica moze prepustat olej. Bud sa o nu vobec nestaras a pod guferami mas napratany bordel, alebo mas rad bahno. Ale moze tiect aj ak je tam moc stary olej.
24.04.2008 - 13:09:50
00
to bikenur- no asi to bude súhra viacerých aspektov :oops: Zo začiatku roka je Straník strašne blatistý,čize to bahno je tam stále(a mám ho rád :D ), k tomu pripočítam časté vapkovanie a minimálnu starostlivosť z mojej strany a výsledok je na svete..Ale musím to dať zoservisovať, lebo ju odpálim úplne :( Myslíš, že by to mohlo byť len olejom?Vidla bola kupená v septembri.
24.04.2008 - 13:29:08
00
to bikenur- no asi to bude súhra viacerých aspektov :oops: Zo začiatku roka je Straník strašne blatistý,čize to bahno je tam stále(a mám ho rád :D ), k tomu pripočítam časté vapkovanie a minimálnu starostlivosť z mojej strany a výsledok je na svete..Ale musím to dať zoservisovať, lebo ju odpálim úplne :( Myslíš, že by to mohlo byť len olejom?Vidla bola kupená v septembri.

Wapka je naozaj to najlepšie pre bike :wink:
Ale aspoň budeš nabudúce múdrejší...
24.04.2008 - 13:55:15
00
.... k tomu pripočítam časté vapkovanie a minimálnu starostlivosť z mojej strany a výsledok je na svete..Ale musím to dať zoservisovať, lebo ju odpálim úplne


tak toto som už videl. vapka, zanedbaná údržba ... super kombinácia. :evil:
Bola to Reba SL ktorá chodila horšie ako RST Gila. Zdvih 2cm. Po rozobratí olej nikde zničené nohy, pod guferom ryhy, plná vody. Príjemnú zábavu. :x

PS: na forum nechodí, ale poniektorí ho poznajú že Jesus :lol:
24.04.2008 - 14:33:01
00
No tak to olejom fakt nebude. Pokial si ju nejako necistil a nemazal vnutorne nohy, tak prach a blato si si pomaly vtlacal cez gufera do vidlice. A wapka tomu len pomohla. Ked vidlu rozoberies, uvidis ci uz nieje po nej. Vies si asi predstavit, co urobi ta spina medzi klznym puzdrom a vnutornou nohou.
24.04.2008 - 19:17:37
00
keyboard_arrow_up