Ahojte, mám na vás 2 otázky, keďže už som fakt zúfalý.

Za prvé, čo sa týka stredu. Mám Truvativ Howitzer XR a kľuky Hussefelt. Kľuky už majú čo to odžité, ale stred má cca rok. Môj problém, na bežné pukanie u týchto kľúk/stredu som zvyknutý (vždy ho odstránim zložením kľuky, vyutieraním závitov, namazaním a dotiahnutím.) Ale môj problém je, že keď som vytiahol bike a šiel som k rodine pomôcť s nábytkom (cca 4min jazdy mestom, žiadne hopkanie ani podobné srandičky, na ktoré som bežne zvyknutý) tak keď som sa od rodiny vracal naspäť (bike zatiaľ uložený v pivnici) tak stred začal hlasito pukať, akoby bolo niečo povolené, normálne to až cítim, vždy keď pukne, mám pocit akoby sa niečo vnútri zlomilo, alebo čo... Moja bežná kúra na odstránenie Howitzer pukania nepomohla a stále sa to opakuje, niekedy pri silnom zášľape stoji, niekedy aj keď sedím a sotva zaberám... Nevieto o čo ide? :D

Druhé. Mám brzdy Avid Juicy 7, zadná všetko v pohode, ale predná jedného dňa začala pretekať cez expanzku, tak som to rozšróboval, skontroloval to tesnenie v nej, zložil. Potom som sa pokúsil brzdy odvzdušniť a tu nastal najväčší problém. Keď som sa snažil pretláčať DOTko cez brzd. systém, tak to vôbec nešlo, zatlačil som striekačku do určitej miery a potom druhá striekačka nepustila ďalej a keď som prestal tlačiť nárazom sa vrátila naspäť (akoby vznikal dáky podtlak, ktorý vôbec nepustí kvapalinu). Znova moja otázka, viete čo s tým? Lebo tieto brzdy brzdia priam luxusne...
05.06.2014 - 13:50:16
00
zdar. taky problem so stredom som mal aj ja. Pomohla vymena stredu
05.06.2014 - 14:37:13
00
keyboard_arrow_up