Vidíš to je nápad! treba si zohnať frajerku čo býva ďaleko..poriadne. a potom ani 20 000 nie je málo. :-)

to Gengar:
Ty poriadne zanebávaš osobný život. Ale možno vyhráš maratón a Romana sa ti hodí okolo krku. :-)
30.11.2005 - 13:55:22
00
Ja najazdím v lete asi 8 000 km a v zime aj 10 000 km na trenažeri, ale takmer som sa vôbec nezlepšil. Totiž netrenujem podľa srdcovej frekvencie, lem jazdim a jazdim. Poradte mi ako trenovať efektivnejšie. Zároveň aké mám používať vitamínové a stravné doplnky a v akých dávkach /proteiny, glutamíny, aminokyseliny, gainery, ionty a iné. Ja totiž používam okrem stravy iba ionty a multivitamíny. Niekedy z toho pretrénovania a kilometrov dostávam aj kŕče.
Ak máte skúseností ako sa zlepšiť v rýchlosti a vytrvalosti aj za pomoci stravných doplnkov okrem stereoidov tak poraďte!!! díky moc
30.11.2005 - 13:59:42
00
zacni trenovat s pulzmetrom, dobre clanky o treningu su na www.kpo.cz.skus si to vsetko precitat a pochopit...a radsej jeden pulzmeter ako 5 kg nezmyselnych somarin
30.11.2005 - 14:07:44
00
to Valka
myslim ze ked uz najazdis rocne take objemy tak sa treba zamysliet aj nad vyznamom tvojho snazenia. Skus si ztiahnut treningovy plan z www.kpo.cz a urcita zacni trenovat aj trochu z rozumom (ale to tam mas vsetko vyslvetlene).
avsak samotny pulzomer ti bude nanic kym si nedas zistit aspon aerobny a anaerobny prip. laktatovu krivku.
30.11.2005 - 14:44:18
00
Asi tak..
3x do týždňa dochádzam do školy vlakom//53km tam 53 spat..
čisto teoreticky - 106km*3 -- 330km/týždeň.
šk. rok má cca 24 týždňov - 7920km - reálne kvôli počasiu - dajme tomu tak 5 000km by sa dalo.. Aj ked neviem si to predstaviť..na cestaku by to bolo cca 30km/h-hodky tam, dve spat... ale dojst upachtený do školy...a to bych sa musel aj niekde prezliekať, lebo chodiť v drese po škole je trochu divné..ale..ked sa chce..dá sa všetko vybavit..:D

Tak bikujte!
PeeT
30.11.2005 - 16:21:05
00
cha...hanbim sa....gengar vie o com tocim...tento rok som mohol mat menej ako 1000...ale zase sa musim pochvalit,ze kazdy den svedomite cvicim s cinkami...... :) inac mario ciapoluci mal kedysi za rok urobenych 53000km !!! hanbime sa vsetci spolu :)
30.11.2005 - 21:22:46
00
Valka, ak mas chut sa cez to prebijat tak pozri na http://kpo.cz/fyziologie/fyziologie.htm
30.11.2005 - 22:23:41
00
Sypem si popol na hlavu, odpovedal som a necital dalej, takze chudak Valka to ma doporucene uz styri krat.
30.11.2005 - 22:25:30
00
Vidíte a nakoniec po tom kto kolko najazdí vyjde pravda,že vlastne ten co najazdi menej je vlastne lepší ako tí čo jazdia veľa. napríklad musím vyzdvihnúť Gengara kt. jazdí pomerne málo(ale rýchlo) a verím, že na budúci rok bude o ňom počuť. GENGAR do TOHO
p.s. nehnevaj sa uz

to bonecrasher:
som zvedavý ako Ti svaly na rukách pomôžu k bikovaniu. ale daj vediet ako dopadnes.
07.12.2005 - 15:54:25
00
nie kazdy ale jazdi preto aby bol fyzicky lepsi. ja sice najazdim rocne dost ale vobec mi nejde o fyzicku kondiciu. teren ma bavi si uzivat a nie pocitat sekundy ci som sa dostal na vrchol skor:). radsej som ked aj narocnejsie pasaze prejdem s prehladom.
07.12.2005 - 16:18:10
00
Noo...cim drzis riaditka ??? a cim stlacas brzdove packy ??? a cim sa zapieras ked slapes do kopca ??? zeby rukami ??? asi hej...a navyse cim menej sa ti unavia ruky,tym lepsi vykon mozes podat...ono nejde iba o ruky...ked budes mat silne ruky,budes na udrzanie biku potrebovat menej sily.to znamena viac energie pre nohy a zvysok tela...a navyse. myslis,ze ked cvicis hoc aj rukami tak neposilujes srdce a pluca???ved ja sa pri tom furt zadychcim jak keby som si dal nejaky mensi sprintik...
08.12.2005 - 18:40:10
00
2Bôbche:uz sa nehnevam :), a keby som chcel aby o mne bolo pocut tak by som asi musel nechat skolu a to nexcem :).inac dik za peknu reklamu, take vzdy potesi

a bonecrasher ma s tymi rukami prevazne pravdu.menej sily potrebovat nebudes, ale urcite budes ruky pri slapani menej citit ked ich budes mat spravne natrenovane.

a o posilovani srdca a pluc by sme tu mohli polemizovat.ked chces mat silne pluca a srdce tak to cinkami nenatrenujes, uz len preto ze sa pri zdvihani ciniek pouzivaju ine energeticke zdroje, telo pracuje o dost odlisne a celkovo je kondicne posilovanie nieco ine ako cyklistika.

uz sa tesim jak si budeme na jar davat sprintiky - ty po treningu s cinkami a ja na biku ;):)
08.12.2005 - 20:35:58
00
Hej a ja. JA tiez planujem velke veci od nového roku. aj o mne bude pocut.
09.12.2005 - 10:59:51
00
Hej a ja??? a JA budem nezávislý pozorovateľ. Inak tiez planujem velke veci od nového roku!! aj o mne bude pocut.:-)

to bonecasher:
ak najazdis tolko kolko ty tak ti ani zmenšenie námahy nepomôže. a mimochodom niesom proti posilovaniu ale beriem to ako doplnok nie ako hlavnú časť tréningu.
09.12.2005 - 11:03:07
00
dovolim si povedat, ze znacna cast mojho cyklistyckeho potencialu vznikla vsade len nie na bicykli...divil by si sa kolko na celkovom vykone urobia take drobnosti... aj napr. to kolko denne nachodis... ja spravim denne cca. 5 km peso.niekedy aj viac.teraz cez vikend to bude skor 15km... sak vieme preco ... :) akokolvek sa telo hybe, je to pre neho dobre...pokial budem makat s cinkami tak ako doteraz,tak mam minimalne na tych 20 min. cvicenia (ked pocitam aj brusaky...) tep okolo 100-150... ked nemam moznost sediet na biku tak je aj toto dobre...ja viem,ze pri takychto tepoch nespalim ziaden tuk,lebo spalujem cukry...ja chudnem inac...a este jedna vec.dost casto sa nase bikovanie meni na prekazkovy beh z mnoztvom dvyhania biku a nasledneho preskakovania povalanych stromov atd.ja som budem usmievat,co budete robit vy, to uz neviem... :)
09.12.2005 - 13:41:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up