SlavoS napísal:
A?

Nič, len že situácia sa mení a vyvíja s časom
30.10.2020 - 12:32:33
01
Ja som vravel, ze to nema Matelko hrotit... uz je to tu.
https://www.topky.sk/cl/10/1996565/KORONAVIRUS-Caputova-zrusila-Matovicov-plan--Nedostatocna-priprava-na-testy-a-nenaplnitelny-ciel-

Je fajin mat prezidenta, ktory sa chova aspon trocha predvidatelne a racionalne, ked mame premiera, ktory vykazije znamky psychiatrickej diagnozy.

https://dennikn.sk/2113790/armada-ma-pred-dnom-d-takmer-300-nakazenych-vojakov-do-terenu-posleme-len-negativnych-uistuje-nad/?fbclid=IwAR06Rz5Mxo9cpQCAJiq-45eF1413y5UDuaqGhofJT2CXzvrwUgc9ux55bJU

Zvlastne vojaci sa akosi nakazili, a to mali cely cas rusku, ale garantuju, ze testovani obcana sa bez rusky nenakazia ? Mam silny pocit, ze nikto nedokaze splnit, to co Nad slubit. :fubar:


Naposledy upravil Kenai dňa 30.10.2020 - 12:44:00, celkovo upravené 1 krát.

30.10.2020 - 12:33:11
02
Nič nezrušila, len takticky vykľučkovala.
30.10.2020 - 12:34:47
03
milsu napísal:
Nič, len že situácia sa mení a vyvíja s časom


:-D súhlas
30.10.2020 - 12:36:02
00
SlavoS uvedomil si si že tým svojim doplnkom si sa zaradil o ešte stupienok nižšie ak stojí sám Matovič?
30.10.2020 - 12:37:20
02
Kenai napísal:
Ja som vravel, ze to nema Matelko hrotit... uz je to tu.
https://www.topky.sk/cl/10/1996565/KORONAVIRUS-Caputova-zrusila-Matovicov-plan--Nedostatocna-priprava-na-testy-a-nenaplnitelny-ciel-

Je fajin mat prezidenta, ktory sa chova aspon trocha predvidatelne a racionalne, ked mame premiera, ktory vykazije znamky psichiatrickej diagnozy.

https://dennikn.sk/2113790/armada-ma-pred-dnom-d-takmer-300-nakazenych-vojakov-do-terenu-posleme-len-negativnych-uistuje-nad/?fbclid=IwAR06Rz5Mxo9cpQCAJiq-45eF1413y5UDuaqGhofJT2CXzvrwUgc9ux55bJU

Zvlastne vojaci sa akosi nakazili, a to mali cely cas rusku, ale garantuju, ze testovani obcana sa bez rusky nenakazia ? Mam silny pocit, ze nikto nedokaze splnit, to co Nad slubit. :fubar:


Netrep, ved v tom clanku sa pise ze v armade celkovo eviduju takmer 300 nakazenych - nie ze sa nakazili na Orave...cital si ten clanok vobec? Naopak, ze ich testuju, aby nesli organizovat odbery jedinci s ochorenim...
30.10.2020 - 12:39:09
05
Hosť napísal:
SlavoS uvedomil si si že tým svojim doplnkom si sa zaradil o ešte stupienok nižšie ak stojí sám Matovič?


to bolo upozornenie, že blbosť nie je beztrestná. Tým som možno pomohol kope ľudí nedostať sa do problémov. Zjavne nie každému. ;)
rozlišuj.
30.10.2020 - 12:44:58
01
z TA3 nazivo hovori analytik
to je asi najrozumnejsia debata co som zatial videl

Prílohy:

analyza.PNG
analyza.PNG 449.12 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil scarinko dňa 30.10.2020 - 12:55:35, celkovo upravené 1 krát.

30.10.2020 - 12:48:22
02
Treba rychlo urobit to co nie je surne, aby sme mohli robit pomaly to, so surne je. Kedze testovanie nie je surne, lebo sa robi narychlo, tak som zvedavy co je tou vecou, na ktorej robia pomaly ale isto. Plan obnovy to podla vcerajsieho vyjadrenia nie je.
30.10.2020 - 12:49:10
00
Volodja napísal:
Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.


S príslovím ako takým stopercentný súhlas. Ale nemôžeš ho aplikovať na túto situáciu. Lebo by si vlastne tvrdil, že všetcí ktorí v posledných dňoch vyjadrili obavy resp. odborné/realizačné výhrady k možnosti plného plošného testovania, ho vlastne nechcú. A to je čistý sofizmus.

Následne podľa tejto logiky už aj samotní zodpovední za túto vojenskú logistiku operácie, prezidentka, dlhý zoznam epidemiológov a virológov podpísaných pod spoločným vyhlásením, a mnohé lekárske odborné združenia, vlastne toto testovanie nechcú. To je tiež čistý sofizmus.

Alebo možno máš pravdu, a oni ho nechcú. Názor nech si spraví každý sám.
30.10.2020 - 12:57:59
04
MageZ Ja som niekde povedal, ze sa nakazili na testovani ? Ved pre vojakov plati to iste ako pre ostatnych rusko odstup tak, ako je mozne ze su chory. Navise, nikto nezisti, kde sa nakazili to uz dnes nie je mozne. Ale vzhladom na to, ze maju pohotovost od manzelky to nebude. Ako testuju vojakov tu uz par ludi pisalo, ja som si to preveril a mozem to len potvrdit, Nikto vsetkych prislusinkov OSSR a PZ nepretestuvava, nemozu si dovolit poslat ich domov. S 5 rokmi prace vo firme vyvyjajucej zbranove systemy mam celkom dost kontaktov v oboch instituciach. A s chalnmi s OSSR a PZ dost casto spolupracujem pri survival vycvikoch (robia mi instruktorov) Cize ber alebo nechaj byt, ale ukludni sa, nie kazdy kto hovori nieco ine ako, ti je po voli trepe.
30.10.2020 - 13:05:40
02
Kenai pisal si v kontexte testovania a ten clanok vobec nehovoril o nakazenych pocas testovania a sam teraz pises ze nikto nevie ako a kde sa nakazili, tak co vlastne mala byt pointa toho tvojho prispevku? Ci len to trepanie?

dobre, pochvalil si sa, si uzasny... mam vojakov v blizkej rodine, poniektori boli aj na Orave a testovani boli - a teraz co? das este nejaku dalsiu prihodu od niekho co niekde nieco napisal?
30.10.2020 - 13:21:58
02
Dano kazdy ma nejake zaujmy. Velmi vela ludi sa zial zaujima len o seba na kazdeho ineho zvysoka... Vidiet to aj tu, ked sa poniektori zaujimaju len o to, aby sa mohli v case pandemie a nudzoveho stavu ... bicyklovat. Najlepsie v Rakusku :D
Ohanaju sa vsetkym moznym a nemoznym, ale cele to vychadza iba a len z obycajneho arogantneho egoizmu.
Tymto sa vysmievam, lebo je to vzdy lepsie, ako z nich plakat.
Tu je tiez jeden taky bezbrehy egoista https://www.cas.sk/clanok/1044932/pozitivne-testovany-kotleba-po-8-dnoch-porusil-karantenu-to-ale-nie-je-vsetko-fotky-ktore-vam-zdvihnu-tlak/

Co sa tyka tych tebou vymenovanych, nekomentujem, takze zbytocne zbytocne mi podsuvas do huby nieco, co som nepovedal. So svojim primatorom som v kontakte, samozrejme nie je nadseny, ma toho moc a stazoval sa aj mne a ja som ho povzbudzoval. Ale to k tomu patri a je velky rozdiel ked je clovek zavaleny milionom uloh a potrebuje sa vyventilovat, alebo ked sa od neho caka iba to, aby sedel doma, dodrziaval RUR a ak chce, daroval trochu sopla.
Takze ano, dospelym chlapom, ktori odmietaju akekolvek pravidla aj v takychto zlomovych momentoch sa z duse smejem, je to ubohe a je to dovod, preco sme tam kde sme. A bude este horsie, tak ako za Moravou a v celej EU. A nie, tam nemaju Matovica, spolocny menovatel je egoizmus a ludska blbost beznych ludi. Lebo virus sa siri medzi ludmi a na politiku serie.


Edit k tomu ze lekari nechcu. Ano mnohi nechcu. Vaelico nechcu, napr. Mnohi vseobecni nechcu bravat sluzby a chodit na obhliadky mrtvol, aj ked je to ich povinnost. Pokojne nechaju pribuznych, policajny vyjazd, havranov aj chudaka mrtveho hodiny cakat, kludne aj na namesti. Vsemozne sa vykrucaju. A nie, nemaju pacientov, len nechcu. Preco? Lebo JA. Ja mam lepsie veci na robote, mne sa nechce, ja sa bojim, ja na to seriem, ja chcem viac penazi, ja ja ja...


Naposledy upravil cokupit dňa 30.10.2020 - 13:36:01, celkovo upravené 1 krát.

30.10.2020 - 13:27:34
03
double otazne je kedy sa ma minulotyzdnove testovanie prejavit v cislach - kolko ludi a ako dlho caka na pcr, kolko ludi sa po pozitivnom ag hlasi este na pcr.
tak isto stale cakam kedy lahne CR - tie vysoke pocty maju uz dost dlho a zatial nic.

prezidentka si dnes u mna splhla, igor by mohol tiez - zalezi co teraz vymysli. zacina to byt ako sachy :-D cim dalej tym viac rozmyslam ci tam mam ist - uz aj starostovia vyzyvaju ludi - ktori nemusia nech na testy nejdu aby sa uslo tomu kto to potrebuje :-D len neviem do ktorej kategorie teraz spadam

prispevky pri poklese zisku su tiez dobra komedia - v BN vysunute pracovisko asi nerobi lebo sa koli tomu musel moj zamestnavatel trepat do PE - cakas kym ta vyzvu - vcera bol za seba, dnes za mna :-D keby mal 30 zamestnancov tak tam asi bude chodit na podpis cely mesiac. samozrejme to nieje nic trvale - ak budeme mat narok na prispevok aj buduci mesiac kolotoc sa opakuje.
30.10.2020 - 13:27:51
00
https://dennikn.sk/2115245/prezidentka-vyzvala-vladu-aby-upustila-od-zakazu-vychadzania-za-neucast-na-plosnom-testovani/?ref=tit

matelkovi sa to rozpadá pod rukami .Takže v podstate je odpískané.Stačí povedať,že s objektívnych dôvodov pre nedostatok testovacieho personálu sa osoba nebola schopná dať otestovať.Bodka.
Matelko má slabučké karty.
30.10.2020 - 13:30:35
00
keyboard_arrow_up