tino888 napísal:
kks ze kedy nam vlada povie nejake data :D statistik je tolko na nete ze interpretovanie ma uz niekolko uzivatelov tu na fore ako hobbi :D a ze vedci nic nezistili? asi si sa ani neobtrel o seriozne zdroje informacii lebo o tomto tiez vychadzaju denne nove veci. kde su predpovede o tisicoch v nemocniciach? ved uz zijeme tieto casy, ak to ignorujes a chces to len urychlit tak nech sa paci, hovori to nieco iba o tebe... a dssky, moja babka co to chytila tam mala lahsi priebeh ako moj otec alebo ja. nikto nehovori ze tento virus bude zabijat zaradom kazdeho koho chyti, posobi rozne na kazdeho a je to cista loteria, a jednoducho moze velmi lahko zahltit cele zdravotnictvo. Ak si to doteraz nepochopil, tak ok, vela stastia, gaussova krivka zahrna aj tvoj intelekt. posledny prispevok, dovi ;)



no daj sem tie vedecke nove zdroje, preco vedecke nove zdroje nepocujem od hlavneho psychopata? Kde ti nasi odbornici spravil nejaky vskum ako sa to siri? Ti geniusy nas tu testovali k nicomu, oni zavreli cintorin a strazili ho filazmi ale do teska v poho, do roboty mozes na ist pozret cintorin nie? To je vedecke? A peco tvojababka neni mrtva? sak ked vnucik nakazi dedka tak ho zabil, nie ? Tvoj mozog nechape ze NECH SA CHRANIA ohrozeni, ale co stym mam ja? ja nechodim do DSS nestretavam sa s dvohodcami a a ak hej tak su v klude lebo ich stretnem na horach bez ruska a pokecame a esta ma poslu s ruskom doriti. Kamo ako je mozne ze tisicenovych dene a preco este nie sme pretazeni v zdravotnictve? sak uz o ptetazeni pocuvam kolko s tale nic, Za cvhilu uz bude mat koronu hadam kazdy a nemocnce ziju.

A co tam miesto 100 mega a matvicovom kradnuti a vyhadziani miliov eur tyzdenne za testy by sa tieto prachy investovali do nemocnice alebo personalu? Jaj to nnei dobry napda? lepsi je zavret cintorin a poslat ta do roboty ? To je odporucanie pandemickej komisie, ehm pardom poskokovej komisie psychopata?

Ja keby si mam vybrat znova kovid alebu slusnu chripu aku som par krat mal ze ma trasie, zimnica boli ahlava a je mi zle volim ze CHCEM znova kovid mnam mnam, JE to 1000% preconovane a vytvara sa tu umelo hysteria.
17.12.2020 - 09:12:29
00
hacker, toto co je za vynimku? aspon vidno na com tolko pracovali :D

3. cestu za účelom kúpy živého vianočného stromčeka v exteriéri a cestu za účelom kúpy rýb v exteriéri a cestu späť,
17.12.2020 - 09:16:24
06
A k matovicovi, ja so za to nech je tam co najdlhsie, ziadne odstupenie, ziadne vyhovorky,nech uz fanatikov zaockuje a zacne riesit aj nieco ine ako nejaky virus, nech ludia vidia co je ta za sialenec a jeho strana banda nekompetentch. To site kolar a spol, nechmaju obaja pod 5 a idu na smetisko dejin.
17.12.2020 - 09:18:09
01
Hosť napísal:
Furt si to nepochopil a dokola verklikuješ nezmysel. Napíšeš: ,,Nie ste ochotní vzdať sa bicykla,, a vzápätí na to ,,sú dôležitejšie veci,, ako napríklad zdravie. Nesprávne prirovnávaš bicyklovanie k umeleckej činnosti - maľovanie obrazov, ... Vieš si predstaviť rozdiel týchto dvoch činností - aký majú vplyv na dôležitú vec čo spomínaš a to je zdravie ? Je správne vzdať sa bicykla ak chce byť človek zdravý ? Je ti to jedno. Trepeš hlúposti.

ty stále nechápeš ,že som to myslel obrazne. Ze som prirovnaval len charakter ludí. že sa nevedia vzdať niečoho menej potrebného k životu ani z dôvodu že budu umierat ludia. Je mi jasne ,že naše hobby je v tejto situacii mimo obmedzení a je prospešné naviac pre zdravie a posilnenie imunity.
Neda sa takto komunikovat lebo pod písaným slovom si to každy interpretuje inak. Inak táto temu mi pripada ze takto nejak rokuje aj vláda:) Tie opatrenia od soboty je cisto politicky vymysel. Skoda že neexistuje dokument čo odporúčali hygienici vláde.
17.12.2020 - 09:19:30
00
double napísal:
mne je aj trocha lúto toho Matoviča, jasne ze spravil dost vela chýb ale to ,že máme lockdown je zásluha každého z nás.

Teba je nejak viac? Ja určite odmietam akúkoľvek zásluhu za lockdown, aj akéhokoľvek nakazeného. Verím, že takých ľudí je väčšina, čo sa správajú zodpovedne voči pandemii.
17.12.2020 - 09:28:06
06
to aj matovič odmieta:) takže vlastne nik nespravil chybu. uzavrieme to tak,že na vine je vírus:)
17.12.2020 - 09:44:25
00
no neviem - asi kto ma ake okolie a co pocul - vcera som sa rozpraval s jednou riaditelkou zakladnej skoly - ta to tam nestiha hamovat. jedna ucitelka jej po pozitivnom teste isla do skoly pozadavat kolegyniam ulohy, dalsie co boli v kontakte s pozitivnym sli na druhy den na AG test - samozrejme ze bol negativ. a sli naspat do skoly a pod. pribehy. v budove mam tiez taku - co sa stretla a kym ju horucka nezlozi tak sem bude chodit.
takze ludia si za to mozu sami - ale na druhej strane - aky lockdown? aky zakaz vychadzania?
17.12.2020 - 09:50:31
00
double napísal:
ty stále nechápeš ,že som to myslel obrazne. Ze som prirovnaval len charakter ludí. že sa nevedia vzdať niečoho menej potrebného k životu ani z dôvodu že budu umierat ludia. Je mi jasne ,že naše hobby je v tejto situacii mimo obmedzení a je prospešné naviac pre zdravie a posilnenie imunity.
Neda sa takto komunikovat lebo pod písaným slovom si to každy interpretuje inak. Inak táto temu mi pripada ze takto nejak rokuje aj vláda:) Tie opatrenia od soboty je cisto politicky vymysel. Skoda že neexistuje dokument čo odporúčali hygienici vláde.


Ty stále nechápeš. Šíriš na internete bludy. To čo je zdravé, čo pomáha človeku v boji s vírusovým ochorením - toho sa má podľa teba vzdať. Tvoja obrazná umelecká činnosť je na škodu. Je chorá. Zovšeobecňuješ, ... Chyba každého z nás ? Hádžeš k sebe do vreca desaťtisíce ľudí ktorí na rozdiel od teba počas korony žiadnu chybu neurobili. Desaťtisíce dôchodcov sedia sami doma a idú si len nakúpiť potraviny.


Naposledy upravil Hosť dňa 17.12.2020 - 10:06:08, celkovo upravené 1 krát.

17.12.2020 - 09:59:45
01
iron.hide napísal:
hacker, toto co je za vynimku? aspon vidno na com tolko pracovali :D

3. cestu za účelom kúpy živého vianočného stromčeka v exteriéri a cestu za účelom kúpy rýb v exteriéri a cestu späť,

su to detailisti, co ti poviem a dbaju na tradicie ;) pekne od nich
17.12.2020 - 10:05:44
00
iron.hide napísal:
hacker, toto co je za vynimku? aspon vidno na com tolko pracovali :D

3. cestu za účelom kúpy živého vianočného stromčeka v exteriéri a cestu za účelom kúpy rýb v exteriéri a cestu späť,


Vianočného stromčeka živého ! Nie že ho privlečieš domov zdochnutý. Aj s kaprom. :D Vlastne ten može byt aj zdochnutý. Nepíšu že má byt na rozdiel od stromčeka živý. :D
17.12.2020 - 10:17:57
03
double napísal:
to aj matovič odmieta:) takže vlastne nik nespravil chybu. uzavrieme to tak,že na vine je vírus:)

Nemyslíš, že to je trošku rozdiel? Ja dodržujem opatrenia a Matovič de facto ten lockdown vyhlásil. Zároveň v čase, keď mal ísť verejnosti príkladom dodržiavania pravidiel, tak sa pretŕčal bez rúška na svadbe, kde rozhodne nepatril medzi najbližšiu rodinu ani priateľov (čiže tam nemal čo hľadať aj keď bol svojim zamestnancom pozvaný). Tisíce jednoduchšich ľudí si potom osvojili “keď môže Matovic môžem aj ja”. Čiže áno, Matovič má na nakazených a lockdowne priamo aj nepriamo slušný podiel. Ja nie.
17.12.2020 - 10:19:21
08
https://plochan.blog.sme.sk/c/550613/vianoce-s-koronou-a-na-tri-krale-o-lockdown-dale.html
data ako sa vyvijame a rozdiely s CR a Izraelom
17.12.2020 - 10:57:32
00
To aby som sa zacal kupat v 3kilo soli 😄
17.12.2020 - 11:44:14
00
Tie opatrenia sú celkom dobre polopatisticky rozpísané. Len ešte mohli pre podparistov dodať aby po nákupe vianočných komodít nešli domov so stromčekom v igelitke a s kaprom pod pazuchou.
17.12.2020 - 11:47:04
02
Porovnanie krivky Izraela,CR, Rakusko. Akonahle sa to uvolni, zacne to znovu. "Porucime vetru,desti" proste nefunguje :)

Prílohy:

lockdown_aut_iz_cz_perc.jpg
lockdown_aut_iz_cz_perc.jpg 53.73 KiB thumb_up0thumb_down

17.12.2020 - 12:14:29
00
keyboard_arrow_up