lapaloma napísal:
Tak snad z inokade ako utrob sa dostat nemoze :) snad nato nepluju

úmyselne nie, ale je veľa možností ako kontaminovať vzorku
samozrejme že sa snažíš tomu predísť, ale pozornosť prirodzene klesá s dĺžkou výkonu práce
ak máš urobiť jednu otočku 96jamkovej mašiny denne tak je samozrejme menšia P že sa niekde niečoho náhodou chytíš ako keď točíš 3x denne 384 jamiek teplej stravy
29.12.2020 - 19:48:50
00
Mna zaujalo z Vukovych elaboratov toto a bolo to tu viackrat spominane:
Hosť napísal:
Nechcem byt obetny baranok aby sa vacsina ludi mala dobre.

Teda ak som tomu spravne porozumel, Vuk bude jediny naozaj zaockovany, po vakcinacii bude mat vsetky vedlajsie ucinky, aj tie ktore este neboli ani pozorovane a my vsetci ziskame kolektivu imunitu, podobne ako ked Baranok Bozi zomrel krizi? :D
29.12.2020 - 20:02:31
02
dotm napísal:
ešte som zabudol dodať, že v tom septembri bol ten človek bez príznakov ochorenia

pri bezpriznakovom priebehu (t. j. by som ho neoznacil za covid pacienta, ale za sar-cov-2 pozitivneho cloveka) je asi velka sanca, ze si organizmus protilatky nevytvori
29.12.2020 - 20:04:09
00
lekari hovoria ze ten dm1 by asi dostal neskor alebo vobec ak by akurat nebol infikovany niecim inym realnym, a ak by telo prave vtedy neriesilo vakcinu. Ze ten dm1 to len vakcina dorazila.
Ti 3 chlapci to su pripady ktore osobne poznam a preco prave po vakcinacii? Ziadny clanok, Moj kamarat.

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2016719_zverejnili-pribalovy-letak-k-vakcine-obsahuje-aj-detailnejsie-informacie-o-vedlajsich-ucinkoch
tak ist do prace zateplovat panelak alebo vrtat priklapovou vrtackou ked po vakcine dostanem triasku a horucku, co je velmi casty vedlajsi ucinok, ktory som zazil po viacerych vakcinach si neviem prdstavit.
preco mam na rozne lieky aj tabletky alergiu a moji kolegovia v praci na tie iste nie? Hovoria ze som kripel a zatazujem stat, ked stale marodim, teraz uz rok.
Som slabucky, kdesi ma ofukne a hned horucky. Ano mam podlomene zdravie, a preto som mozno kontraidikovany ako vynimka na odmietnutie vakciny.
2 doktorky mi neodporucali pred 10 rokmi ockovat sa proti chripke, ze som slabucky.
Vy sa dajte ockovat, ja mam kontraindikacie, ako jeden z mala ludi. 200stranovu zdravotnu kartu, obcas hospitalizovany, ct vysetrenia, sona celeho tela, rengeny, 15x ekg, odbery specialne ddimery vysetrenia nad limit. injekcie, odpadavanie.
3x ma viezli na urgent sanitku, ked mi ju obvodna volala ked som jej odpadol v ambulancii, po injekcii.
29.12.2020 - 20:54:35
00
a to fakt ešte po tom zateplujes panelaky?
29.12.2020 - 21:12:50
00
On sustruzi valceky :) ked neni pn
29.12.2020 - 21:23:44
00
Zvýšená teplota nie je vedľajší účinok, je to cielená reakcia spôsobená očkovacou látkou, aby sa nabudila imunita, lebo pri očkovaní len atenuovaným vírusom / Ag / mRNA by telu dlho trvalo kým by zistilo, že sa niečo deje (podobne ako inkubačná doba pri reálnom ochorení). Telo je schopné spracovať oveľa viac Ag nálože ako je v jednej očkovacej dávke a deje sa to nonstop, lebo telo je oklopené baktériami a vírusmi permanentne, nefunguje to tak, že po očkovaní imunita kašle na všetko - imunológia je náročný odbor. A autoimunitné ochorenia nie sú ako meningogová meningitída - si zdravý a do 2 hodín zrazu mŕtvy. Autoimunitné ochorenie je komplex epigenetiky/genetiky/imunológie. Aj bežná viróza či angína je pre telo iná záťaž ako neškodný Ag / mRNA v očkovaní. A práve ak máš imunodeficit, tak by si sa mal očkovať, lebo radšej s stretnúť s neškodným Ag / mRNA (atenuované vakcíny sa už poúživajú minimálne a práve tie vedia takto "odhaliť" závažný imunodeficit, kedy sú aj kontraindikované)

Zrovna Rotove amatérske videá, čo tú dávam to majú celkom dobre zhrnuté, pričom na pochopenie stačí aj "vysoká škola života"
thumb_up1thumb_down
29.12.2020 - 21:30:18
111
hansol710 napísal:

Trikizipsik a podobni ked si zaockovany z coho mas problem? Co porovnavas nejakych akoze anxivaxerov s ludmi co sa nechcu ockovat voci niecomu na co maju prirozenu imunitu a nic im to nerobi? Povec mi preco ich do niecoho nutit? Predsa je fakt ze drviva vacsina ma mimimalne alebo ziadne prznaky nie? Preco nei potom povinne ockovanie na chriku? Tam ma priznaky vacsina nakazenych ak nie vsetci.. Preco sa mladych zdravych proti smrtelnemu viru ktory zabil na SK za rok zlomok ludi a z kotorych asi VETCI mali dalsie choroby a mnoho z nich velmi vazne a vo vysokom veku?



Tebe asi nic nehovori kolektivna imunita ze?

Ockujes sa nielen koli sebe.... ockujes sa preto ze su skupiny ludi ktore sa z roznych dovodov zapckovat nemozu a zaroven su ovela rozikovejsi co sa tyka priwbwhu ochorenia....

Kolektivna imunita je presne o tom ze ty napriwk tomu ze by si to zvladol na pohodu to ochorenie u seba vdaka vakcinacii a imunite nenechas ani prepuknut a teda ochranis ludi ktory sa ockovat nemozu....

Preto tu nemame mnoho chorob ktore este 100rokov dozadu sposobovali velky problem a dnes su v podstate skoro nezname pre bezneho cloveka.....

Lebo sa ockuju uz male deti a uz od detstva vytvarame kolektivnu imunitu....

A vedlajsie ucinky ktore sa tykaju par jedincov su nic v porovnani s tym ze to chrani statisice az miliony ludi
29.12.2020 - 21:33:37
02
Dnešní antivaxeri nezažili variolu či poliomyelitídu a zmrzačené deti. Nezažili epidémie pertussis či diftérie, ani morbili, denné hlásenia v nemocniciach mŕtvych detí na tieto ochorenia, kde sa to brala ako samozrejmá vec. Či rozmah tuberkulózy, ktorá je v 3. svete stále bežná. A na mnohé ochorenia stále neexistuje liečba, prípadne existuje, ale je náročná, alebo ak aj existuje jednoduchá, tak pri oneskorení to stále môže končiť úmrtím...
29.12.2020 - 21:44:40
09
https://zivotvcesku.cz/vyhody-za-ockovani-s-vakcinacnim-pasem-do-hospody-ci-dovolenou-bude-to-motivovat-mini-hamacek/?fbclid=IwAR2JWVVM8KvgPUJgSsIXskikWi_JH25z2MiInhCorOVvBhqKgYylYUMeFWE

a takto to bude časom všade.aj popierači keď budú chcieť chlastať sa nakoniec kvôli deci borovičky dajú

zaočkovať.Toto je jediná cesta a dúfam,že veľké firmy sa zapoja automaticky.To bude kľúč.
29.12.2020 - 21:48:53
01
zvysena teplota nedovoluje tazko fyzicky pracovat. lebo je zvysena uz pri praci aj bez vakciny. A naviac sposobuje vertigo. Ked je pred ockovanim zly krvny obraz, Blbec lekar mi nikdy pred ockovani nespravi kompletny krvny obraz.


Naposledy upravil Hosť dňa 01.01.2021 - 08:27:19, celkovo upravené 1 krát.

29.12.2020 - 21:53:45
00
a aj tak žiješ, to vôbec nie je zlé :)
29.12.2020 - 21:58:38
02
Clovece, ved nikto ta tu ockovat nenuti a ak je tvoj uz notoricky znamy chorobopis pravdivy, tak ani nebude.
29.12.2020 - 22:00:21
02
Pričom nič z tých markerov ti nekontraindikuje očkovanie, preto sa to bežne nerobí :) Dokonca pri určitých imunodeficitných ochoreniach alebo imunosupresívnej liečbe pri autoimunitných ochoreniach sa odporúča očkovanie nad rámec povinného očkovania (typicky meningokové očkovanie a pneumokokové ak v detstve neboli). Ale tebe to vysvetľovať nemá význam, to skôr píšem pre ostatných, že sa neočkujú len absolútne zdravý ľudia ako si to Vuk myslí...
29.12.2020 - 22:03:35
16
Vďaka Miloš , mna to už nebaví ...
29.12.2020 - 22:06:32
03
keyboard_arrow_up