dalšie okno - povieš, že sa ideš očkovat na zanzibar :D
27.03.2021 - 22:39:15
00
lto napísal:
Ale je zakaz cestovat do zahranicia aj medzi 1:00 - 5:00 :D .. ci ockovat sa mozeme ist ? :D

zakaz je ist do zahranicia na "rekreaciu", nie na ockovanie
27.03.2021 - 22:43:10
01
Musel som to kuknut a fakt, len rekreacia je zakazana :rofl: .. bozemoj, zas vymysleli chobotinu, kto uz by len chodil do zahranicia sa rekreovat :rofl: /myslel som, ze je striktne zadefinovane, len nejake pracovne povinnosti a tak/

Ale asi to funguje .. po osmej je BA mrtva :D
27.03.2021 - 22:45:39
00
Inak informacia z realneho zivota, pripad o ktorom viem, po zaockovani, aj druhej davke cca 3-4 tyzden po nej, COVID, ale mierny priebeh. Snad to zostane len pri tom. To len aby si niekto nemyslel, ze ockovanie znamena , ze to nemoze dostat :)
27.03.2021 - 22:58:57
02
Kde žiješ? To sa vie už pár mesiacov, že očkovanie nebráni 100% pred covidom, ale podľa dostupných informácií z krajín kde očkujú vo veľkom, bráni (takmer) 100% ťažkým stavom vyžadujúcich hospitalizáciu. A o to ide. Nech si človek vyleží teplotu, ale nezaťaží zdravotný systém.
Keby zaočkovaný človek nedostal covid a nebol ani prenášač, to je ideálny stav ktorý bohužiaľ nenastane.
To iba Rusi vyvinuli nejakú vakcínu (znie to neuveriteľne, ale ešte účinnejšia ako Sputnik) ktorá ochráni 100% pred všetkými covidmi, aj pred tými, ktoré ešte len budú vyvinuté. Písali na Hlavných správach. Tvrdý úder Gatesovi od Sovietskych vedcov.
27.03.2021 - 23:30:42
08
kks jasne ze kovid dostanes aj po ockovani - alebo ockovacia latka vytvori okolo teba neviditelnu bublinu na ktorej sa virus bude odrazat?
ockovanie ma naucit tvoj imunitny system ze covid je nieco zle a ma ho zlikvidovat. to ako rychlo to urobi zalezi nadalej od toho aku mas imunitu - ako telo zareagovalo na ockovanie.
ten koho to zlozi do postele po ockovani by bol takmer na isto bez ockovania mrtvy.
preto aj moze byt clovek po ockovani infekcny - ale urcite nie kazdy - ak imunita zlikviduje virus kym sa dokaze dostatocne namnozit tak infekcny niesi.
28.03.2021 - 10:51:51
01
Joe70: niekde to rozporujem ? nepodliehaj emocnym tlakom a skus pochopit co som napisal :) Myslim si, ze je to dost jasne napisane.

gusto0: virus SARS CoV a COVID19 su dve rozdielne veci, sice spolu suvisia, ale slovami klasika "same,same but different" :) .. inak ale pravdu nemas. Su ockovania kde to tak je. Mas bublinu, ktora ta 100% chrani, ale to nechrani samozrejme ockovacia latka, ale vzdy len imunitny system. Su ockovania, kde ziskas imunitu, a su ockovania kde ziskas len odolnost /s nejakou urovnou/.

edit: na veselsiu notu jeden vtip "pandemická situácia na Slovensku sa zlepšuje, odkedy nemáme ministra zdravotníctva" :D
28.03.2021 - 11:26:26
01
Mne to príde, že je to na ústupe odkedy sa začali hádať medzi sebou. Z toho jasne vyplýva, že je to celé len politická hra na ktorú teraz nemajú čas. Lebo koryto nepočká.
28.03.2021 - 14:57:45
00
Uz je prec aj minister hospodarstva tak by aj ekonomika mohla slapat
Este vyhodime hentoho sasa a slovensko je za vodou 😁
28.03.2021 - 15:22:48
00
Slovensko bude za vodou , až sebe zrušíš konto na fóre 😂 ...
28.03.2021 - 17:18:30
011
Na očkovanie sa môžu prihlásiť už aj ľudia starší ako 50 rokov, informuje ministerstvo zdravotníctva. Zároveň sa upravuje podávanie jednotlivých typov vakcín podľa veku záujemcov: Astra Zeneca bude určená pre ľudí od 50 do 60 rokov a vakcíny od spoločností Pfizer-BioNTech a Moderna pre starších ako 60 rokov.

JoKo a ideeeš na toooó 👊
28.03.2021 - 18:53:59
02
Srbsko počas víkendu zaočkovalo proti covidu vyše 18-tisíc občanov susedných krajín - Bosny a Hercegoviny, Severného Macedónska, Čiernej Hory a Chorvátska.
28.03.2021 - 19:27:30
00
My nevieme ani vlastnych.......mame zrusili termin na druhu davku.
28.03.2021 - 19:37:33
00
Ramon1 napísal:
Na očkovanie sa môžu prihlásiť už aj ľudia starší ako 50 rokov

JoKo a ideeeš na toooó 👊

V sobotu som sa prihlásil na Astru... Z dobre informovaných kruhov som sa dozvedel, že to, že každý deň tlačím do hlavy tabletku Vasopirínu, ma môže ochrániť pred prípadnými problémami.

No a dnes toto! Už som preregistrovaný na Pfizera. Akurát nikde nie je zverejňované, na ktorom čipovacom mieste koľko ľudí čaká. A keďže stará Murphyho pravda hovorí, že druhý rad je vždy rýchlejší, tak som si určite zlé miesto vybral...
28.03.2021 - 19:54:49
01
Korona hnusoba porazila matoviča vdaka jeho dvom Ag bombam. Odstupuje z postu premiéra a ide za svojim bielym konom a vyzerá že dalšia Ag bomba už nebude.

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nazivo-igor-matovic-aktualnej-politickej-situacii-slovensku-ukonci-vladnu-krizu?itm_site=centrum&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_area=top_vyber&itm_position=1
28.03.2021 - 19:55:41
00
keyboard_arrow_up