Mne prišla na obe simky dualsim mobilu a frajerovi neprišla a to sme boli spolu aj na biku aj doma :) neviem podla čoho to posielali
16.04.2020 - 21:24:55
00
Vraj to poslali všetkým,
čiže s ním už asi nerátajú ?
:)
16.04.2020 - 21:27:25
09
SMS sa posielali plosne na vsetkych aktivnych zakaznikov SK operatorov. Kedze su to statisice sprav, vela ich je este "zakjuovanych"
16.04.2020 - 21:30:12
01
Hosť napísal:
MageZ: nerad by som tu riesil problematiku romskej mensiny, nie som na to odbornik a toto nie je spravna tema.
Statisticky ale legalne pracuje len ~20% romov, takze 80% vyciciava stat. To nie je zanedbatelne mala skupina, to je vacsina.
A to nejdem otvarat mieru kriminality v prepocte na pocet obyvatelov danej etnickej skupiny.

Mohol by som sem nalinkovat vsetky mozne statistiky, ale nie je mojim cielom vytvarat tu nenavist voci akejkolvek etnickej skupine. Vsetci vieme, ze tu nejaky problem existuje, nemam za potreby to dalej rozvijat.

Uzasne napisane, skus si dat prihlasku do lsns ak tam este niesi, oni maju radi taketo reci. Napises tu nejake cisla, a potom ze mohol by si tu nalinkovat statistiky ale nechces rozduchavat nenavist. Takze z prdele vytiahnute cisla nenavist nerozduchavaju ale statistiky niekde z webu hej, aj logika sedi s tou co pouzivaju kotlebovci.

+ ako ceresnicka na torte, pouzite vo vete ze niesi odbornik na temu, ale potom prichadza to povestne "ale" :D
16.04.2020 - 22:00:48
09
Neni som Kotlebovec,ale co narobim,ked pravdu napisal!?
Len suhlasit mozem
16.04.2020 - 22:19:32
08
Hosť napísal:
MageZ: nerad by som tu riesil problematiku romskej mensiny, nie som na to odbornik a toto nie je spravna tema.
Statisticky ale legalne pracuje len ~20% romov, takze 80% vyciciava stat. To nie je zanedbatelne mala skupina, to je vacsina.
A to nejdem otvarat mieru kriminality v prepocte na pocet obyvatelov danej etnickej skupiny.

Mohol by som sem nalinkovat vsetky mozne statistiky, ale nie je mojim cielom vytvarat tu nenavist voci akejkolvek etnickej skupine. Vsetci vieme, ze tu nejaky problem existuje, nemam za potreby to dalej rozvijat.



a kolko % volicov Kotlebovcov nepracuje? a Smeru? kolko % bielych berie dlanovky? A kolko % privatizerov je medzi romami? A kolko skody sposobi drobna kriminalita asocialov a kolko ludia ako Kalinak, Pociatek, Kocner s ich ansamblom? Ci slovute "frimicky" napr z ITAS? Co je vacsi problem, ze Dezo ukradne liter palenky, alebo biely sudca za 20ku pusti mafianskeho vraha? Kolko eurofondov vytunelovali gadzovia a kolko cigani?
16.04.2020 - 22:29:38
012
Hosť napísal:
MageZ: nerad by som tu riesil problematiku romskej mensiny, nie som na to odbornik a toto nie je spravna tema.
Statisticky ale legalne pracuje len ~20% romov, takze 80% vyciciava stat. To nie je zanedbatelne mala skupina, to je vacsina.
A to nejdem otvarat mieru kriminality v prepocte na pocet obyvatelov danej etnickej skupiny.

Mohol by som sem nalinkovat vsetky mozne statistiky, ale nie je mojim cielom vytvarat tu nenavist voci akejkolvek etnickej skupine. Vsetci vieme, ze tu nejaky problem existuje, nemam za potreby to dalej rozvijat.


Pls skus nalinkovat nejake statistiky ktore tu citujes. Som zvedavy ci najdes jednu jedinu ktora bude delena podla enticity a teda bude obsahovat realne a doveryhodne (pls skus sa zamerat na toto slovo) data na urovni statu, samospravy? Realne ma to zaujima. Vopred dakujem
16.04.2020 - 22:39:57
03
Nieste uz trochu OT?
16.04.2020 - 22:42:52
00
https://fontech.startitup.sk/hacker-zverejnil-tisice-platenych-vyskumov-o-koronavirusoch-za-poslednych-52-rokov/? ... ale nebol to "náš" Hack3r :-)
16.04.2020 - 22:48:16
00
jammin
V roku 2017, kedy sa situácia na trhu práce vyvíjala pozitívne, sa miera zamestnanosti Rómov zvýšila na takmer 21 percent," píše sa v správe IFP.
https://www.aktuality.sk/clanok/615453/styri-grafy-o-zamestnanosti-romov/
16.04.2020 - 23:04:26
00
Korona téma a zamestnanosť marginalizovaných menšín ... Žeby som bol ja ten čo nechápe ?
16.04.2020 - 23:41:40
01
Mna by zaujimalo, kolko ciganov pobera starobny dochodok. Som 60-tnika jakziv nevidel. Oni sa asi extra vysokeho veku nedozivaju, tak si to vyberaju popredu :)
17.04.2020 - 00:09:56
00
A ja mam oproti v bytovke ciganu co ma cez 80
17.04.2020 - 00:40:18
00
Hazard napísal:
Pribudlo slušne nakazených - 114...

Stale to nie su ani 4% testovanych.

Existuje niekde samostatny prehlad vysledkov testov statnych a sukromnych laboratorii?
Sukromne labaky testuju tiez len podozrivych/s priznakmi/cestovatelskou historiou ?
17.04.2020 - 07:57:38
00
Na akualitach to vacsinou pisu, kolko testovali statne a kolko sukromne laboratoria. Ale musis si to dohladat po jednotlivych dnoch, nie je to v grafe ani tabulke. Sukromne maju minimum z pozitivnych vzoriek. Myslim, ze sukromne mozu testovat koho chcu (kto si zaplati), pokial kapacity nepotrebuje stat.
17.04.2020 - 08:14:40
01
keyboard_arrow_up