Aj tu najde nejake kontakty
https://www.psychiatrianiejenahlavu.sk/ako-vyhladat-pomoc/
18.02.2024 - 10:16:07
10
Konecne to chápem. Niekto tu nemôže spať kvôli hukotu retaze pri bicyklovaní a vy ho tu posielate k psychiatrovi… :)

Na to je jediný liek- kupiť si ebike a užívať si radosti zo života … ;)
Jedina nespavosť ktorú ebiker zažíva je kvôli radosti, lebo sa nevie dočkať rána kedy vyrazí …
18.02.2024 - 10:25:30
01
Sovicka30 napísal:
A čo mi pomoze nejaké vykecávanie nepríde mi pokazený Bike potom budú vedieť nájsť príčinu hukotu reťaze pri kazete na druhom biku a podobne ?


Naozaj velmi vela ludi by bolo stastnych,keby mali len taketo problemy,nad ktorymi tu vyplackavas.Obycajny trapny,pocitam aj riadne sebecky chmulo.Sa pozri okolo seba co sa deje a ty tu plackas nad volakou retazou,alebo skrutkou a ides to ukoncovat...
18.02.2024 - 11:13:04
02
Jaj chlapci kebyste vy vedeli a žili to čo ja už by ste boli fetaci alkaci alebo by ste boli mŕtvi už
18.02.2024 - 11:14:28
00
Ano chudacik jediny mas problemy ktore treba riesit.My ostatni nemame ziadne,nemusime nic riesit.Skratka zivot ako v bavlnke...
18.02.2024 - 11:17:38
01
Áno život ako v bavlnke .. jeden psychológ to hneď vystihol a to sme boli na biku náhodou že nikdy neodsudzujem človeka o ktorom neviem v akej rodine vyrastal !!!
18.02.2024 - 11:20:29
01
O to viac treba tu pomoc vyhľadať.

(Marcel, toto nie je téma na vtipky, zadrz, prosím,aspoň tu)
18.02.2024 - 11:51:19
12
Vuk? Si to ty, plačko? ;(
18.02.2024 - 12:07:56
00
Ne ne , nedobre . Lišiak to neni …😜
18.02.2024 - 12:50:10
00
Nechodite v jeho topankach, tak opatrne s tym, co a ako sem pisete. Napr. aj Zuzana Smatanova riesila svoje dusevne zdravie a spravila o tom prednedavnom video.

Sovicka je Fedo, pokial si dobre pamatam.
18.02.2024 - 13:38:11
05
Častokrát stačí, aspoň na začiatok, si s niekým pokecať. Ľudia majú také stavy aj kvôli menej závažným veciam. Nikomu nepomôže rada aby nefňukal, veď ľudia majú väčšie problémy. Ale pre daného človeka sú jeho problémy najväčšie a na problémy ostatných sa môže vykašľať, tie jeho zdravie neovplyvňujú.
18.02.2024 - 14:59:05
04
Žiadne vtipky z moojej strany, len trochu iný pozitívny pohľad… ;)

Ja som mal taký pozitivny zážitok z kupy ebiku, ze som sa o neho vyššie podelil. Doslovne mi zmenil život. Vytiahol ma totiž z domu z usadeného nudného života. Pri nom som nemusel riešiť či vladzem alebo nie proste som sa dostal do prirody. A tam je energie neúrekom. Postupne sa pridalo plavanie, túry, zmena jedálnicka-proste som nieco urobil pre svoju zmenu života. Okolie to vnima divne, ale poviem že mi je to jedno, našiel som svoju cestu….

Každý z nás má chvíle dobré a zlé. Ťazko posúdiť kto ich má najhoršie.

Zakladom všetkeho je neľutovať sa a začať niečo robiť. Čím skôr tým lepšie. Zmeniť navyky, zmeniť prostredie, zmenniť postoje a hlavne sa netrapit vecami ktore clovek nemôže zmeniť.

Všetko je o energii. Ak clovek zistí kto mu ju berie alebo kde mu uniká tak má vyhraté. Môže s tym niečo začať robit.
Čierne myšlienky vznikajú pri nízkej hladine energie a sú ako tma. Nepríjemná, desivá, nekonečná… Pozitivnou vecou je že tma je len absenciou svetla, takže zase je tu riesenie a netreba v nej zostávať, treba niečo robiť a ísť za svetlom, ono vždy niekde je… :)

Ak je teda niekto na invalídnom voziku, nemá rodinu, chybajú mu všetky končatiny, z brucha má vývod, ma opuch mozgu, kŕmia ho cez trubičku, v pravidelných intervaloch má zachvaty panickeho strachu a naviac má opatrovateľku čo ho potajomky týra, tak je to veľmi zlé.
Ak to tak nieje, tak to nieje veľmi zlé a je tu priestor na radosť a vďačnosť za to že to nieje este veľmi zlé… ;)

Vždy doporučím meditaciu a uprimnú vlatnú motlitbu. Tam nieje čo stratiť. Voda dokáže zmyť negativnu energiu, takže plavanie, kupel či sprcha pomôže. A v neposlednom rade pohyb.

Niekedy psychické problémy môžu nastať aj z úrazu, hlavne chrbtice. Malokto si jú dava vyšetriť pri depresiách.
Kamarátova mama mala strašné kŕče v žalúdku a nič jej nezistili. Mali ju za simulanta. Moja mama jej poradila vysetrenie chrbtice a naozaj mala posunutú platničku čo jej tlacil na nerv ktory falošne evokovala pocit bolesti v bruchu. Po operácii chrbtice bolo všetko zase ok.
18.02.2024 - 17:48:55
00
Bicyklový problém je len vrchol ľadovca
18.02.2024 - 18:47:52
00
Apropo , aby sa to nezmenilo opäť na tému “ Feďove mindráky “ , ja niekedy neviem zaspať keď som nadržany … čo mi pomôže , čo mám robiť , aké máte skúsenosti . 🙋🏼‍♂️
18.02.2024 - 19:09:50
01
Vydrnkaj sa, to pomôže 😂😂😂
18.02.2024 - 19:14:56
00
keyboard_arrow_up