Nedavno som zazil ohromnu vec. Boli sme na vyjazde na Havrane pri Piestanoch (smer 3 Obrazky), mierny zjazdik po lesnej cesticke a zrazu len zozadu pocujem praskot listia tiahnuci sa dopredu asi 15 m od cesty. Myslel som, ze spolubiker iduci za mnou zvolil novu skratku... Zastal som, cakam, pozeram a asi 10 m pred nami si to sekli cez chodnik 2 jeleniska a 1 srna. Kua ale dupali, az strach (uz sa aj stmievalo). Kebyze nezastanem, tak som sa mohol vozit v jelenich parohoch : D
27.08.2002 - 21:47:26
00
Jojo, pozname. Mne to raz urobil pri Cahticiach jeden diviak. Ale velky jak svina ;). Len tak si predupal par metrov predo mnou. No, v tom momente ti neni vsetko jedno ;)
28.08.2002 - 21:00:34
00
Chlopy davajte si bacha na lesnu zver. Hlavne na diviakov. Ono ked je to samica s maldymi tak to nieje sranda. Ona zdrhat nebude ale vy. Dokaze to naslapat aj 40km/h. ;)
19.09.2002 - 12:46:55
00
Ja som daz utekal pred malym psom-pudlom.
Ten dal viac ako 50km/h
04.06.2003 - 16:26:07
00
Ja som uz tiez par krat mohol mat na veceru srnci gulas, alebo nejaku divinu...
Problem je v tom, ze to necakas a v takej 40ke sa srne dost tazko vyhyba, to uznate, nie?
29.09.2003 - 17:33:13
00
Srny sa ešte zvládnuť dajú, diviaky sú na tom podobne. Ale čo medvede ?
Keď sa rútite z chaty po cykloturistickom chodníku , nikde nikoho a zrazu pred vami medvieďa možno takj zo 20m od vás, pozrete lepšie a uvidíte aj druhé a napokom aj niečo čo silne pripomína dospelú medvedicu.
Odporúčam zažiť pocit, ktorý sa dostaví po takomto stretnutí.
Pochádzam z liptova a pri cyklistike stretávame rôzne zvery -od zajacov cez srnky, diviaky, líšky až po medvede.
23.07.2004 - 14:53:29
00
Ja som nedavno stretol lisku. Pri zjazde lesnou cestickou mi prebehla 1m pred kolesom. Skoro som ju presiel. Bola ale inak vylepena. Dokym som zastal uz jej nebolo.
11.08.2004 - 12:11:17
00
ja som este nestretol ..iba ked sme boli tocit video v horach tak sme videli srnu...ale braxo... sice to neni o bikovani on je jaskiniar a hladaju v zime podla stupajuceho tepleho vzduchu nove jaskine... a vykopal aj s kamosom medveda ktory tam spal.. no keby asi 15m od tial nerbola 2m vysoka skala z ktorej skocili tak by sa snimi pekne pohral.. takze neni to sranda tie medvede.. .ale ja by som xcel stretut medveda bez nejakej ujmy na zdravy je to super zivera ;)dottore napísal:
29.08.2004 - 01:44:47
00
Velkeho zvera som este nestretol, polovnici asi vsetko vyhubili, ale velakrat mi cez cestu preletel bazant a ma to zly psychologicky efekt.
30.10.2004 - 15:34:47
00
Ja na HAVRANE a na ceste z obrazkovej hory na plesiny pravidelne stretavam srnky ale este som tam nic ine nestretol okrem nasho ucitela co poluje...Ale ono je to tak ked niekde idete rano a idete prvy zvery su neni este take opatrne a chodia cez cestu a cim neskor idete tym ich je menej ale ked idete po nejakom pustom chodniku tak moze byt velka sranda ked vas zacne nahanat diviak.
04.11.2004 - 13:22:55
00
A este ja som zver vcera nahanal od nudy ked sme skakali na bicrosske v PN za zimnym stadionom(niekto tomu hovori aj Lesik)sa tam stale prehanaju zajace a bazanti
04.11.2004 - 13:24:49
00
Caute BIKERI, mne sa tiez ras podarilo stretnut jelena. Zjazdovali sme z zo Sedla pod Hnilickou Kyčerou. Jeden kamoš spadol tak sme na neho čakali a možno to bolo práve moje štastie. Potom ako nas dobehol sme išli dalej. Mali sme celkom dobru rychlosť a cez cestu nam preskocil velky jeleň. Mal som stastie, lebo bol asi 10 metrov predo mnou. Ten jelen spravil kotrmelec a letel asi o 20 metrov nisie. Myslel som, ze je po nom ale on sa zodvivol a usiel prec.
07.12.2004 - 08:28:23
00
ninic si zo zvery nerobte ta vydrzi vela len dajte bacha na seba najlepsie je robit hurhaj ked si nebudete dat rady ochotne zver zastrelim ps po povazskom inovci jej beha vela
22.12.2004 - 10:37:49
00
Ked som bol minule na polovacke,bol som ako honec ktory zenie polovnikovy diviakov pod kulu,No mali sme sa rozdelit a ja som isiel s kamaratom ale ten sa mi pochvili stratil,tak som isiel po lese sam a bol som ako posraty,nemal som uz ziadne petardy,prave som isiel do nejakeho kopca ked som zrazu uvidel ako sa predomnou asi 100m v hustine zacalo nieco hnede nizke triast myslel som si "ked to je bachyna s malymi,tak sa poserem,ale ked to bolo blizsie vsimol som si ze je to len majestatny jelen ktory kolo mna prebehol,vtedy som si vydychol a isiel som dalej... PS:na bachyne s malymi si davaje bohovsky pozor.
10.02.2005 - 11:39:32
00
omg fck
13.02.2005 - 18:04:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
cron
keyboard_arrow_up