uz dlhsiu dobu sa zamyslam nad obchodom JMK sport pri tesku v BA. predavaci su tam asi najvacsi typci v BA (aj ked v tomto vedie asi ZANZO).

vtip je v tom ze by som tam chcel dat vypliest + vycentrovat koleso. myslite ze je to uplny hazard alebo je to ok? fakt mam trosku z nich strach ale su ochotni to spravit na pockanie (momentalne sa vsade v BA caka aj tyzen a viac), co je mi dost podozrive.
27.04.2006 - 15:03:02
00
Zanzo vedie s obrovským náskokom.
dnes som išiel kúpiť olej na reťaz a po čakaní cca 10 minút so si ho vypýtal na drzovku. Predavači vybalovali tovar a vôbec ich netrápilo, že je tam jeden zákazník, ktorý nebude čakať celý deň, kým to vybalia.

JMK slúbia, objednal som rukavice SSone a ked som prišiel na dohodnutý termín, tak mi s kludom oznámil, že ich predali inému zákazníkovi musím počkať další týždeň. Môžete hádať či som prišiel :evil:

v inom (nemenovanom) obchode, kmitajú medzi zákazníkmi a popritom vybalujú tovar do skriniek. niekedy to trvá trošku dlhšie a vyzerá to ako chaos, ale napočítal som, že jeden človek obsluhoval 4 zákazníkov, ktorým vysvetloval .... a popri tom ked si niečo vyberali a nepotrebovali jeho radu, tak nestál ako stlp, ale vykladal tovar. No proste radosť pozerať.

toť môj názor.
27.04.2006 - 15:29:08
00
tak to sa chodte pozriet do trnavy pri kupe okuliarov som povedal predavacovi nech mi nejake ukaze alebo poradi on na to tu su vyberte si ake chcete nakoniec som to vzdal a vybral som si podla seba rudy project pri plateni som mu povedal ze chcem platit kartou on na to ale uz som to dal na hotovost este ze som mal dobru naladu inak by som mu to tam nechal na pulte


Naposledy upravil elo dňa 27.04.2006 - 15:43:26, celkovo upravené 1 krát.

27.04.2006 - 15:34:36
00
mam dojem ze slovenske bajkove obchody su vyslovene rozmaznane a dari sa im dobre, lebo taky pristup k zaznikom sa len tak nevidi. cest vynimkam (napr. karpaty bike na peknej ceste v BA je fajn obchod kam sa nebojim vkrocit).

skoda ze nie je v SR nejaky fakt dobry, zasobeny a 100% spolahlivy internetovy bike obchod (ak je, dajte vediet), kde by sa neplatilo za postovne - v amerike som si na toto za tych par mesiacov velmi rychlo zvykol (+ nenormalne zlavy, co u nas mozeme len snivat).
27.04.2006 - 15:37:01
00
mam dojem ze slovenske bajkove obchody su vyslovene rozmaznane a dari sa im dobre, lebo taky pristup k zaznikom sa len tak nevidi. cest vynimkam (napr. karpaty bike na peknej ceste v BA je fajn obchod kam sa nebojim vkrocit).


Bohužiaľ nejedná sa iba o bikové obchody. Tu sa ešte neprebudili a zákazník ešte väčšinu predavačov otravuje.
27.04.2006 - 16:01:37
00
Moje posledne dve skusenosti s karpaty bikom su hrozne uz tam viac nevkrocim pretoze tak ako sa spravaju k zakaznikom tam sa snad nespravaju nikde. Respektive jeden predavac taky starsi sedivy asi je to aj majitel si mysli ze zjedol vsetku mudrost sveta. Minuly rok som sa tam zastavil ze len pozrem co tam maju a on hned ani nepovedal dobry den a uz ma vyhadzoval von ze co mu trepem do obchodu bike ze nech ho necham vonku akoze tak necham si bike za 50 papierov vonku len tak????? tak som potom po chvili odisiel a teraz nedavno som potreboval iba vymenit retaz a ze tam teda zaskocim predsa mozo tam bude ten druh v pohode predavac ale na moju smolu tam bol znovu ten stary sedivy ujo. Znovu to iste von s tym bikom oskres mi vystavene bicykle, ze on mi da aj zamok a ja mu vravim ze chcem vymenit retaz a to sramku co staci len skratit a on ze nie je tu mechanik a prace maju nad hlavu tak som sa otocil a odisiel tak aby som mu nahodou biky nedoskrkal. A to nehovorim o tom ako som sa tam snazil vyreklamovat sedlo ale to uz je uplne iny pribeh.
29.04.2006 - 19:23:24
00
no, aj som z TN a zatial som nemal problém ani v jednom obchode.... v Authore boli velmi mili, dokonca mi "gratis" vycentrovali koleso ! :D .... este som sa nestretol s nejakym drzim pristupom k zakaznikovi.... :)
30.04.2006 - 07:56:41
00
Hlavne zalezi na predavacoch. V TT sa celkom da ak prave nie je plny obchod ludi. Podla mojich skusenosti je najlepsie chodit nakupovat ked prsi. Vtedy tam nikto neni a vsetko vam ochotne ukazu, poradia a neni problem platit ani kartou. Ale ako som povedal zalezi hlavne na predavacovi a jeho nalade.
30.04.2006 - 10:59:01
00
Myslim,ze tato tema sa tu uz niekde preberala.Ja odporucam v Bratislave sportservis v Podunajskych Biskupiciach.Velmi dobry pristup k zakaznikom.Poradia atd. :wink:
30.04.2006 - 16:02:56
00
ku mne su ludia v JMK dobri, lebo tam v poslednom case chodim casto. som tam kupil dve kolesa. vsetko po dieloch. zlozili mi jedno za 250 SKK, co je podla mna celkom lacne. uz ked ma tam poznaju tak sa mi venuju, je to v poho, len jedna chybicka co ma fakt serie tie dodavky im trvaju ako lacnemu sranie. vzdy je z dvoch troch dni aj 20. aj predavac bol z toho uz nestastny ale ked to neni na sklade on s tym nic neurobi. inak si myslim, ze sa vyznaju :D davam im 4 hitikov
20.03.2007 - 12:23:25
00
a v cyklaci v TT milujem tie pipky. ja ze chcem rockring a kukala na mna jak p*ca z prachu. alebo som prisiel a pytam sa na cenu Avid BB7, zadna mechanika a ona po 7 sekundach /asi jej zamrzol windows/ zapoti ze to co je. ako to mozete nemilovat? :D :D :D :D :D :D
20.03.2007 - 12:25:39
00
ascho: pravdu pises... okrem toho ma vysoke ceny. napriklad pri bbb komponentoch nadsadzuje nad odporucane moc tak 10-20% a odovodnuje to tym, ze si musi zaratat aj postovne, za ktore mu to dovozca posle... jedine plus je ten mlady technik/predavac. vyzna sa, je v pohode, poradi aj zoservisuje... stalo sa mi sice, ze parkrat mi pomohol aj samotny majitel, ale je to skor vynimka...
20.03.2007 - 12:52:18
00
fajn, prechadza ma trpezlivost. objednal som si u nich avidu BB7, nejake truativ kluky a rockring od shamana. uz je tomu dobre 3 tyzdne. hlavne ze by to malo byt do 3 dni. ze sklad posiela kuriera mi povedali 2 tyzdne po objednavke a tomu kurierovi to trva uz tyzden doje*at sa tam. som im povedal, ze ak to do urciteho terminu nebude, vyhladam iny obchod. som zvedavy ci to nieco pomoze. co sa zanza tyka - no comment. ale uz aj tuto ma to fest serie :evil: :evil: na slovach ze kazdu chvilu to dojde sa bikovat neda.
moja rada, kupujte tam veci co maju vo vyklade, nic neobjednavat, uz som sa 3-krat popalil :( :( :(
03.04.2007 - 15:14:37
00
sa ti čudujem,že tie veci objednávaš na Slovensku.
03.04.2007 - 20:19:38
00
co uz, asi zacnem z ceska, no to si budem musiet nosu veci pozistovat.
04.04.2007 - 07:57:22
00
keyboard_arrow_up