nee porádny šuter .... ale prikláňam sa k vade materiálu. Ako je možné, že taká kvalitná miska nevydržala tupy náraz kamienka, kremienka a montáž blickami? :shock: :lol: :lol: :lol:
obávam sa že je to naozaj uzavreté :lol:
27.07.2007 - 19:38:16
00
no, sranda :) som zvedavy na chesterovu reakciu(ak nejaka bude)...
27.07.2007 - 20:19:51
00
martinex: THX, myslim, ze to uuuplne staci :roll:
27.07.2007 - 21:04:47
00
Problem nebude v tomto obchode ale v jednej nemenovanej firme z Novej Dubnice, ktora je dovozvom danych veci...


Ha ha ha este ze mi 3 dni nebrali telefon lebo som usetril oproti ich akciovej ponuke skoro 2 tisic na brzdach 8)
28.07.2007 - 20:22:41
00
co sa tu do mna navazas murko... :shock: :shock: to su ako znaky montaze??? to kto povedal, vila analka??? ty si myslis pan "nie dell" ze ja mam ten bajk doma na policke??? hned vedla lega?? dal som mu na vikend zabrat. viac v tom neni. nech si mysli kto chce co chce - hento je z pouzivania, ked som to parkrat otrel aj o osku, jako klasika na triale. co sa mam teraz jako dosrat?? a mojho otca si uz do huby neber.. :evil: :evil: lebo sa naserem. zato ze dostala par skrabancov.. jasne nemam nic lepsie na praci, len si dlazdit lesnu cestu kombinackami. inac sexi fotky. :wink: tam zalez a neotravuj. ja som celu vec uz davno uzavrel. ina oska a padla... ma to vobec nesere, to keby som sa mal rozculovat nad kazdou takouto koko... :) :)

taky sok hned z rana a v pondelok... jaaaj cely den v pytli... a to este aj prsi..

este 2 veci: za prve, keby som to tam hadzal blickami, by som aspon handru pouzil... :shock: :D :D :D
a druha: nadherna diskretnost zo strany predajcu :lol: :lol: :lol: :lol: , keby to riesil aspon so mnou.... no co uz....
30.07.2007 - 10:11:22
00
2 tyzdne som tu nebol, tak nemam prehlad, dufam ze ste to aspon dali do demolacii. :lol: :lol:
30.07.2007 - 11:01:30
00
len tak medzi nami chesterKO
ak sa dobre pamatám ..................nezačal s tým predajca ALE niekto iný...
tak sa zbytočne nerozčuluj...škodi to pleti :-)
a občas davaj pozor ked si potom šliapeš po jazyku :-)

no a teraz sa mi od nich ***** oska howitzer. som to aj rozobral - lozisko je po 2 mesiacoch rekreacneho jazdenia uplne v riti. som zvedavy za kolko mi to vyreklamuju. max doba je 30 dni, menej to urcite trvat nebude a nemam na com jazdit

nech si mysli kto chce co chce - hento je z pouzivania, ked som to parkrat otrel aj o osku, jako klasika na triale. co sa mam teraz jako dosrat??

nadherna diskretnost zo strany predajcu , keby to riesil aspon so mnou.... no co uz....

a k tej diskretnosti :-) si trafil klinec po hlavičke:
skrývaš sa za NICKOM, menuješ obchod aj menovite človeka,
urážaš a ešte sa čuduješ:

predpokladám, že tvoja fotka je už prilepená na dverách a máš doživotný zákaz vstupu...

dosrať sa netreba...ale stačilo by napisat UROBIL som pokus a nevyšiel :-(
prišli mi na to ... :roll:
30.07.2007 - 11:47:54
00
Dakujem LL. A aby som to z mojej strany uzavrel. Nebyt nahodnej informacie od znameho ani by som sa nedozvedel, ze ma isty pan menom Martin Gašparovič ohovara na plnu " hub." na fore. Myslim, ze by bolo z jeho strany seriozne, ak to slovo vobec pozna, poslat mi min. kopiu, nech sa clovek moze branit. Mais c est la vie. Ludia su rozni. A to sproste a primitivne vyjadrovanie to uz iba "doladilo".
30.07.2007 - 17:13:36
00
V JMK na cintorinskej /lebo otvorili obchod aj na zahradnickej/ som si dal vypliest koleso mavic rafik a robil mi to mlady mechanik menom zolo,na prvy pohlad biker ktory rozumie co potrebujem ,vycentroval mi ho absolutne precizne a po rozhovore s nim som pochopil ze bycykle su jeho laska ,zavodne bicykluje a testuje drahe bicykle po vikendoch.
robil mi aj servis vidlice ROCKSHOCK a doplnil olej a premazal a po jeho servise funguje lepsie ako kedykolvek predtym.
spokojnost :)
01.11.2007 - 22:13:51
00
V JMK na cintorinskej /lebo otvorili obchod aj na zahradnickej/ som si dal vypliest koleso mavic rafik a robil mi to mlady mechanik menom zolo,na prvy pohlad biker ktory rozumie co potrebujem .......

Ano je tam taky mladenec. Je to tak ako pišeš.
02.11.2007 - 18:17:08
00
Ten mladenec je z kaktus bike. Karol Klic je mimochodom moj byvaly spoluziak (z priemyslovky) a budova sa ma coskoro zburat. Mozno mnohi neviete, ale dolu pojde aj Tesco. Na zahradnickej si pochavuluje, vraj idu celkom fajn obchody. Musim sa tam ist pozriet a vytesit oči.
10.11.2007 - 12:27:26
00
Duves no moc tam tie oci nevitesis.Nato ze na SVK predava Marin prd tam v podstate ma.
10.11.2007 - 13:39:01
00
Teraz je uz mrtva sezona, mozno jar bude inak vyzerat. Karol vravel, ze ho to aj tak stalo majland.
10.11.2007 - 18:28:39
00
hm lenze problem je v tom ze aj na cintorinskej mal prd takze to nebude asi tou sezonou :-) lenze tam bola ta predajna x-krat mensia a nedostatok tovaru sa strati tu je to poriadne vidno.Tovar na bike sa kupuje na prerabanie v zime nie v plnej sezone ked sa ma jazdit.
10.11.2007 - 18:55:41
00
Cintorinska nebola velka, to je pravda. Ved uvidime.
Marianska je, resp. bola velka a tiez tam maju uz prd.
10.11.2007 - 19:03:47
00
keyboard_arrow_up