Drahy pan "CHESTER". Neda mi nereagovat na Vasu stupidnu reakciu ohladom reklamacie stredoveho zlozenia. Tak pekne po poriadku: 1/ je to smutne, ze vsetci vyvojari a konstrukteri v Truvativ su obycajne ho......, ktore si nevedia uvedomit, ze taka sila aku predpisali v navode, musi ich produkty jednoznacne znicit. ( tak ako tvrdit Vas pan otec, ktory tomu rozumie...)
2/ ak mate zaujem, dam na tuto stranku foto Vasej osky, ktora ma na jednej strane kompletne preliecenu stenu pri lozisku, asi naraz, ale podla Vas ako odbornika toto nema vplyv na funkciu stredoveho zlozenia ( mozno aj Vas otec odbornik to potvrdi)
3/ Neviem v akych kombinackach bola oska montovana a demontovana, ked pozriem na stav misiek ( Vazeny pane, zavrel by som hu..... a schoval by som sa do kuta ) a nie pozadoval reklamaciu. Pre Vasu informaciu, momentovy kluc je sucastou nasej dielne a v pripade opravnenej reklamacie nie je problem s vymenou, nakolko truvativ tieto produkty vymiena nasej spolocnosti bez komplikacii, ale vo Vasom pripade by som si ani len nedovolil o reklamaciu ziadat. Ak uz mate zaujem o skutocne medzinarodnu hambu, mozem foto vasej osky poslat na " pobavenie" do Truvativ a dam odpoved na tieto stranky, ked uz ste mal taku drzost obvinovat nasu spolocnost z disriminacie. k ste taky " suvenir" kludne poziadajte SOI, skusobnu o posudok, nech Vam konecne dojde, na ktorej strane je v tomto pripade pravda. MATE ZAUJEM O ZVEREJNENIE FOTO VASHO STREDOVEHO ZLOZENIA, NECH SA FORUM POBAVI? Asi by to chcelo trosku sebakritiky z Vasej strany. Bezdovodne obvinovat sa nenecham, ani ked je to taky odbornik na stredove zlozenia aky vy " pan Dell"!
27.07.2007 - 08:55:38
00
ja si prosim vidiet
27.07.2007 - 09:00:21
00
Nebolo by naozaj odveci zverejniť to foto, nech vieme ako to je :wink:
27.07.2007 - 09:05:41
00
Aj ja pjosím, pjosím ......
27.07.2007 - 09:07:44
00
aj ja by som to rád videl, veď som v tejto sekcii námestníkom riaditeľa 8) inak, že by Nicole z Pussycat Dolls mala toľko sily v nohách? to je iná pilka. :lol:
27.07.2007 - 11:34:52
00
nicole z pussycat dolls??? :shock: :shock: :shock:
27.07.2007 - 11:44:48
00
...MATE ZAUJEM O ZVEREJNENIE FOTO VASHO STREDOVEHO ZLOZENIA, NECH SA FORUM POBAVI?...


Ano mame zaujem, kedze ste zatial obidvaja obhajovali svoju stranu, radi by sme videli, ako to vlastne vyzera a urobili si objektivny nazor... :wink:
27.07.2007 - 13:03:05
00
nicole z pussycat dolls??? :shock: :shock: :shock:


to je ta teta na chesterovom obrazku mám dojem 8)
27.07.2007 - 15:55:06
00
nene..to je Roselyn Sanchez , Nicole je krajsia 8)
27.07.2007 - 15:58:44
00
nene..to je Roselyn Sanchez , Nicole je krajsia 8)


aha tak sorry, správny moderátor má prehľad vo všetkom... :lol:
27.07.2007 - 16:02:55
00
Tak teda, vzhladom na Vase poziadavky, pokracujem v tejto mojej " obhajobe" ku ktorej som sa dostal nahodou. Ak takto vyzera stredove zlozenie po kratkom pouzivani XC a odbornej montazi, tak to sa este musim vela vzdelavat. Len pre informaciu, tento tyzden sme riesili s jednym predajcom z BB problem s praskajucimi klukami so stredovym zlozenim GXP.Vraj kluky praskaju a maju volu. Ok zistime, kde problema. Tak sme sppolu kluky kompletne demontovali , vycistili opatovne namontovali a dotiahli MOMENTOVYM klucom, odporucanymi momentami. A cuduj sa svete , ani nedoslo k poskodeniu materialu, ako podla isteho "odbornika" z Dell, ktoreho otec tuto oblast ma v malicku a kluky nemali ani volu ani nepraskali. Problemom bol nekvalitny momentovy kluc. Asi v tom Truvative nebudu vsetci na hlavu padnuti, ked to daju do navodu. Ale zda sa, ze tu mame vascich machrov ....... :lol: [/img]

Prílohy:

kauza-oska.pdf [242.9 KiB]

27.07.2007 - 18:27:07
00
A este jeden dodatok, tykajuci sa reklamacii. Ak je reklamacia opodstatnena a SRAM ju uznava, nasa firma nema problem tovar vymenit. Vacsina reklamovanych vyrobkov je odoslana do Sramu, kde ich kontroluju a vyhodnocuju, co bolo pricinou zavady. Aj oni chcu , aby ich vyrobky boli cim kvalitnejsie. A ja osobne si nedovolim pozadovat od SRAMU, alebo Truvativu, aby vyreklamoval vyrobok , ktory bol poskodeny zakaznikom. V hre je aj nasa serioznost. THE END
27.07.2007 - 18:30:36
00
aua...
poor oska
aj ked je to truvativ..toto si nezasluzila :(
27.07.2007 - 18:30:48
00
podľa mňa vada materiálu :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: treba vymeniť momentový zverák :shock: :shock:
27.07.2007 - 18:39:49
00
Luděk Sobota by určite povedal. " Kamínek, nebo co?."
HEHE
27.07.2007 - 19:01:11
00
keyboard_arrow_up