idem robit prvy nakup na wiggle a nasiel som toto: http://www.wiggle.co.uk/referal.aspx
takze hladam niekoho kto uz je zakaznikom. ja by som mal dostat okuliare a dotycny 10% cize nejakych 10-15 libier.
ak som to dobre pochopil...
19.05.2008 - 21:02:17
00
ja sa hlasim:)
20.05.2008 - 12:32:43
00
kludne aj ja :)
20.05.2008 - 13:01:29
00
nasiel by sa nejaky dobrodinec ktory by aj mne nieco ojednal z Wiggle? za nejakych cca 68EUR.
20.05.2008 - 14:43:27
00
nie je problem objednat, ale komu sa to chce potom este preposielat na slovensku?
keby si bol tu zdakade, tak neni problem, ale ba je trosku zruky... 8)
20.05.2008 - 23:35:29
00
nie je problem objednat, ale komu sa to chce potom este preposielat na slovensku?
keby si bol tu zdakade, tak neni problem, ale ba je trosku zruky... 8)

no hej to je pravda... :roll:
ale ja to este mozno poriesim cez ocov ucet lebo moj podnikatelsky v tatrabanke nema tolko opravneni :?
20.05.2008 - 23:50:16
00
Prave som objednal veci z Wiggle aj som zaplatil cez Visa Electron. Ale mam este taku otazku, ze ked som zaplatil prisiel mi mail o uspesnom zplateni "Transaction Confirmation" cez system World Pay tak by to malo byt uz ok?
Viete ja som zatial este Visa Electron platbu nepouzival... a uz vobec nie cez platbu v zahranici. Este mam dalsiu otazku na Wiggle su ake statusy objednavok? Lebo mne stale vypisuje aj po za plateni "Not Yet Processed" to znamena, ze ju este nepsracovali? Lebo v pomocnikovi nic nepisu o statusoch.
21.05.2008 - 08:14:02
00
ano znamena to, ze este objednavku nespracovali. Cakaj ze v priebehu takych 3 hodin by ti to mohli vybavit
21.05.2008 - 08:17:49
00
Ak bude niekto znovu objednávať, tak by som sa rád s jednou drobnosťou pridal, konkrétne gripy Charge Sponge a prípadne aj sedlo Charge Spoon.
Dík.
01.06.2008 - 15:29:53
00
Nazdar, tak som sa rozhodol po prvýkrát nakupovať na Wiggle, a tým pádom aj po prvýkrát platiť cez net kartou. Mám však jeden problém, na Wiggle odomňa žiadajú udať z karty "Issue No." a "From date", ale na embosovanej Visa karte od Tatra banky tieto údaje nie sú. Nerád by som totiž niečo spackal a prišiel tak o peniaze.

Inak funguje to tak, že po tom, čo bude všetok tovar na ich sklade, tak si oni požiadajú o stiahnutie peňazí a ja to potom nejako potvrdím (zavolá niekto z banky alebo niečo také), či normálne len tie peniaze odídu z úćtu?

A ešte jedna vec, ako dlho trvá dodanie a ktorou spoločnosťou mi dojde balík?

Dík.

Prílohy:

wiggle.JPG
wiggle.JPG 13.18 KiB thumb_up0thumb_down

26.06.2008 - 23:24:23
00
platba kartou prebieha tak, ze zaplatis a oni az vtedy zacnu spracovavat tvoju objednavku. je to ako normalna platba kartou, nic nepotvrdzujes cez banku. je potrebne mat na karte dostatocne limity. odporucam u nich platit kartou, ktora je na to iste meno ako si si zalozil ucet u nich (resp. vice versa), inak sa im to v systeme domiesa.
tie udaje co sa pytas ku karte tam nie je potrebne zadat, tie su pre iny typ karty. issue no. je len pre switch/solo - je to tam napisane a from date by malo byt predvyplnene, alebo tam mozes dat nejaky rozumny datum...
posielaju to zrejme podla vahy balika. poslali mi jednu krabicu s roznymi vecami cez dpd. kedze krabica prisla otvorena a chybali rukavice, tak som im pisal, ze neboli dorucene. medzitym mi poslali sedlo v takej istej velkej krabici ale uz postou (royal mail myslim). a treti balik tiez postou dosli rukavice a okuliare, ktore som mal dostat zadara pretoze mi akoze bol wiggle odporuceny vladolom, ale kedze nemaju korektne urobeny system, tak do prvej varky neboli pridane. kedze som riesil aj okuliare aj rukavice, tak sme si vymenili niekolko mailov a boli velmi ustretovi.
26.06.2008 - 23:42:10
00
Nazdar, tak som sa rozhodol po prvýkrát nakupovať na Wiggle, a tým pádom aj po prvýkrát platiť cez net kartou. Mám však jeden problém, na Wiggle odomňa žiadajú udať z karty "Issue No." a "From date", ale na embosovanej Visa karte od Tatra banky tieto údaje nie sú. Nerád by som totiž niečo spackal a prišiel tak o peniaze.

Inak funguje to tak, že po tom, čo bude všetok tovar na ich sklade, tak si oni požiadajú o stiahnutie peňazí a ja to potom nejako potvrdím (zavolá niekto z banky alebo niečo také), či normálne len tie peniaze odídu z úćtu?

A ešte jedna vec, ako dlho trvá dodanie a ktorou spoločnosťou mi dojde balík?

Dík.


"Issue No." - Switch/Solo only - myslim ze je to dost jasne :-P
"From date" - wtf - neviem asi to netreba
Wiggle ma zaujimavu politiku - nejaky matros posielaju Airmail nejaky Parcel - system som nepochopil co a kedy jak pride no podla sposobu dopravy je to 3-5 dni. Niekdy ti to pride postou a niekdy DPD...
27.06.2008 - 08:13:42
00
a preco som nedostal voucher? :(
27.06.2008 - 08:16:43
00
To s tým "Issue no." som vedel, ale len pre istotu som sa spýtal :)

No tak dúfam, že sa nič nepokazí a všetko dojde ako má, dnes idem teda objednávať.
27.06.2008 - 08:38:54
00
a preco som nedostal voucher? :(


no maju v systeme neporiadok a voucher sa mi dodatocne nepodarilo vybavit - skoda no.
27.06.2008 - 10:37:38
00
keyboard_arrow_up