Zdravím, plánujem kúpiť jazdený rám agang ninja z roku 2012, vypadá byť v dobrom stave a za cca 140€ (bez tlmiča samozrejme). Mám rád nižšie postavené rámy, na jazdu cez lesy (hore aj dole) občas nejaké skoky. Chcel by som ho postaviť trochu enduro, dopredu vidlu 130mm zatiaľ, ozunebé 3koleso dopredu, v blízkej budúcnosti by som chcel 160+- viac do terénu. Nie som profesionálny cyklista, no mám rád terén a nemám problém to rozbehnúť aj viac. Momentálne mám pevný rám Leader fox dragstar, no je čas na zmenu hlavne do toho terénu. (som študent čo momentálne nemám milióny € nazvyš, takže ma na tom láka hlavne ta dobrá cena :D )....viem, že je to rám viac na čisté zjazdy, tak sa len chcem spýtať na takúto myšlienku, postaviť ho trochu aj na šlapanie, pls NO HATE :D
28.04.2016 - 15:54:23
00
za prve je to ram na freeride (preto tá jednokorunka)
za druhé je geometriou stavaný na 180mm vidlicu v predu (200mm tiež nieje problem lebo tam sa to kompenzuje korunkami a geo zostava nezmenena, len zadok ťa bude limitovať)
a za tretie, už som to spominal v minulom prispevku dá sa to, len si dosť zamakaš :) ale ak chceš, kde je nádej tam je cesta či ako sa to vraví :)
01.05.2016 - 22:46:20
01
ako vravím, časom by som tam dal väčší zdvih dopredu,
viem, že sme sa už rozprávali v tom druhom príspevku, čo si komentoval a posielal fotku bajku, no ešte by som sa chcel spýtať, tvoj kamoš neuvažoval o takomto prešmyku dopredu? ide mi len o to, či by to tam bolo možné prichytiť na diery pre napinak, či tomu geometria vadí nejakým iným spôsobom?

Prílohy:

presm_shim_altus_down_Vlado070330.jpg
presm_shim_altus_down_Vlado070330.jpg 14.51 KiB thumb_up0thumb_down

02.05.2016 - 18:04:55
00
keyboard_arrow_up