Ahoj,
prosim o radu pri vybere crossoveho bicykla v cene 25-30.000,-Skk.
Zatial vyberam z tychto:
Merida Crossway TFS 800-V - vyborna vybava, ale nepaci sa mi design
http://www.merida.sk/prodej/crossway-tfs-800-v
Pells crono absolut - zatial favorit, dobra vybava, dobra cena cca. 23.000 Skk (v Brne stoji 20670 Czk a este ti daju zlavu 2000 Czk, v Bratislave stoji 27.990 a daju 5% zlavu - to je rozdiel cca. 3500 Skk co je celkom dost) http://pcshop.pells.cz/shop/default.asp?cls=stoitem&stiid=12144
Leader Fox Paradox A 07 - slusna vybava a dobra cena
http://www.jizdni-kola.eu/jizdni-kola/10888/leader-fox-07/leader-fox-paradox-a-07.html

Jazdim 90% na asfaltkach a polnych cestach.
Vopred vdaka za vsetky prispevky.
29.03.2007 - 18:21:59
00
Z tychto by som vybral pells. Najlepsi design a fajn kluky, na crosse sa nema velmi co pokazit, nedostava tak nazrat.
29.03.2007 - 18:46:11
00
u mna tiez stoji ten Pells 27 990,- a za splnenia urcitych podmienok mas na neho zlavu 10% :wink:
29.03.2007 - 20:42:09
00
Jednoznacne Pells 8)
29.03.2007 - 20:45:30
00
u mna tiez stoji ten Pells 27 990,- a za splnenia urcitych podmienok mas na neho zlavu 10% :wink:


Som na tomto fore novy tak az teraz som si vsimol, ze si dovozcom Pellsu.
Ake podmienky treba splnit na zlavu?
29.03.2007 - 21:42:49
00
sharky...poslal som ti ss
Tramp...ved minule si pisal ze Pellsy sa ti moc nepacia :)
29.03.2007 - 23:14:31
00
takze je rozhodnute beriem Pells,
matt, vdaka za ochotu, uvidime sa :lol:
29.03.2007 - 23:37:42
00
2 Matt Ano, to som napisal a aj to plati, ale z tejto ponuky bol jednoznacne najlepsi a najkrajsi 8)
30.03.2007 - 08:29:49
00
A co bz si povedal na toto? http://www.sport.agfinvest.sk/main.php? ... lostlagoon
31.03.2007 - 19:04:19
00


len tak btw. odporucam pozriet obsah viacerych titanovych prispevkov..zahadne casto sa tam obavuje agfinvest(t.j aj magura,bikemania,..) a cela ta obchodna spolocnost

k teme: mattovi to obchodovanie (minimalne tu na fore) tusim ide celkom slusne :wink:
31.03.2007 - 20:54:06
00
To PaliG - uz som sa zlakol, ze si dostal rozum. Zial zbytocne ... Ale mam pre teba pozitivnu spravu - paranoja sa da liecit
31.03.2007 - 22:44:47
00
To PaliG - uz som sa zlakol, ze si dostal rozum. Zial zbytocne ... Ale mam pre teba pozitivnu spravu - paranoja sa da liecit


neviem preco sa zacinas ohanat "ziskom rozumu", ale ved ked ho uz mas tak vela, skus ho predat...najlepsie cez "nenapadnu" reklamu na fore.

zase si to cele nepochopil...nikomu nehovorim, ze si xxxxx alebo ze tvoj obchod je neviemakyzly ci co. len som napisal jeden zisteny fakt. ci uz si ho niekto precita a uvedomi, alebo nie, je na tom cloveku.
01.04.2007 - 07:38:28
00
Priatelu, alebo synu, pretoze mne uz studuju deti, asi toho rozumu mam trochu viacej, pretoze keby nebolo takych ako ja, nemal by si co kritizovat, lebo by to tu mozno ani nebolo, nemal by si dokonca ani taku dobu, ze si mozes napisat a povedat, co chces ...

Ja vobec nepotrebujem nenapadnu reklamu, ja som si ju bez problemov zaplatil ... mas ju na najlepsom mieste tohto portalu, len na okraj ...

Som rad, ze toto forum ma takych ludi, ako Ty - snazia sa kazdemu vysvetlit, ako to ma byt - presne ako ten, ktory teraz vedie tento stat ... pretoze nebude dlho trvat a vsetci pochopia (a mnohi uz pochopili), ze nie su potrebni a uz vobec nie nejaki polobohovia ...

Ak niekto nieco hlada, je rad za kazdu radu, bez ohladu na Tvoje poznamky, nechaj si ich pre seba, je to az trapne a uz si to konecne uvedom, ze tu robis nikym nezelanu cenzuru, mohol si to robit, kym si bol spravcom, ale prevdepodobne to nebolo v poriadku, pretoze nim uz nie si ... Ja Ti nepripominam, ze tu permanetne propagujes jeden cesky portal a vobec mi to nevadi.

Takze synu, nechaj tak, nemusis na kazdu temu odpovedat, ozaj, nie je to tvoja povinnost a prispevkov mas dost, takze nie je sa kam ponahlat, kym skoncis skolu, budes si moct hrdo k menu napisat titul a k nicku aj ine slovo, ale hadam Boha nechas niekomu inemu
01.04.2007 - 12:22:45
00
1. priatelu, alebo otce, mas uplnu pravdu bez teba by sme neboli...ani by sme nemali co dychat, ani jest...naozaj Dakujem(e)ty si ten pan velky, ktory asi dokazal z "hovna upliect bic" a zachranit svet alebo aspon slovensko...naozaj gratulujem. a este ked sme pri tom veku, tak ludi (vacsinou postarsich) zasiahne aj take nieco ako starecka demencia, ale to sa tebe ako panovi velkemu asi nemoze stat. priroda by si to ani nedovolila.

2. ja viem, ze reklamu mas aj zaplatenu, ale potom nevidim zmysel ju kydat este aj do fora...

3. z tych tliachanic, ktore su absolutne mimo, si dovolim reagovat aspon na jednu malicku - k tomu polobohovi - ja som si ten popis nedal a je mi uprimne jedno, ci tam budem mat "robotnik za pasom", "zaciatocnik", "titan" alebo hocico ine.

4. zaujimave ako poznas verejnu mienku. to vyplnaju kupujuci pri objednavke? pokial viem tebe som cenzuru nerobil, len som upozornoval na to, na co upozornujem aj teraz(t.j "nenapadna" reklama). odisiel som dobrovolne a slobodne, tym ze som napisal "demisiu" adminovi-cervovi. snad jasny argument, ze ma nikto "nezosadil". naozaj neviem aky cesky portal permanentne propagujem, ale kazdopadne to nie je chcene-nepracujem totiz v ziadnom bike obchode.

5. odpovedanie do temy nechaj, ak dovolis, na mna...navyse neodpovedam do kazdej temy ako uvadzas v tvojom (aj bez toho casto zavadzajucom) propagandistickom prispevku. neponahlam sa nikam a aj keby som to robil, tak mi je tvoj nazor srdecne ukradnuty. k tomu "titulovaniu" som sa vyjadril uz v bode 3.

P.S. pokial dobre viem, na toto forum chodia aj ini bike-obchodnici (napr matt, tusim aj turbi, marek69,...) a dokazu prispievat aj bez toho, aby mali cca v kazdom druhom prispevku link na svoj obchod...
01.04.2007 - 14:06:45
00
Inu odpoved som od absolventa marcoveho Monitoru 9 s vysledkom 45% ani necakal. A len ma utvrzdujes v tom, ze je najvyssi cas sa venovat tej paranoji, este sa to da zachranit ...
02.04.2007 - 13:28:29
00
keyboard_arrow_up