Len pripominam to, co tu uz bolo par krat spominane: priobjednaj si zo dve patky prehadzovaca. Ak si zabudol, napis email na zakaznicky servis, nech ti to tam prihodia a upravia fakturu..
08.09.2014 - 14:46:49
00
Myslis ten srobik co mi hodi ked dam vyhladat patku?Lebo patku momentalne nemaju v ponuke
08.09.2014 - 14:53:43
00
Tak ocividne na Nerve AL 7.9 plni funkciu patky ten "srobik". Ale nech sa radsej vyjadri niekto kto ma tento bike. ;)
Pripadne sa na to opytaj na supporte.
08.09.2014 - 15:43:30
00
Ahojte, objednal som Nerve AL 6,

od objednania po dodanie to trvalo 2 tyzdne v ratane prevodu, potvrdenia a UPS co je myslim celkom fajn.
Z nejakeho dovodu UPS nemala moje tel. cislo hoci som ho do objednavky zadaval. Zistil som to ked som volal do UPS ci je uz zasielka v meste a kedy asi dorazi. Cislo som im doplnil a bolo.

Bike:
Chcel by som upozornit pripadnych kupujucich, ze AL 6 nema vzadu pevnu os, ale klasicky QR, v popise to nie je extra zvyraznene, tak aby niekto nechyboval. Je to len ako "note" na TABe k popisu ramu. Myslim ze by si to zasluzilo viditelnejsie miesto.
(AL 7 - vzadu pevna v predu nie, AL 8 - obe pevne)
Dalej, asi po 50 km v terene sa mi uvolnil cap vahadla, ten prostredny v sedlovke a trebalo ho dotocit takmer o dve obratky, mozno je to normalne, mozno to nedotiahli vo vyrobe, kazdopadne, budem to sledovat a novokupci by asi mali tiez.
Trochu by mohli mrziet brzdy (Acera) ale zatial dobrzdili co trebalo a na pripadny upgrade som bol pripraveny uz pred kupou takze pohoda ...

PS: prikupil som aj nahradny drziak prehadzovacky (pre istotu, aby sa mi originalny nikdy nepolamal :-) )

Suma sumarum, zatal uplna spokojnost, aj s priebehom objednavky, dorucenim aj s kvalitou stroja.
08.09.2014 - 16:09:46
03
Ani nestraš že dva týždne,ved sa zbláznim :D ,a bol skladom?
08.09.2014 - 16:13:11
00
ja som cakal 5 tyzdnov a oplatilo sa, pevna os nezamrzi lebo v tej cene s tou vybavou to proste cakat nemozes, upgrade brzdy je najmenej, po 700km som zatial k tomu nemal najmensi dovod, uvolnit sa mi zatial neuvolnilo nic, akurat mi zrejme popukáva zadny vyplet ale nic hrozne
08.09.2014 - 16:20:08
00
ano, bol skladom, aby som to spresnil ... objednaval som v piatok po obede, potvrdenie objednavky a zalohova faktura mi prisla pondelok, peniaze som posielal na 2x v utorok a v stredu, lebo som bol cez limit, platbu potvrdili v piatok, odoslanie balika v pondelok dalsi tyzden a vo stvrtok to bolo doma. Takze pri spravnom nacasovani a jednorazovej platbe by sa to dalo stihnut myslim aj skor. Ale co ti poviem, dockat som sa nevedel jak maly chlapec.

snad este jedna vec, co som si na fakture vsimol tak pre SK zakaznikov ponukaju pri bankovom prevode SK protiucet v SLSP co je vyhodne. Ako VS sa pouziva cislo objednavky.
08.09.2014 - 16:20:59
00
aha, no ale tebe sa to natiahlo koli platbe o tyden takmer,ja som akurat bol vlozit v SS tak už ich majú na účte...
08.09.2014 - 16:26:25
00
ja som tiez platil na slsp ucet a limit karty mam 5000€ denne, mam studentsky ucet
/ sory, limit uctu je 5000€ denne, karty 1500€, aj tak som sa vosiel :D


Naposledy upravil chezter dňa 08.09.2014 - 16:37:07, celkovo upravené 1 krát.

08.09.2014 - 16:32:09
00
No ale ty si dúfam nečakal na bike 5 týždňov a bol skladom?
08.09.2014 - 16:34:16
00
nie, nebol skladom, skladom bol iba cierny a ten som nechcel, nakoniec prisiel o tyzden skor ako predpokladali oni na webe a este mi to UPS donieslo aj na inu adresu urcenia do prace :)
08.09.2014 - 16:35:48
00
Ved preto ;) nech aspon leje poriadne kým som bez biku :D
08.09.2014 - 16:39:08
00
Ja som objednaval pred rokom ram grand canyon cf slx 29 a maximalna spokojnost.
08.09.2014 - 16:53:18
01
[quote=""]Ahojte, objednal som Nerve AL 6,

Bike:
Chcel by som upozornit pripadnych kupujucich, ze AL 6 nema vzadu pevnu os, ale klasicky QR, v popise to nie je extra zvyraznene, tak aby niekto nechyboval. Je to len ako "note" na TABe k popisu ramu. Myslim ze by si to zasluzilo viditelnejsie miesto.
(AL 7 - vzadu pevna v predu nie, AL 8 - obe pevne)

Kde je to uvedené ? Neviem to nájst. Vieš to postnúť ako obr. Dakujem.
08.09.2014 - 17:06:15
00
je to písané aj pri patke že úpatka č.29 je na QR. ja som zatiaľ nemal uvolnené nič. len čo si lanká sadli tak sa doštelovalo radenie a odvtedy pohoda.je síce pravda že to nemá pevnú os, ale nie sú tam klasické patky ako na WR zadnej stavbe ale koleso zadné je zacvaknuté.a musí sa vybrať celý rýchloupinák aby sa dalo dať koleso preč. myslím si že je to dosť šikovne vymyslené. brzdy boli hneď pri skladaní menené za m615. inak veľká spokojnosť. takisto som patku pre istotu objednával náhradnú, komunikácia z ich strany bola veľmi dobrá. v stredu som objednal červený. poobede mi prišla predfaktúra. vo štvrtok som si rozmyslel farbu tak som mu napísal a v piatok doobeda mi prišla druha predfaktúra. poobede zaplatené. odo objednávky správnej farby to trvalo 14dní. bol skladom. zatiaľ po 1 časovke a 1maratóne a celkovo po 400km žiaden problém
08.09.2014 - 17:49:28
00
keyboard_arrow_up