Ahoj. Len jedna moja poznamocka, mam 178 cm a ked som objednaval a nechal si vypocitat velkost ramu (grand canyon cf slx)stale davalo M, zasiel som do obchodu kde predavaju inu znacku ale geometriu a rozmery maju skoro identicke, tam som si vyskusal M aj L a bol som rozhodnuty. Dnes uz rok jazdim L a nelutujem.
10.09.2014 - 12:52:50
00
robkan Canyon kalkulacka ide podla vnutornej dlzky noh, take ak mas kratsie nohy moze dat nevhodnu velkost. Mne tiez daval Mko pri 183cm co by bolo urcite male. Treba pomerat sucasny bike a porovnat s mierami u Canyonu a podla toho vybrat. Engeloo je vyskou na hrane, sadne mu aj M aj L a doladit moze predstavcom ci sedlovkou.
10.09.2014 - 14:26:09
00
Presne tak aj ja som porovnával dlzky so starým bikom,ale mne aj kalkulačka vypočítala dobrú velkosť...
inak-
Uz jsme skoro v cíli: dnes jsme vasi objednávku predali zásilkové spolecnosti UPS takze
behem nekolika dní bude u vás. :party: :party: :party: super celkom rýchlosť
10.09.2014 - 16:02:24
02
Včera som si objednala Spectral, tak dám info, ako to prebehlo - už v podstate po sezóne..zatiaľ som v štádiu, že mi zobrali peniaze z kreditnej karty :D
11.09.2014 - 14:17:55
00
Neviete nahodou, ze kto v lubovnianskom okrese (SL) ma grand canyon slx v modrej farbe? Vdaka :-)
11.09.2014 - 17:54:41
00
canyon dorazil dnes
11.09.2014 - 23:59:25
04
v rychlosti:komunikacia 100%,odpovede som dostal na kazdu otazku a.nebolo ich malo prisiel ovela skor ako bolo planovane podla ich dodavacich terminoch precizne zabaleny,samozrejme ups nevolalo ledva ma nasli a prisli bielou dodavkou bez napisov(zevraj uz nebudu mat tmave auta)takze pre potencialnych cakacov nato bacha,ja som videl bielu dodavku a len tak zo srandy som vybehol ked som videl pana pobehovat som spytal koho hlada a on povedal moje meno shock pre mna pretoze som mal dostat zasielku odost neskor,potesi ale zaroven zamrzi ich pristup,pretoze sa my prvy krat stalo ze by ma kurier nekontaktoval pricom nakupujem pravidelne takto,ze vraj mu nebolo poskytnute tel,cislo k objednavke ale.to tu uz.spominali viacery a tiez asi maju viacej nahaku ked je zasielka zaplatena ako ked.plati.clovek. pri doruceny...tolko ohladom OBJEDNAVKY CANYON,fotky,zachvilu v galerii a par drobnosti ohladne skladania a spokojnosti apod.by som este dopozil ked bude pocas dna cas
12.09.2014 - 11:41:50
00
No pekne, to fakt im nedajú číslo? to čo má znamenať? akože ja čakám bike okolo utorka a doma nebude nikto čiže sa kuríer pekne otočí?pekne na hovno...


Naposledy upravil Laro22 dňa 12.09.2014 - 12:13:27, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2014 - 12:05:24
00
ja som mal cislo na kartone a aj tak mi nevolal :D a den po vyzdvihnuti bola zasielka na webe este v bratislave :d
12.09.2014 - 12:09:04
00
no bohuzial,zjavne to ups riesi po svojom,ale.na.ich obranu by som podotknul ze zatial sa nestalo-podla tunajsich skuesenosti aby sa.nedostal bajk k majitelovy
12.09.2014 - 13:00:15
00
Ja mám bohaté skúsenosti s kuriérmi, robím v logistike, odporúčam a ja to takto urobím tiež, keď budete mať číslo zásielky, zavolajte si na depo do BA a pýtajte sa na zásielku a že ich chcete upozorniť, aby vás kontaktovali a dajte im číslo znova.. číslo na UPS + 421-2-16877 :) toto by mohlo podľa mňa pomôcť :)
12.09.2014 - 13:54:23
06
od DHL aspon pride SMS ze dnes bude zasielka dorucovana - hodi sa to ked nesledujete tracking, ale ozvat sa ozvu az ked stoji nervozny pod branou
12.09.2014 - 14:04:40
00
Ja som sa nevedel do UPS dovolat tak som im pisal email a obratom mi poslali cislo na kuriera. Tomu som potom volal, ze kedy asi pride a ci mi to vie hodit o dve ulice dalej k nasim. Ze jasne, nie je problem. Tak som sa pomaly zacal chystat ako sa blizil ten jeho odhadovany cas, na co mi vola mama, ze som ju mohol upozornit, ze si k nim nieco davam posielat. Ja som naivne ocakaval po skusenostiach s inymi kuriermi, ze mi zavola ked bude stat pred branou alebo sa bude blizit. Chalan ale zazvonil na zvoncek a spokojne to mame len tak odovzdal. Cize staci sa dostat nejak k cislu zasielky a mate novy bicykel bez toho, aby niekto nejak overoval vasu totoznost.
12.09.2014 - 14:12:43
00
nad tym som tiez minule rozmyslal... dost laxnost z ich strany
12.09.2014 - 14:27:20
00
Mam pocit, ze je problem v tom objednavacom formulari na webe pri zadavani telefonneho cisla. Asi by bolo dobre ich na to upozornit. Mne totiz kurier volal len preto, ze mi vozi veci do prace a tak ma pozna a ma moje cislo. Ale tiez mi tvrdil, ze na prepravnom liste moje cislo nemal alebo ze tam bolo nejake divne. Uz si presne napamatam.
12.09.2014 - 14:29:47
01

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up