Pouzi metodu Philj a hlavu.
15.06.2015 - 21:26:42
00
Daj si do pomeru počet zubov vpredu a vzadu a porovnaj s jednoprevodníkom.
15.06.2015 - 21:30:59
00
sorry, z tej tabulky som jelen, teraz jazdim na 3x8 Kellys Salamander (asi rok 2004), povodny setup... vedeli by ste mi to nejak porovnat s 30T 1x11? diky

Mozes pouzit tuto web stranku.
Ako priklad som tam nahodil 26" kolesa, 22-32-42 3pila, 11-34 kazeta(8speed) vs 27,5" 30x10-42 kazeta(11speed)
15.06.2015 - 22:14:09
00
Lamzor diky, pozeram na to a podla cisiel by som mal zvladnut aj 34t ale teoria je jedna vec a prax druha :)
15.06.2015 - 23:06:26
00
Ahojte, má niekto skúsenosť....?
2.júna som objednával bike s termínom expedície CW 31...potvrdené aj mailom...
dnes pozerám že na webe canyonu pri mojom biku svieti CW 27...
je možné že by som mohol očakávať svoj bike zhruba o mesiac skôr...?
info u mňa v maile zatiaľ žiadna...
16.06.2015 - 01:01:31
00
To sa stalo aj mne. Volal som im na slovenske telefonne cislo, povedali mi ze ma presuvaju o viac ako mesiac skor. Potom mi dali vediet ze to musia zrusit a vratit ma naspat na povodny termin(novu fakturu mi neposlali) - neviem ci to niekto stihol skor alebo ako funguju. Po par tyzdnoch sa to stalo znova, zavolal som im, presunuli ma, poslali novu fakturu s novym terminom a bajk som dostal o 2-3 tyzdne skor.
Dokonca mi ako ospravelnenie za komplikacie poslali tieto 100 eurove okuliare(nic som neziadal, sami ich pribalili zadarmo):
http://www.kaktusbike.sk/fuel-cell-okuliare-13850
16.06.2015 - 01:15:06
01
Ja som objednával bike v apríli, mal prísť Cw21, potom Cw23, teraz je Cw25 a stále neprišiel...a neprišiel ani žiaden mail, CZ a Sk zastúpenie je ok komunikuje, ale Z nemecka som sa nedočkal ani jednej odpovede na môj email...tak asi tak a ja blbec ho mám od apríla vyplatený, vkladal som v SLSP..priamo na ich účet... tak čakám, veaj v tomto týždni by ho mali poslať...:@
16.06.2015 - 10:36:35
00
Tak,shapeshifter recenzia po cca 2 mesiacoch,je problem ho nafukat na viac ako 13 barov lebo kym sa odsrobuje pumpa tak vsetko vyfuci,co by nebol az taky problem lebo 13 barov staci ale problem je,ze nedrzi tlak,treba ho dofukovat.Cez vikend som bol jazdit malino brdo a tam vyfucal komplet cely,na co som prisiel az doma,takze sa da s bikom normalne jazdit aj ked tam nieje ziadny tlak.


A inac,bikepark je ako stvoreny pre ten bike,foxa dostala nazrat a isla na 1,tak isto zadok fungoval na 100%,celkovo som odchadzal z parku dost nadseny z toho ako to cele funguje.Az kym som vcera nepozrel ten SS.Vidim to na reklamaciu len neviem ci hned alebo az na zimu,uvidim co mi odpisu z canyonu.Skoda no,ze sa to posralo lebo je to fajn vychytavka
18.06.2015 - 07:10:34
00
Samalama - problem s fukanim je vo vseobecnosti v pumpe, mal som to iste po vymene pumpy vsetko OK. Mala prilis dlhy ten kolik a zostaval otvoreny ventil aj pocas srobovania na ventilok. Na niektorych ventilkoch to nebol problem na niektorych hej. To ze nedrzi tlak je samozrejme na reklamaciu.
18.06.2015 - 07:53:15
00
Marek, aku pumpu teda konkretne pouzivas ?

Ja so SS zatial nemam problem, ale na fore som zachytil kde tu par ludi presne ten isty problem kde nedrzi tlak dostatocny na vysunutie do XC. Inak nie je to problem pre jazdu, pretoze ste potom akurat trvalo v "DH" mode. Inak reklamacie by som sa nebal, vraj ti poslu proste cely modul a za hodinku to premontujes u seba doma.

Inak drobnost, ale kedze necitam manualy tak som si to az z fora odcital. Skladujete ten bicykel v XC mode hej ? Lebo ak v DH tak ten tlak je to co sposobi volu v puzdrach a potom to nedrzi.

Inak ako sa ti jazdi na Trail Kingoch 2.4 BC :- ) ? Rozmyslam ze si zaobstaram trailovejsie kolesa (Ardent/HR alebo RockRazor/Hans) a tieto si poneham na bike parky lebo ked ten valivy odpor na asfalte porovnam tak to je des.
18.06.2015 - 11:48:52
00
O tom skladovani som netusil ako som prisiel domov tak som to nechal,tiez necitam manualy :D Este predtym ako som bike objednal som si zistoval cosi o reklamacii shapeshiftra lebo v jednom teste som sa docital ze ak sa pokazi tak oni mne najprv poslu novy kus a ja im az potom poslem stary,cize by som nemal byt bez biku,bolo to v teste na bikeandride.cz tak uvidim co mi napisu.vymeny sa nebojim je to iba na jednom srobe.
A tebe tlak drzi stale hej?
A ktym Trail kingom,ta 2.4 na 25mm rafe je riadny balon :D ale som snimi spokojny,stopu drzia dobre len su pomalsie,rozmyslal som nad kombom HR2 a minion,ale zatial to neriesim. Az ked ich zjazdim alebo posekam.Na malinon som sekol zadny plast dost brutalne,je tam asi 8mm diera pri dopade o nejaky suter som myslel ze koleso je v pecku ale nieje na nom nic vidiet :D DT je DT :D Doma som to podlepil dolial tmel a drzi to.Ale uz po jednom dni na malinom je vidno ako sa zacali stuple odtrhavat od plasta,par dni hentakeho jazdenia a je v pecku ten plast.Bracho mal vzadu miniona tvrdu zmes a ten vyzeral o dost lepsie
18.06.2015 - 12:46:46
00
novy shapeshifter uz je na ceste,je to tak ako som pisal najprv mi poslu novy a ja im potom poslem s5 stary
18.06.2015 - 17:09:44
01
Samalama: oni ti pošlou úplně nový za ten tvůj, nebo nějaký zrepasovaný? Mám objednaného Striva už 2,5 měsíce a ma zpoždění tak mám tam kompenzaci za 130E a zvažuju že bych vzal náhradní Shapeshifter. Myslíš že se to vyplátí?
19.06.2015 - 10:18:49
00
Pisali ze novy,ja bysom si radsej nieco ine zobral za tie peniaze,mne meskal bike tiez dlho a dali mi oakley brile a mavic crossmax kratasy.
19.06.2015 - 11:32:57
00
Načo by ti bol náhradný? Pokazí sa, pošlú ti nový a nič neriešiš. No a tých pár dní pojazdíš aj v jednom móde.
19.06.2015 - 13:29:11
00
keyboard_arrow_up