Yogzo, jj, len tak jemne a nie vzdy a pri slapani zhruba v rovnakej polohe a zda sa mi ze len na pravej strane. Ja som ten pravy uz mal aj rozobrany, lebo drhol. Akoze nove pedale a po 50km drhnu ? :) Kamos detto. No ale stacilo to otvorit, premazat, zavriet a uz to ide. Ale aj tak pojdu dole a pojdu PD-M785, len to by uz museli z Canyonu poslat, mam to zaplatene uz 2 tyzdne. Neviem co tam s tym robia, su nejaky spomaleny teraz.

Inak neviem ako vam, ale mne ked nieco co i len trochu puka/vrzga tak som nervozny ako pes :) O to viac, ked neviem presne co. Minule, skusam zadne odpruzenie a asi v polke zdvihu vrzgot, pukot ako hovado. Uz som nevedel ze co, myslel som ze capy, tlmic a bohvieco este a nakoniec to bola taka plastovanu uchytka na spodu cez ktoru idu bovdeny vnutornym vedenim ramu. Bolo to tak nasponovane od bowdenu prehadzovaca, ze to strasne vrzgalo pri pruzeni. Neskutocne, hodil som tam vazelinu a je klud :)
30.07.2015 - 11:41:55
00
Yogzo
Inak neviem ako vam, ale mne ked nieco co i len trochu puka/vrzga tak som nervozny ako pes :) O to viac, ked neviem presne co. Minule, skusam zadne odpruzenie a asi v polke zdvihu vrzgot, pukot ako hovado. Uz som nevedel ze co, myslel som ze capy, tlmic a bohvieco este a nakoniec to bola taka plastovanu uchytka na spodu cez ktoru idu bovdeny vnutornym vedenim ramu. Bolo to tak nasponovane od bowdenu prehadzovaca, ze to strasne vrzgalo pri pruzeni. Neskutocne, hodil som tam vazelinu a je klud :)


Hned večer sa na to pozriem aj ja!! :D lebo presne podobné vrzgoty mám aj ja, ide ma mrdnúť. už som chcel dať stredové zloženie meniť a rozoberať stavbu kvoli ložiskám. a to mám tesne cez 1000km najazdené na tom biku od Februára :)
30.07.2015 - 11:44:45
00
Hned večer sa na to pozriem aj ja!! :D lebo presne podobné vrzgoty mám aj ja, ide ma mrdnúť. už som chcel dať stredové zloženie meniť a rozoberať stavbu kvoli ložiskám. a to mám tesne cez 1000km najazdené na tom biku od Februára :)


Skus to pozriet, podla mna budes mat to iste, mne to zaclo po 200km alebo kolko :) Zalezi ci ti to robi ked slapes, alebo iba ked rukou stlacas odpruzenie...
30.07.2015 - 12:08:10
00
Misenko asi by si mal popremyslat nad karierou :D

jozkovicz nohy mozu trpnut ak mas zle nastavene spd (ked pouzivas) alebo tiez zly posed... mne trpne prostata pri dlhych vyslapoch v sedle :( co je velmi zle... preto stale vstavam kazdu chvilu koli tomu... zmenil som aj sedlo, ale je to na hovno posed cely... proste tento sportovy posed mi nesedi... dokonca po pade mam problemy, ze ked odjazdim viacej km, tak ma neskutocne boli kostrc... tu by som sa chcel obratit aj na Ramon1, alebo inych doktorov, ci by ich nenapadlo nieco, preco by to mohlo byt...?

spd pouzivam, tiez som si na nich zvykol a hlavne tam moze clovek upnut tretru, ktora ma pevnu podrazku, co je samozrejme vyhoda .. ale ked som niekedy dal spd dole a nemal fixovanu nohu, tak mi lava noha netrpla .. tym, ze som mohol menit polohu nohy v podstate ako som chcel, tak noha sa lepsie prekrvovala .. co sa tyka trpnutia tam dole, tak s tym problem nemam, mam sedlo specialized phenom, ale tlak na tie partie citim stale .. co sa tyka nastaveniu posedu, riadim sa pocitom .. staci, ze dam sedlo o 2mm vyssie a hned po case citim vacsi tlak .. aj saganovi na zaciatku sezony zdvihli posed o 1,5cm, asi podla toho specialized programu , ale on si ten posed vratil naspat tak, ako ho mal na cannodale, lebo mu to viac vyhovuje .. prostata ti moze trpnut aj preto, ze mas mozno uzke sedlo .. treba sediet na sedacich kostiach, alebo sa nimi zapierat .. dalsia vec, co mne pomaha, aby som nebol tak otlaceny je natriet niektore partie, jemne, napr detskym olejom .. niekto pouziva aj kremy, su dokonca aj original pre cyklistov .. krem ti nezmierni tlak, ale ochrani pokozku pri tom treni, nemam potom nic cervene, osuchane, dlhsie vydrzim v sedle ..
30.07.2015 - 12:23:09
00
no ked ti trpne noha, mas zle nastaveny kufor... s tym sedlom to musim dajak prestudovat... lebo to trpnutie moze mat casom velmi zle nasledky...
30.07.2015 - 13:18:41
00
vyskusaj napr specialized, maju testovacie sedla, ktore ti mozu po zaplateni zalohy pozicat .. maju sedla s dierou, ktore by mali pozitivne posobit na prietok krvi v cievach .. sedla s dierou ma v ponuke aj selle italia , a vlastne skoro kazdy vyrobca robi sedla ci uz s dierou, alebo nejakym kanalikom .. ale je pravda, ze clovek to vsetko nemoze testnut .. sedla su drahe a nie kazdy ma testovaci program .. a taktiez na co sa ma klast doraz, je kvalitna cyklovlozka ..
30.07.2015 - 13:56:49
00
Nesuhlasim s tym dodatkom o cyklovlozke. Mam jednu a naposledy som ju mal na sebe asi pred rokom - odkedy mam spravne sedlo so spravnou sirkou, cyklovlozku nepouzivam ani na 8 hodinove vyjazdy.
30.07.2015 - 14:05:46
00
Dnes rano som pisal na canyon podporu, ze cash mam ready, ze mozu zrealizovat platbu a zatial nic, ani obraz ani zvuk.... :/
30.07.2015 - 15:10:56
00
treba telefonovat, na mejly odpovedaju po 2 dnoch, platbu by si mali automaticky stiahnut ked budu odosielat bajk pokial platis paypalom alebo kartou
30.07.2015 - 15:24:21
00
Dnes rano som pisal na canyon podporu, ze cash mam ready, ze mozu zrealizovat platbu a zatial nic, ani obraz ani zvuk.... :/


Platbu si stiahnu automaticky ked uznaju za vhodne. Ja mam uz 2 tyzdne zaplatenu objednavku na komponenty a stale nic, hlavne ze minuly tyzden mi hovorili ze ten tyzden to posielaju, teraz som ich zase bombardoval a ze tento tyzden poslu. Dnes je stvrtok a pochybujem, ze to zajtra poslu. Ta sk/cz podpora je na dve veci v tomto, oni nevedia vobec nic a uz vobec nie to ovplyvnit. Akurat ti mozu pozret v systeme kedy je planovany shipping, ktory aj tak nieje zavazny. Takze neostava len cakat... Inak mne vzdy odpisali do par hodin, ale pisali mi, ze maju toho teraz vela.
30.07.2015 - 15:39:19
00
Platim kartou s tym, ze sme boli dohodnuti, ze ked budem mat dostatok financnych prostriedkov na karte tak sa mam ozvat lebo platbu a odoslanie som si predbezne s nimi dohodol az na druhu polovicu augusta. Peniaze mam skor, tak som im pisal rano, ze som ready. Zatial no response. Asi tam brnknem.

Este som ale poziadal o upravu objednavky, blatnik som zrusil, tak neviem ci robia na uprave tej faktury, aj to moze byt.
30.07.2015 - 15:41:35
00
Platim kartou s tym, ze sme boli dohodnuti, ze ked budem mat dostatok financnych prostriedkov na karte tak sa mam ozvat lebo platbu a odoslanie som si predbezne s nimi dohodol az na druhu polovicu augusta. Peniaze mam skor, tak som im pisal rano, ze som ready. Zatial no response. Asi tam brnknem.

Este som ale poziadal o upravu objednavky, blatnik som zrusil, tak neviem ci robia na uprave tej faktury, aj to moze byt.


Urcite ti odpisu, co si objednal ? Ja idem este pre zenu brat Nerva 8.0 W :)
30.07.2015 - 15:44:05
00
Spectral 7.0 EX, patku a ten stojan na zem.
30.07.2015 - 15:48:45
00
Ten cerveny ?
30.07.2015 - 15:57:08
00
ano ano, karkulku :)... akurat som s nimi dovolal, jasne ze mail od rana ani neotvorili este, ale uz na tom robia, ze mi zmenia fakturu a poslu novu a zarezervuju platbu.. odoslu to hadam do tyzdna..mozno aj pobikujem daco kym pride prvy sneh :D
30.07.2015 - 15:59:59
00
keyboard_arrow_up