koffeeCZ napísal:
Ahoj,

potřeboval bych poradit s velikostí kola – mám doma 2 AL SLX 7.9 – M a L. Mám 178cm, 83cm nohy. Objednal jsem L, a u něj mám v botách cca 0,5 cm nad kostí (nikoliv nad pytlíkem) – takže by nějaký neopatrný seskok docela bolel. Tak jsem pro jistotu zkusil ještě M a to je na výšku ideální, mám ale strach, že možná trošku malé. Můžete poradit?


Pri pohľade na tie foto by som určite bral L. Myslím, že to M by nebolo moc pohodlné na dlhšie jazdy. Samozrejme ide len o môj názor a moje preferencie.
09.05.2016 - 22:03:37
00
koffeeCZ Ja mam 180/82 a co sa tyka velkosti mam uplne jasno, full mam Lko tj 48cm a to preto ze ram je zhora prehnuty a so standoverom problem nieje. Ale vsetky HT s klasickym ramom ktore som mal boli 44-45cm max tj Mko a k nim som dal dlhsi predstavec. Na 48-50cm HT som mal vzdy vrchnu trubku po zoskoceni zarazenu v rozkroku (to pises aj ty) a to nieje na MTB ziaduce. Takze odpoved je idelane by na dlzku bolo Lko s kratsim predstavcom ale koli kratsim noham ti treba Mko s dlhsim predstavcom.
10.05.2016 - 07:44:04
00
Nemá pls niekto nerva 9.9 2016 XL foto?
10.05.2016 - 14:30:48
00
Zdravim,
ma byt v príbale aj sada na odvzdusnenie Reverba a Guide brzd??
Poslali ju dodatočne ak chýbala?

Diki :)
10.05.2016 - 16:00:08
00
Nema a neposlali.. Tiež som to pred mesiacom riešil... Sedlovku som aj odvzusnil ale stále mi to po pár razoch zblbne.. Ešte ro dnes odvzdusnim nafukam a uvidime či to pojde.. Včera som to len odvzdusnil a tlak som neskontrolocal ani nedofukoval.. Snáď to nebudem muset reklamovať
10.05.2016 - 16:02:28
00
inak na strive je momentálne 10% zľava
10.05.2016 - 16:09:58
01
pedroSV napísal:
druha vec je ta, ze mam prvy bike s kotucovymi brzdami a chcem sa preto opytat, ci je normalne ked idem na bicykli a dlhsi usek bez brzdenia a potom stlacim brzdu, tak na zaciatku zacut male cinknutie?? vsimol som si to pri prednej brzde, pri zadnej som to akosi neregistroval.


To cinknutie si nevsimaj:) je to normalne, kedze tam brzdove platne nedrzi skrutka ale iba zavlacka, tak to niekedy takto cinkne, resp. to moze byt aj posunom dosiek pri dosadnuti na kotuc v ramci vole v uchyteni.
10.05.2016 - 19:20:19
00
Este raz pisem, kedze sa to tyka mojho noveho spectralu a predosli prispevok bol nejak prehliadnuty.Zacinam byt sedivy...Prosim vasi o vyjadrenie k mojmu problemu, lajbavosti, poruche alebo ako to nazvat...Novy bicykel...sedlovka reverb stealth...urobim vsetko ako mám...odvzušním, nafúkam na tlak, priberane dotiahnem sedlovku...zo zaciatku na nastaveni total " - " ide super...po niekolkych vystreloch pomaly klesa.. pridam na max " + ". Prvych par krat ozaj dobre, a neskor 15+ mam pocit ze rychlost opat pomaly ustupuje, az sa domnievam ze mi to opat nakoniec nevystreli. Je to bežné, niečo som neurobil dobre, alebo je niečo vadné ? Aj ovladač mam pocit ze po tych vystreloch nezostava uplne napnuty ale po mm sa pomalilicky vsuva ...Mám ho do dvoch mesiacov takze je to v zaruke. Ďakujem moc za rady
10.05.2016 - 20:08:53
00
Myslím si, že k tomuto by sa vedel vyjadriť Lapierre.

EDIT: vidím, že sa na to medzitým vyjadril v inej téme :)
10.05.2016 - 20:16:30
00
Mik98 napísal:
Myslím si, že k tomuto by sa vedel vyjadriť Lapierre.

EDIT: vidím, že sa na to medzitým vyjadril v inej téme :)


hej hej pozerám
10.05.2016 - 20:20:50
00
Nie som znalý problematiky, ale našiel som nejaké videá na youtube pod heslom "reverb stealth problem". Skús...
10.05.2016 - 20:25:10
00
@reverb - v poriadku to nie je, ak si správne odvzdusnil tak reklamuj. Moja reverb ide konzistentne už 1/2roka,ziadne zmeny v nastavenej rýchlosti, ani odozve ovladacej packy

Samozrejme môžeme teoretizovat čím to je, že tá tvoja blbne, ale keďže je v záruke tak...
10.05.2016 - 20:34:46
00
ekmar napísal:
@reverb - v poriadku to nie je, ak si správne odvzdusnil tak reklamuj. Moja reverb ide konzistentne už 1/2roka,ziadne zmeny v nastavenej rýchlosti, ani odozve ovladacej packy

Samozrejme môžeme teoretizovat čím to je, že tá tvoja blbne, ale keďže je v záruke tak...


No hej to je pravda len sa snazim o tom zistit o najviac aby som sa neunahlil...ide v podstate sezona a ktovie kolko sa bude vybavovat reklamacia..asi budem muset dovtedy narychlo kupit nejaku pevnu ...alebo to reklamovat neskor a zatial to dat do vysky akej mi vyhovuje a nepouzivat.. :/
10.05.2016 - 20:38:06
00
Zdravim, mam problem s novym Reverbom (mam ho len od vcera):
seka asi prve 2 cm pri zasuvani a zaroven ked vysuvam tak sa sekne 2 cm pred uplnym vysunutim, ide len poriahnut rukou, je citit ze tam nieco "skrie". Prikladam aj link na video.
Neviete niekto co s tym? Diki

https://www.youtube.com/watch?v=oGBajyXOG8w
11.05.2016 - 07:02:55
00
Dotahoval si momentovym kluc obimku ? Skus povolit...
11.05.2016 - 07:23:46
00
keyboard_arrow_up