Dusolino Nemýliš si priemer sedlovky a objímky?
17.10.2022 - 10:16:27
00
Chalani , tí čo máte skúsenosť s objednávaním bajku CANYON. Ak na webe svieti info že bicykel bude skladom december 2022, môžem sa na to spoľahnúť, alebo im prídu tri kusy a kto denne nesleduje web tak má smolu? Napr pri aeroad už dva mesiace svieti "coming soon", ale na sklade neni ani kus. Rád by som si u nich kúpil bicykel , ale nie za cenu denného sledovaniu dostupnosti ?. Na CZ podpore tvrdia, že bicykle budú, ale doposiaľ som počul iba skúsenosť, že chalani čo kúpili tak vyslovene sledovali a čakali.

Ďakujem
17.10.2022 - 11:56:22
00
Ja som si dal objednavku 4.10.(dostupnost 11-17.november).
Nasledne mi bola potvrdena s tym,ze 14 dni pred posielanim poslu udaje na platbu.uz je to 13dni a zatial ma na platbu nevyzyvali.
Odporucam spravit objednavku.
17.10.2022 - 12:05:33
00
Skynet
Myslim priemer objimky. Pokial tomu spravne chapem tak to je v zasade priemer ramu :)
17.10.2022 - 12:33:24
00
JTT napísal:
Chalani , tí čo máte skúsenosť s objednávaním bajku CANYON. Ak na webe svieti info že bicykel bude skladom december 2022, môžem sa na to spoľahnúť, alebo im prídu tri kusy a kto denne nesleduje web tak má smolu? Napr pri aeroad už dva mesiace svieti "coming soon", ale na sklade neni ani kus. Rád by som si u nich kúpil bicykel , ale nie za cenu denného sledovaniu dostupnosti ?. Na CZ podpore tvrdia, že bicykle budú, ale doposiaľ som počul iba skúsenosť, že chalani čo kúpili tak vyslovene sledovali a čakali.

Ďakujem


JTT Mam Aeroad asi pol roka a cakal som na neho 1,5 roka. Mal som vsak zaslanu poziadavku "informujte mne" aby ma informovali o dostupnosti mojej velkosti. Ked ta informacia prisla mailom tak tam bol aj uvedeny priamy link na objednanie. Ak som sa vsak pozrel priamo na stranku Canyonu stale pri Aeroade svietilo "jiz brzy" cize objednat sa nedal. Ak budes cakat a aj denne sledovat stranku Canyonu nemusi to priniest zelany vysledok. Podla vsetkeho najprv "uspokojuju" tych ktori si poziadali informaciu o dostupnosti.
17.10.2022 - 13:09:45
00
To nie je pravda, mal som nastavenu notifikaciu a aj tak som ho kupil refreshovanim stranky (notifikaciu som nikdy nedostal). Mal som na to program, ktory som dal aj niekomu inemu z fora a tiez si ho nakoniec kupil tymto sposobom. Je to uplne nahodne a vobec nie len v pondelok. Mozno je niekedy link skor tak sa treba zaregistrovat ale nove Aeroady boli na stranke takmer denne. Vzdy ina velkost/farba ale vzdy len na 10min+-
17.10.2022 - 13:24:41
01
len ono zalezi aj aky model kupujes ja mam vyssi model CF SLX a kupil som ho v marci 2022. Predtym viac ako rok nebol dostupny, sledoval som to, takze tvoje tvrdenie ze boli k dispozicii takmer kazdy den nie je pravdive.
17.10.2022 - 13:40:03
00
Tiež mám skúsenosť ako eaten, ale žiadny vylepšovák som nepoužíval, len som občas klikol na stránku a zrazu bol jeden kus v mojej veľkosti k dispozícii, tak som objednal (Lux Trail).... notifikácie chodili až keď som už bicykel mal niekoľko týždňov ?
17.10.2022 - 13:41:18
01
Na notifikacie na nespoliehat. Bajk uz mam 2 mesiace doma a notifikacia mi este ziadna neprisla :D Bud kazdy den sledovat, najistejsie v pondelok rano, alebo si nastavit automat do prehliadaca, alebo do mobilu na sledovanie.
17.10.2022 - 13:52:40
00
Ak ma niekto pracu pri pc, resp. stale pristup k mobilu a emailu tak mozem moj soft poskytnut. Free license :). Podmienka je ze musi stale bezat lokalne na pocitaci s internetovym pripojenim.
Edit: Jo a bezi len na Windowse
17.10.2022 - 14:35:19
00
http://sken.io/
17.10.2022 - 17:40:39
00
ja som ulovil na tom Canyon Endurace.Za par minut uz neboli.Kto ma Google Chrome
https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge
17.10.2022 - 18:43:57
01
lakko to nemozes vediet ci naozaj nebol dostupny :). Takisto to bolo s mojim ze Out of stock a aj tak sa na par minut zjavil.
Distill.io som pouzival tiez najprv ale daval mi notifikacie aj ked sa zmenila ina velkost - kvoli tomu ako identifikuju element na stranke. Preto viem ze sa pravidelne pridavali ine velkosti a potom si kvoli tomuto dovodu napisal program sam.
A hlavne, ja to nemyslim zle. Ak niekto neveri ze sa to tam zjavi aj tak tak nemusi. Ja z toho nic nemam tak ako mi je aj jedno ci niekto cudzi bude alebo nebude mat bajk. Len mam tuto komunitu rad, neraz pomohla aj mne tak som chcel poradit resp. pomoct. :)
17.10.2022 - 21:07:18
01
New spectral family :)
https://www.canyon.com/en-sk/mountain-bikes/trail-bikes/spectral/?utm_medium=email&utm_source=row-newsletter&utm_campaign=row-bike_launch_mtb_spectral_kis_loyal
25.10.2022 - 13:19:14
01
s touto novinkou si zaspal asi rok ...
25.10.2022 - 15:28:17
00
keyboard_arrow_up