Modremu som sa snazil vyhnut
05.09.2015 - 18:02:08
00
Mohli dat ten hlavovy uhol este o nejaky ten stupen menej. Ram sa mi paci viac, Swag ma nejak zbytocne vysoko hornu trubku. Vie niekto rozdiel medzi tymi zliatinami hlinika?

Kratke predstavenie Srolla

http://mtbs.cz/clanek/ctm-scroll-expert/kategorie/preview/rubrika/bike-technika?page=1
05.09.2015 - 18:31:38
00
Nooo, takze referujem a nic pozitivne. Nie na bicykel, kedze som nemal moznost ho ani vidiet realne. Dosiel mi CTM Scroll klasicky. Volal som na predajnu s tym, ze uz Xpert nie je dostupny tak ako sa to tu pisalo. Zaplatil som za Xpert a dosiel modry. Co tym kto sledoval nechcem vymyslat. Tak sme sa dohodli ze bike ide spat a vratia peniaze. Momentalne v podstate nemam ani bike ani peniaze :D smiech cez zuby. Takze idem hladat dalej co kupit alebo pockam na CTM 2016 modely, co vymyslia s xpertom.
09.09.2015 - 14:47:30
00
No to teda pozeram... Inak mne ponukli modry obyc. Scroll ale vo vybave experta, ktoreho mali skladom v Mku. Ale to bolo v inej predajni. V podstate expert vyskladany na Lkovom rame obycajneho Scrolla. Ale to sa mi velmi nepozdavalo tak som to nebral. Tebe prisiel aj v zakladnej vybave? To uz co skusal?
09.09.2015 - 16:07:26
00
Nooo, takze referujem a nic pozitivne. Nie na bicykel, kedze som nemal moznost ho ani vidiet realne. Dosiel mi CTM Scroll klasicky. Volal som na predajnu s tym, ze uz Xpert nie je dostupny tak ako sa to tu pisalo. Zaplatil som za Xpert a dosiel modry. Co tym kto sledoval nechcem vymyslat. Tak sme sa dohodli ze bike ide spat a vratia peniaze. Momentalne v podstate nemam ani bike ani peniaze :D smiech cez zuby. Takze idem hladat dalej co kupit alebo pockam na CTM 2016 modely, co vymyslia s xpertom.



Nuz, co som ti hovoril, ze neni Expert. ;)) Ale haluz, ze za vyssiu sumu ti poslali nizsi model. Ti obchodnici si uz asi myslua, ze ludia su upkne *****....

Ja som nakoniec objednal Pro za 2200, slusna cena. Skus Cyklobelo. Tiez som rozmyslal, ze pockam na predstavenie novych Scrollov, ale nevydrzal by som cakat. ;)))
09.09.2015 - 16:28:49
00
No ja cakam na 2016 modely , ale nemyslim ze ten ram ohadzu v ctm tak pekne ako to spravil ironhorse, tj fox+fox a komplet nove XTcko. Na to by som sa asi nechal ukecat. Ale mam uz len par dni aby som spravil predobjednavku na ghosta co je moja volba c.1, takze mozno ctm nestihnem.
mtbs.cz


Naposledy upravil marek_K dňa 09.09.2015 - 16:33:35, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2015 - 16:29:02
00
A cena? Ja drivetrain aj tak vyhadzujem. ;)))
09.09.2015 - 16:31:03
00
zatial neznama toto k tomu pisali na mtbs.cz
Informace, že se majitel před lety zkrachovalé značky Ironhorse rozhodl pro její znovu vzkříšení již éterem proběhla před několika měsíci. Mělo jít ovšem o hypermarketová levná kola určená především pro americké řetězce, která se do Evropy neměla vůbec vozit. Skutečnost, že na Eurobiku měla značka svou expozici ale nasvědčuje něčemu jinému a hlavně, krom levných hardtailů na podřadném vybavení zde byly k vidění i ucházející celopéra byť na katalogových rámech Astro.


Je aj nizsi model 9point1 na slx a vyssi 9point1 na xtr+ fox factory.
09.09.2015 - 16:37:59
00
Nuz, co som ti hovoril, ze neni Expert. ;)) Ale haluz, ze za vyssiu sumu ti poslali nizsi model. Ti obchodnici si uz asi myslua, ze ludia su upkne *****....

Ja som nakoniec objednal Pro za 2200, slusna cena. Skus Cyklobelo. Tiez som rozmyslal, ze pockam na predstavenie novych Scrollov, ale nevydrzal by som cakat. ;)))


Tak to jo, cena 2200 za pro je slusna, len som chcel s 2mi plackami a v shimane nie v srame. Neviem preco, nejak mi je blizsie srdcu shimano :D

Na prd je, ze ani nic nemozem riesit, pretoze nemam prachy, vsetky som poslal do prec :( za Xpert. Resp v tomto pripade nie za Xpert, fail. Najlepsie je, ze veduci predajne je na dovolenke a nastupit ma 21. septembra, takze skoro 2 tyzdne si mozem tak...

No to teda pozeram... Inak mne ponukli modry obyc. Scroll ale vo vybave experta, ktoreho mali skladom v Mku. Ale to bolo v inej predajni. V podstate expert vyskladany na Lkovom rame obycajneho Scrolla. Ale to sa mi velmi nepozdavalo tak som to nebral. Tebe prisiel aj v zakladnej vybave? To uz co skusal?


Ja bysom bral vyskaldanie Xperta na klasickom rame, je to to iste, len by mi tam museli vsetko nahadzat co je na Xperte. Ved ked som telefonoval, tak zacal predajca nukat, ze a keby sme vidlu vymenili (lebo som spominal, ze suntourku nechcem) a ja ze keby ze aj tlmic aj brzdy...tak od toho upustil.
09.09.2015 - 17:43:53
00
Tak toto by ma neskutocne nas.ralo. Toto urcite nebolo nedorozumenie. A este cakat 2 tyzdne, tak to by som ho uz navstivil osobne veru. A mozno by aj nejaky ten statny organ mohol zasiahnut. Ci ste vsetko dohadovali len cez telefon? Ved musel poslat nejaku fakturu na uhradu a nejake dokumenty s bikom, nie?
09.09.2015 - 17:53:30
00
Sere ma to kvalitne. Otvaral som bike s priatelkou a jaka ona "preco je tam modry?" ja som si to este nestihol vsimnut, spociatku som si myslel, ze si robi srandu, potom, ze moznospravili to, ze osadili vsetko na klasicky ram, na modry a ked som vybral a videl som, ze tam je SR Auron vidla, tak som myslel ,ze ma do X stoci.
Nedohadovali sme sa po telefone, vsetko sme dohadovali cez mail, mam aj mail pre platbu, kompletka. Uz som rozmyslal, ze sa "prejdem" do ziliny, ale rozmyslam, ze co by som dosiahol..len strateny cas, pretoze narazil by som len na toho isteho co som narazil pri telefone, ktory nemoze nic robit, nemoze posielat prachy atd.


Naposledy upravil stealth dňa 09.09.2015 - 18:17:10, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2015 - 17:56:34
00
Rovnako som okrem telefonu dnes, napisal aj mail s tym, ze chem vyjadrenie ako v telefone aby som bol kryty. Do telefonu mi povedali, ze sak sme solidna firma, nebojte sa, ale ta ked mi poslai co mi poslali, tak ja sa bojim a radsej som sa takto poistil.
09.09.2015 - 18:00:41
00
Tak ta jednoznacne zavadzal. Ako som davnejsie pisal, oslovil som niekolko shopov s dopytom na experta a vsade bola rovnaka odpoved, ze v Lku su vypredane. Nastastie som Kubicu s dopytom nekontaktoval, ale prachy dopredu by som mu urcite neposlal. S tou navstevou by som pockal kym sa vrati z dovolenky a ked mas mailovu komunikaciu, tak by som siel na SOI urcite. Minimalne si uzije kontrolu a mozno dostane aj pokutu. Minimalne by ti vedeli povedat do kolkych dni ti musi vratit prachy (ich nezaujima ze je na dovolenke).
09.09.2015 - 18:02:02
00
Na webe pisu, ze do 15 ak vraciam tovar zakupeny cez net. A ten sa do toho obdobia bohuzial zmesti, AK sa zmesti, to znamena, ze ak sa vrati z dovolenky a nezacne bavit kino dajake.

edit:
Ked zacne bavit kino, tak ma po ptakach. Butom sa priklonim k tomu co pises.
09.09.2015 - 18:03:54
00
Pisem sem znova ako sa to vyvija s mojim/nemojim scrollom xpertom/nexpertom :D Dostal som ponuku, ze sa vazen dal este jeden v Lku zohnat, ze ci mam zaujem. Tak kedze ho asi isto uz nikde nezozeniem, tak som na to pristupil. Moc nemam co stratit, len ziskat scroll xpert L. Poreferujem ako to skonci resp. ako sa to vyvinie.
11.09.2015 - 09:38:54
00
keyboard_arrow_up