Takze jedine co som sa o tej Kone docital je, ze je hlinikova a extra lahka -> iba nikto nepovedal, ze kolko to naozaj je a mne sa ju dnes nechce vyberat a vazit.
Jeden chlapik sa stazoval, ze len kluky mali skoro jeden a pol kila a ze to bolo prve co menil, aby sa jeho mala moc nenamakala a ze jej dal rovno o o opar zubov menej na pilu, aby vedela vyuzit celych 7 prevodov vzadu...
13.12.2014 - 21:52:41
00
Kona Makena odvážená a má 11,75kg. Som v šoku. Pozerám po nejakých ľahších kľukách a až sa odhodlám, tak to ho odvážim diel po diele, nech viem čo sa oplatí vymeniť a čo nie.

BTW: tá vidla čo tam je, je brutálne mäkká - myslím, že aj malý ju s prehľadom zmačkne.
14.12.2014 - 20:29:28
00
Ja som kupil malemu tiez 20´´Síce ma len 4 roky takze pocítam ze az v lete mu bude dobrý. Má 10,15kg, ale lahsi v tejto kategorii son nezohnal. Zatial vyberem zadné koleso nech sa nauci betalovat na mieste. Na odrážadle už mal brzdu tak hadam brzdit bude vediet. Rovnováha na odrážadle mu tiež ide, tak hádam sa nebudem nejak vela trapit kedze pomocné kolečká som mu nekupoval
16.12.2014 - 10:05:58
00
keyboard_arrow_up