tak je mnoho takych, co si davaju pruzinovy tlmic a tiez davaju take kilometre a v pohode. ja mam na bajku strasnu tragediu vzadu, tak som to dal prerobit, aby to dole kopcom vedelo tlmit, tym som prisiel o nejaky vyraznejsi ucinok platformy a da sa. nechcem teraz vobec spochybnovat vyznam platformy, len to, ze da sa aj bez nej. samozrejme by som ovela radsej videl na svojom biku CCDB s climb switch ako Fox DRCV:)
27.10.2014 - 11:14:53
00
Nerád by som nás dostal veľmi mimo témy ale keď je tu už Fox DRCV spomenutý - čo je na ňom zle? Sám ho mám tak som zvedavý na vaše postrehy.
27.10.2014 - 11:18:24
00
ked uz sa pytas, dovolim si jeden OT prispevok v tejto teme. mozno nie je uplne zly, zalezi asi na style jazdenia. zo zaciatku mi nevadil, ale ako sa ako-tak naucil jazdit, zacinal mi vadit jeho prejav. pri nizsom tlaku, kedy nejaka citlivost fungovala, chodil do dorazov v podstate stale-pri 150mm zdvihu nic moc. pri dofukani uz stracal citlivost. je nastaveny skor tak turisticky ako na nejake ozaj AM jazdenie, pripadne bikepark. dal som ho upravit - redukcia komor a prerobit kompresiu, teraz mam nejaku cast zdvihu citlivu na male nerovnosti a potom vyrazne pritvrdi. velmi dobry prejav dole kopcom, len tomu teraz chyba uz vyssie spominana pedalovacia platforma - vzhladom na zameranie biku prijatelny kompromis. mozno by som isiel aj do ineho tlmica, trebars RS Monarch plus, ale zatial sa mi nechce investovat a riesit horne uchytenie tlmica - asi vies, ze na treku je to uplne inac kvoli DRCV.

Hodte niekto fotku biku, nech sme v teme:)
27.10.2014 - 11:30:25
01
vdaka bohu za HT bicykle...
27.10.2014 - 13:46:03
03
vdaka bohu za HT bicykle...


HTcka su super svojou jednoduchostou a efektivitou, ale vdaka bohu za full-uplne ine zazitky
27.10.2014 - 13:59:28
09
Ht dobre tak na dochadzanie do roboty po asfaltke, uz nikdy viac do lesa, krize mmi to stale vytriaslo.
27.10.2014 - 15:08:40
02
tak je jasne, ze kazdy si budeme chvalit len to svoje :)
no ak by som mal okolo tlmica pred vyjazdom riesit tolko veci (klajmb sviče, platformy a ine veci...) co spominate vyssie, tak sa von ani nedostanem... a to by bola predsa skoda :)
27.10.2014 - 15:10:43
00
Neviem ako ostatní, ja neriešim a vozím sa. Propedal som mal na tlmiči zapnutý asi 3x aby som videl rozdiel. Kým som nečumel priamo na tlmič, či sa kýve tak som o tom nevedel :D. Odvtedy ho nepoužívam.
27.10.2014 - 15:14:16
011
tak je jasne, ze kazdy si budeme chvalit len to svoje :)
no ak by som mal okolo tlmica pred vyjazdom riesit tolko veci (klajmb sviče, platformy a ine veci...) co spominate vyssie, tak sa von ani nedostanem... a to by bola predsa skoda :)


preto si musim vzdy pred vyjazdom dobre privstat, aby som vyriesim klajmb sviče, platformy a ine veci... a mohol vyrazit :) keby mam HT, mozem o hodinu-dve dlhsie spat:) tlmic riesis hlavne ked nejazdis, aky tlmic, nejaky tuning. uz ked je tam a robi co ma, vtedy na to naskocis rovnako ako na HT a ides:) teda tak to u mna funguje.
mne by sa take jedno HT hodilo, maratony su dobry trening, na biku s tazkymi hrubymi plastami, hupackou pod zadkom to neni ono:)
27.10.2014 - 15:39:37
00
no dobre dobre... ale stale ste ma neukecali :)
tak nech vam to dobre hupe teda ;)
27.10.2014 - 15:43:03
02
...a vam dobre natriasa... ;) :lol:
28.10.2014 - 09:19:09
03
Po dvoch rokoch na starsom fulle som skusil svoj teraz "zimak" ak sa to tak da nazvat, inak prve HT spat do lesa. Ina geometria, iny posed - s tym sa ale da zmierit. Plusy HT - vyslap, nekompromisne kazde sliapnutie do pedala slo na koleso, u fulla sa to povedat neda. Sice som tlmic zacal uplne vypinat a zapinam ho len na trail, alebo zjazd, ale i tak citit pohyb zadnej stavby. Dalej HT mi ostalo prilepene aj pri prudkom vyslape kolesami na zemi, (moj) full ide na zadne uz len pri pohlade na kopec. Plus mojho HT je, ze ma stojan a zadny blatnik, to povazujem za riadnu vyhodu, najma v meste :-) Kebyze nejazdim teren + praca ale len cisto asfalt, tak by som mozno akceptoval HT. Inak vsak uz nie :-)
28.10.2014 - 10:47:00
00
Tieto opisovane vlastnosti by som nezovseobecnoval. Nie je full ako full.
28.10.2014 - 12:30:47
04
Jasne, preto som to popisal subjektivne. Pokrok nezastavi nic :-)
28.10.2014 - 12:47:47
01
To je pravda že pokrok nezastavíš.
Elektric bike 250W :o :o :o

Prílohy:

elektrBike.JPG
elektrBike.JPG 63.97 KiB thumb_up0thumb_down

28.10.2014 - 13:48:17
01
keyboard_arrow_up