Mne skor pride s tych krajsich. Ale skor ma zaujalo, ze sa da kupit takyto spesl ebike z tohto biznisu :lol: /*joke*/ .. na tych fotkach je rozhodne to najkrajsie to stvorenie v ruzovych kratasoch a to, co s tym suvisi :) :y:
15.08.2017 - 22:18:13
02
ubosek napísal:
Mooja prva elektricka

Daj bacha na to, aby sa Ti packa na tlmici nedotykala flase. Na tej prvej fotke to vyzera, ze vela miesta tam nie je. A mozno pri vkladani flase do nezatazeneho bajku tam je nejaka minimalna medzera, ale ked nan sadnes a niekde v terene zadna stavba viac prepruzi, tak sa moze tlmic dostat do kontaktu s flasou a moze sa casom poskodit.
15.08.2017 - 22:53:54
01
Ubosek pomylil si si temu
15.08.2017 - 23:29:03
00
lto napísal:
Bade: je zakazane si kupovat ebike do urciteho veku ? :D .. ved to je kazdeho jeho vec

prestan brat to svinstvo a nauc sa porozumiet pisanemu textu. ja tam pisem nieco o nejakom zakakze? ja som polozil jednoduchu otazku "kolko mas rokov, ze potrebujes mat elektricku ? "
16.08.2017 - 02:07:45
00
Bade napísal:
ubosek kolko mas rokov, ze potrebujes mat elektricku ?

Mam 35 a elektro bicykel som si kupil nie preto ze ho potreujem, ale ze som ho chcel. Je to skratko ine jazdenie. Samozrejme ze mam aj HT, fulla AMSko a aj cestny bicykel, ale toto je nieco ine.http://www.bike-forum.cz/profil/u/lbily Bohuzial twnto rok kvoli praci nemam vela najazdene a dceru nevladam v kopcekoch tahat a toto je na to super, zapriahnem a ideme, tak isto to pozicavam manzelke ktoru jazda na bicykli nebavi, ale na tomto to prekusne a ide sa povozit. Jazdim na tom len po kopcoh, po rovinach ma to moc nebavi.
16.08.2017 - 06:34:17
011
Jezus napísal:
Daj bacha na to, aby sa Ti packa na tlmici nedotykala flase. Na tej prvej fotke to vyzera, ze vela miesta tam nie je. A mozno pri vkladani flase do nezatazeneho bajku tam je nejaka minimalna medzera, ale ked nan sadnes a niekde v terene zadna stavba viac prepruzi, tak sa moze tlmic dostat do kontaktu s flasou a moze sa casom poskodit.

prekontrolujem, dakujem za postreh
16.08.2017 - 06:35:10
00
lto napísal:
Mne skor pride s tych krajsich. Ale skor ma zaujalo, ze sa da kupit takyto spesl ebike z tohto biznisu :lol: /*joke*/ .. na tych fotkach je rozhodne to najkrajsie to stvorenie v ruzovych kratasoch a to, co s tym suvisi :) :y:

Nerozumiem, z akeho bizniznisu?
16.08.2017 - 06:37:40
00
ubosek len otázka....prečo si si vybral 29 miesto 27,5+? Nerýpem ani nič...len ma to zaujíma :-)
16.08.2017 - 09:05:16
00
Som na 29 zvyknuty a meriam 192, je pravda ze nemal som moznost nejako porovnavat 27,5 vs 29. Na parkovisku mi to nic nepovie a zhanat testovacky niekde a pre to jazdit 100-200km hore dole na to nemam cas.
16.08.2017 - 09:09:31
00
Myslim ze AdMich mal na mysli 27,5"+(plus) a teda ze vonkajsim obvodom kolesa ma rovnaky rozmer ako 29" - na takuto (tazsiu) masinu mozno lepsie mat sirsie gumy a trakciu.
16.08.2017 - 10:20:21
00
Ja sa len smejem na tom, keď sem niekto zavesí ebike koľko :n: si vyslúži :D a tiež negatívnych reakcii, toto už neviem či je choroba, závisť, alebo ma proste len niekto mindráky z toho, keď ich niekto či už na klasickom alebo ebajku obehne :) , asi by sa mali viacerí riadiť heslom ži a nechaj žiť a nebrať niektoré veci moc vážne, veď o nič nejde a prečo niekomu kaziť radosť z nového bajku, nech už je akýkoľvek? Radšej budem keď ma niekto obehne na ebajku ako na zasmradenej motorke, alebo nejakom starom aute vypúšťajúcom množstvo splodín :)
16.08.2017 - 10:47:34
021
kowalski napísal:
Myslim ze AdMich mal na mysli 27,5"+(plus) a teda ze vonkajsim obvodom kolesa ma rovnaky rozmer ako 29" - na takuto (tazsiu) masinu mozno lepsie mat sirsie gumy a trakciu.

mam tam Purgatory Control 29x2.30 mne to celkom staci na moje jazdenie nemame tu take stojky, max 23 stupanie ale to je len cca 100 metrou hlina, takze sa ani nesmyka vecsinou mame tak do 12 percent co ja jazdim.
16.08.2017 - 10:55:13
00
Imro - to je proste len iny nazor, respektuj to.
16.08.2017 - 10:59:56
00
imro1 napísal:
Ja sa len smejem na tom, keď sem niekto zavesí ebike koľko :n: si vyslúži :D a tiež negatívnych reakcii, toto už neviem či je choroba, závisť, alebo ma proste len niekto mindráky z toho, keď ich niekto či už na klasickom alebo ebajku obehne :) , asi by sa mali viacerí riadiť heslom ži a nechaj žiť a nebrať niektoré veci moc vážne, veď o nič nejde a prečo niekomu kaziť radosť z nového bajku, nech už je akýkoľvek? Radšej budem keď ma niekto obehne na ebajku ako na zasmradenej motorke, alebo nejakom starom aute vypúšťajúcom množstvo splodín :)

Tu je to praveze este dobre, ale na ceskom fore su ako srsni :) ale vecsinou sa na tom bavim, lebo ak niekto ma skusenosti s elektrickym horskym bicyklom tak vie ze sa na tom da tiez dobre natrapit. Ja treba cely cas jazdim 10 percent pomoc ak mam stupanie od 4 do 8 tak 20 percent a nad 8 60 percent vykonu. Ide len o to ze som rychlejsi a ked ozaj nemozem ze sa viac spolahnem na motor a trocha si odpociniem. Ak by som sa nechal vyvazat na 100 percent tak by to vela nenajazdilo a nemalo by to vyznam. Vecsinou ludi si pri slove elektrobike predstavi duochodcu co v meste neslape a vezie sa jak pan, ale tak to proste u mna nefunguje
16.08.2017 - 11:01:40
00
Tiez nevydim nic zle na e bike raz do toho pojdem predstava kolko toho obeham za 1 den je parada hlavne perfektny full ktorym si uzijem aj cestu dole .kedze moje koleno viac ako 40km neda. Asi ty ludia zavidia ze si niekto moze dovolit taky bike .pred pol rokom by som toto nenapisal ale pohlad sa meni .
16.08.2017 - 11:08:03
00
keyboard_arrow_up