tak kery?
Haibike Q SL 14% [ 8 ]
Haibike Q RC 21% [ 12 ]
Lapierre pro race 300 66% [ 38 ]
Celkový počet hlasov : 58
jj stym suhlasim... to ja len tak, pomimo...ale Tvoja odpoved mi je postacujuca :)
10.10.2009 - 10:42:48
00
Kup HAI !!! Nepisem to preto lebo uz som mal dva haibiky ale preto lebo som ties isel po pomere cena/kvalita.A k ramom?Nech sa aj na prach rosipe sak je nan zaruka dva roky a po dvoch sa budes aj tak pozerat po novom bajku. :handshake:
10.10.2009 - 15:34:56
00
Vyskusal si si aspon nejaky z tych spominanych bicyklov, darmo sa budes pozerat na vylestene komponenty pokial sa nebudes citit komfortne pri jazde.,
Komponenty si mozes casom vymenit je to spotrebka ale menit ram znamena menit cely bike - geometria.
Take rady, ze po dvoch rokoch si budes kupovat aj tak iny bike, su asi od takych ludi co sa riadili pri kupe tym, ci to ma prehadzovac deore alebo xt.
10.10.2009 - 16:53:13
00
alebo od tych co jazdia HAI :rofl:
10.10.2009 - 16:57:02
00
Vyskusal si si aspon nejaky z tych spominanych bicyklov, darmo sa budes pozerat na vylestene komponenty pokial sa nebudes citit komfortne pri jazde.,
Komponenty si mozes casom vymenit je to spotrebka ale menit ram znamena menit cely bike - geometria.
Take rady, ze po dvoch rokoch si budes kupovat aj tak iny bike, su asi od takych ludi co sa riadili pri kupe tym, ci to ma prehadzovac deore alebo xt.



a ty ked si si vyberal ten svoj pravy tak si po vyhliadkovej jazde okolo predajne vedel ze ti pasuje geometria? nie. najazdit aspon 150km, zvyknut si na posed a uhly, a potom by bolo podla mna rozumne povedat ano alebo nie.

a taktiez uvazujem nad haiom preto, lebo mi je luto vyhodit vsetky nasporene peniazky za jeden bike... kedze som rekreant a blizia sa vianoce a ja nemam nakupene darceky a jeziska som minuly rok nahneval takze asi nepride...

Ale sme dosť mimo misu, skôr by sme mali mohli tu VladislaVovi vysvetliť, prečo sa nemá báť kúpiť Hai od kubicu.
:)


tak tak :) samozrejme by som radsej LP ale odradza ma cena a horsie komponenty (ktore su kazopadne 100krat lepsie ako tie na minulom biku :D) avsak myslim ze mafo22 ma istu pravdu... rad by som si bike ponechal nejakych tych par rockov a potom sup kupit fullika
10.10.2009 - 18:45:40
00
To si rovno naspor ecka a kup fulla teraz lebo verim tomu ze dalsi bike tak skoro nekupis ked teraz beres uver od rodicov a kedze nekupujes lacny bike :cash:
10.10.2009 - 19:17:29
00
no rozmyslal som aj nad tym, lenze mne sa zda rozumnejsie zobrat lepsi HT ako horsi fs...

a aj tak, ako som povedal :P som rekreant, sem tam zidem kobylu, rohatku, mozno zajdem par krat na babu do pezinku a to je cele...ziadne tazke zjazdy
10.10.2009 - 19:53:29
00
VladislaV

Viem, ze nie vzdy sa da konkretny bicykel otestovat, ale v BA mas tych moznosti pomerne dost. V Kaktuse poziaciavaju takmer na cely den. Davat do HT bicyklu vsetky uspory, o ktorom uz podvedome premyslas, ze ho vymenis za vysnivany Full nie je najstastnejsie. Kup si nejaku zachovalu jazdenku za 400 - 500 Eur a dosetri na to co naozaj chces.
11.10.2009 - 01:08:03
00
Ten výber bikov v Kaktuse nie je až taký veľký, nie všetko je v každej veľkosti (samozrejme, nikto iný sa nechytá)...
A začínať s HT určite nie je na škodu...
11.10.2009 - 08:44:59
00
4 wladix: nezacinam :P tato sezona bola moja prva, a kaktus z duse nemam rad lebo sa (imho) spravaju k zakaznikom ako keby mali dost svojich problemov...

4 mafo: samozrejme ze by som chcel full, lenze ten planujem az ked budem mat skolu za sebou, co bude trvat este minimalne 2 a pol roka, mozno aj 8 (ak pojdem na vysku).
11.10.2009 - 11:41:30
00
Ja mám za sebou sezóny dve a myslím si, že stále len začínam...
11.10.2009 - 12:44:25
00
lenze ja som rekreant, sem tam si skocim na nejaky starostov pohar :D a to je cele...

a dva roky je podla mna celkom dlha doba na zaciatok :)
11.10.2009 - 16:50:40
00
Dosť dlho sa to tu rieši. Už tu na fóre toho bolo ajajáááááj LAPIERRE vs. HAIBIKE , MERIDA vs. AUTHOR , KELLYS vs. PELLS , SPECIALIZED vs. GIANT .... a vždy tu ide len o to - čo si kto môže dovoliť finančne :!: Ja sa vozím na KELLYSe a tiež keby som na to mal tak sa viem predstaviť sedieť aj na LP , TREKu , SCOTTe .... tak si kúpte každý to na čo máte a hlavne už BIKUJTE ! ;)
11.10.2009 - 18:01:46
00
nejazdis nahodou za BTB? pretoze ked mas sponsora tak je to jednoduche.........

podla mna kellysy su tiez poriadne predrazene :D cisto moj nazor :)

a zajtra sa definitivne rohodnem ktory bike zobrat, takze nech vyhra ten najlepsi!
11.10.2009 - 18:26:14
00
Jazdím sám za seba a hlavne pre zábavu a KELLYSa som kúpil lebo bol za takú cenu akú bol a sralo ma že bol plný krám zvučných značiek a ja som kúpil toto. Ale po čase som prišiel na to , že sa nevozím na značke ale na biku ktorý ma chválabohu poslúcha a nepokazilo sa mi nič na ráme a komponenty ktoré sú na všetkých bikoch tejto triedy rovnaké alebo porovnateľné sa môžu posrať jako na KELLYSe tak na LAPIERRovi alebo TREKu :!: Takže nech kúpiš čokoľvek - Nech sa Ti vydarí ;)
11.10.2009 - 18:33:03
00
keyboard_arrow_up