tu nehovorime o problemoch ale o piplani sa s nastavovanim.
20.03.2007 - 17:36:19
00
joj zas az take nastavovanie ti neni....
ked su kvalitne vecka tak je to celkom ok...
ale ja ked som si vyberal novy bike tak
som tiez chcel kotucovky lebo aj tak raz
by som si ich dokupil......
20.03.2007 - 17:41:04
00
ok, tak ty. vies, nie kazdy potrebuje za kazdu cenu mat kotucovky. ked kotucovky tak hydry.
20.03.2007 - 17:46:52
00
tak k tomu sa pripajam aj ja.. mam na svojom biku V-cka, sice ich v blizkej buducnosti ani neplanujem menit za kotuce, ale ak sa k tomu raz odhodlam, tak nad mechanikou by som ani nerozmyslal..
20.03.2007 - 18:39:43
00
machrovat nechcem urcite pretoze som za kotucove brzdy a nieje tam tolko piplania s nadstavovanim ako s veckami.

hm, piplania ako piplania.. bud sa s tym pohras alebo to hodis niekde spravit.. v jednej bikovni mi zosteluju brzdy uuplne super a stoji ma to 40Sk.. ked mam cas, hram sa s tym sam, ked nie, dam to tam spravit.. 40Sk ma nezabije a brzdi to ako drak.. a neviem ako ostatní, ale ja osobne brzdy nemusim chodit stelovat kazdy mesiac..
20.03.2007 - 18:45:28
00
co sa tyka tych 40 SKK, tak to mam zadarmo, bude to asi tym, ze moj bike som kupoval u nich :)
20.03.2007 - 21:01:37
00
No a este si daj pre pripad pripadov pozor na to ci je na tom kellyse na rame a vidle aj uchyt na Vbrake, ja ich tam nemam, originalna vidla ReSeT je v srote a na kotucoch ostanem tak ci tak, mne to vyhovuje, skripot blata piesku a neviem este coho zrovna nemusim. A daj merk na to ake su to vlastne kotucovky, lebo mam pocit ze 2007 modely maju horsie brzdy ako minulorocne modely. A ked sme uz pri tom tak radsej by som s ohladom casu investoval do lacnejsieho a presiel potom na hydry kotuce, za tie prachy to stoji. Ked nebudes spokojny s Vbrake tak kotuce mozes kupit aj neskor, len ked kupis bike ktory ma len kotucove uchyty, tak Vbrejky tam nenahodis, ani spider, quartz ani salamander nema Vbrake uchyty vzadu, iba kotuce, vpredu zavisi od vidly.

Prílohy:

kelys01.jpg
kelys01.jpg 63.84 KiB thumb_up0thumb_down

20.03.2007 - 21:53:32
00
co sa tyka tych 40 SKK, tak to mam zadarmo, bude to asi tym, ze moj bike som kupoval u nich :)

no ja to davam stelovat inde ako som kupil bike, tam by to bolo asi tiez zadara.. ale v tom druhom to naozaj super nasteluju, tak nemam dovod neist na istotu a nenechat tam 40Sk :wink:
20.03.2007 - 23:37:55
00
kamarat kupoval teraz nejakeho kelisa dal zanho 16nast cca nepamatam presne mal tam LX zadny menic a presmikac a radenie mal DEORE nove dualove a vidla RS J2.....za tie prachy poriesil asi lepsie ale kupoval to u nas v TN co je vcelku daleko od KE .hmmmm
21.03.2007 - 00:14:02
00
Demu nikdy iba ak chces jazdit 100m pre chleba do obchodu :shock: :shock: :shock: alebo rad rozoberas a skladas suciastky a chces sa stat dorym mechanikom...

Vo vyssej triede napr. AURON by som mozno na sekundu zavahal ---ale to je aj tak predrazene a za tie love kupis skorej a LEPSIE Kellys ci Meridu ci nieco insie len nie preboha Demu""" :arrow: :cry:
Robim s nimi uz dlhsie a niekedy mam problem ich z krabice poskladat do takeho stavu aby boli predajne ... osmickove kolesa,naboje za 250 ,oskrety lak uz od novoty no nebudem si dvihat tlak lebo skodim sam sebe.
21.03.2007 - 22:32:06
00
Chlapce ty si mi ale kus.Nehovorím že bycikle dema chodia dobre poskladané z výrobi ale mal by začat predávat aj lepšie biky ako sú Modeti a Isea.Inak už asi 5rokov jazdim na demach a kombinujem to GT a Specialized a Wilier.Neuveríš ale GT som praskol pod hornou rámou trubkou.Specialized stumjamper mi rupol priamo v zadnej patke rámu.Dema jediní problem neni a preto som si na tento rok zobral Ferraru a to je zatial iné svezenie a to som tych bikov už vyskúšal.Skus pozert dokonalejšie ti výbavi medzi jednotlivými bikami a porovnat kde sú ***** tie Meridi a Kellysi a pozri sa do servisu.Kolko tam máš merid a podobních-výmeni osi,brzdovích pák,hlavovích složení a retazí.Obchodná poznámka nehan značku ktorá ta podla všetkeho živí.

Na Demach sa vyhravaju aj pohari a M SR tak sa občas bež pozriet na XC a nejakí Maratonik a určite tam nejakú uvidiš a nie len pre chleba do obchodu aby si mal čo papinkat.

troška som odbočili. :wink:
22.03.2007 - 10:01:36
00
:D na deme jazdi aj miro satan a ten ma myslim prachov na hocijaky bajk :D
22.03.2007 - 10:25:23
00
Dema od modelu Deor vyssie su celkom mnam biky (vybava a aj dizajn) ... po Deor sa za tu cenu da zohnat vzdy nieco lepsie ... ale to plati asi u kazdej znacky, ze po isty model su o nicom a od toho modelu vysie su lepsie (kvalitnejsie/krajsie/ja neviem co vsetko este) 8)
22.03.2007 - 10:37:51
00
Dema od modelu Deor vyssie su celkom mnam biky (vybava a aj dizajn) ... po Deor sa za tu cenu da zohnat vzdy nieco lepsie ... ale to plati asi u kazdej znacky, ze po isty model su o nicom a od toho modelu vysie su lepsie (kvalitnejsie/krajsie/ja neviem co vsetko este) 8)


Konecne to tu niekto normalne vysvetlil.Kazdy normalni clovek to musi pochopit.
:wink: :!:
22.03.2007 - 10:44:52
00
Tiez som prekvapena ze sa tu tak zvozila ta DEMA podla mna to nie su az tak zle biky ale samozrejme urcite zalezi na komponentoch. Vyssia trieda bude urcite kvalitnejsia. (teda aspon by mal byt) :lol:
22.03.2007 - 10:48:23
00
keyboard_arrow_up