Pekný deň
Ak môžem , poprosím o radu . Mám v hľadáčiku bicykel CUBE Reaction .Skúšal som veľkosť 18 palcov pri mojej výške 183 cm ./ s 20 kou som sa v obchode nestretol - väčšinou držia práve 18-tky / .Pocitovo sa mi na ňom išlo dobre - no 2-3 minútová jazda je niečo iné ako 2-3 hodiny .Sedlovka mala ešte rezervu cca 5 cm .V predajni mi radili neísť do väčšieho rámu ....no po tom čo som si naštudoval teórie , zmeral všetky časti tela a nahadzoval do rôznych tabuliek , mi vychádza rám od 19-20 palcov . Problém je v tom , že mám možnosť si objednať bike v CZ na dobierku za skvelú cenu , no musím sa rozhodnúť pre veľkosť rámu , a teraz mám chrobáka v hlave - 18-tku / a dať na radu z obchodu - no tam sa len pokúšali predať to čo majú na predajni , alebo 20-tku / podľa meraní a tabuliek /?
Má dakto skúsenosť s bicyklami Cube Reaction ?
19.11.2011 - 12:18:16
00
Starý bicykel predaný... nový objednaný , nakoniec som dal prednosť 20" rámu . Takže po nejakej odmlke , čo som bicykel používal skôr ako približovadlo sa vraciam do náručia cyklistiky a už teraz sa teším na novú sezónu ako malý chlapec
27.11.2011 - 20:44:55
00
keyboard_arrow_up