Zdrawím.. potrebovaL by som poradit pri vybere bajku pretoze mam v tom akosi bordeL. Jednak sa velmi nevyznam a podalsie zaspaL som dobu - vlastnim 17r bajk ktory potrebujem uz konecne vymenit. Este donedavna som uvazovaL len o crossovom /MTB bajku s odpruzenou prednou vidlou noo posledne dni akosi pokukujem uz len na celoodpruzene. Meriam 187cm a vazim 100kiL :/ Neplanujem na nom nejake krkolomne jazdy, skoky ale zase ani ho nehodlam setrit. Nedaleko mam Slanske vrchy ktore by som cez leto rad navstiviL. Vacsinou ho ale budem potrebovat na jazdu po asfalte(kwalitne slovenske cesty) a na polne cesty plus obcas by som navstiviL aj nejake tie lesne cesticky. Mozem si dovolit investovat max do 2000e. Preferovanu znacku nemam no celkom sa mi pozdavaju bicykle od Cube, Ctm alebo co som sa vcera na nete docital thak si pochvaluju znacku Canyon. Za akukolvek radu budem velmi vdacny ;)
08.03.2014 - 17:54:43
00
Nie som odborník, no z toho čo si napísal som vydedukoval :
Pre tvoj štýl by bola full 29´ ako stvorená.
Na značke ani až tak nezáleží, ale na tom aká ti sadne geometria a ešte na výbave..
Najlepšie spravíš keď pobeháš pár kamenných obchodov a poskúšaš..
Za tú sumu 2000€ už zoženieš kvalitne náradie..
08.03.2014 - 19:58:16
01
Cau mas vysku a vahu ako ja a ja som pred par dnami objednal http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Slide-130-29-8-0_id_24902_.htm.aj do ceny sa zmestis.
08.03.2014 - 20:13:22
02
keyboard_arrow_up