- zdvih 150/150
- váha menej ako deväť kg
- cena astronomická
www.scott-sports.com
02.06.2009 - 08:12:26
00
jak astronomicka, ved do 1900 euro nie ? :lol: :lol:
02.06.2009 - 08:58:18
00
Dovolím si reagovať ako žena-biker. :oops: Páčil sa mi cocov príspevok, veľa vecí výborne vystihol. Ja som sa ako cyklista a biker tiež "vyvíjala", a ako dlhooo...a ešte stále vývoj trvá. Vývoj je niečo, čo cyklistu alebo bikera nepustí počas celej bikovej praxe! Ja osobne som mala dvojročné obdobie, keď už som síce mala horský bicykel, ale najlepšie bolo, keď nikde nebol horekopec a už vôbec nie prudší dolekopec, a tempíčko tak veľmi mierne a veeeeľa prestávok....Toto dvojročné obdobie bolo skôr obdobie stagnácie ako akéhokoľvek vývoja...bike bol síce kvalitný, ale teraz s odstupom času si dovolím tvrdiť, že pre mňa absolútne nevhodný.Zlom nastal v 2007mom, kedy som sa zo zúfalstva či recesie rozhodla spáchať svoj prvý maratón. Až tam to celé nabralo úplne iný smer, a hlavne :arrow: až tam som pochopila, čo vlastne chcem a čo nechcem. A až na tom maratóne som zistila, ako veľmi ma baví makať do kopca a že aj keď bol panický strach z dolekopca, nie každý zjazd ma hneď zkaličí alebo zabije. Aj to, ako veľmi záleží na vyjazdenosti a technike, a aj ako veľmi záleží na dobrom výbere stroja. Musela som to urobiť - presadiť si svoje. Lebo už som začínala mať pocit, že buď si presadím svoj výber - alebo končím s celou cyklistikou. Bolo mi do zúfania, že môj výber sa ani v domácich ani v predajných kruhoch nestretol s pochopením - ale šiesty zmysel mi hovoril, že ak sa znova podriadim všetkým tým dobrým radám, budem to ľutovať. Tak som sa rozhodla poslúchnuť inštinkt - a ani raz som neľutovala. Bikovanie nabralo nové rozmery, a ja mám konečne pocit, že môže cyklisticky rásť a napredovať.A z ufňukanej a ufrflanej baby, čo na 50tich kilometroch vyzerá každú lúčku, bojí sa z kopca a všetko ju bolí som dnes JA, za ktorú sa konečne nemusím hanbiť. A vývoj? Baba, čo mala paniku z jazdy z kopca, dnes rozmýšľa, ako navštívi domovskú predajňu a vyskúša si mamutieho dovnhilla...Baba, ktorú bolel celý človek už po 20tich kilometroch, dnes spraví bez problémov len tak z pasie 60, 80, hľadá si podujatia, učí sa a vyjazďuje - a má z toho ukrutnú radosť... :oops:
02.06.2009 - 09:12:37
00
Ešte k zdvihu vidly: môj krásny má toto a doteraz to predčilo všetky moje smelé očakávania. :oops:

Prílohy:

DSC03064.JPG
DSC03064.JPG 287.82 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2009 - 09:17:11
00
daj prec tie oranzove odrazky vsak to vyzera s tym ako kocik
02.06.2009 - 10:06:57
00
zenam sato paci .. aj moja draha ich ma na kolesach ;-] som ich hladal hodinu po byte
02.06.2009 - 10:09:54
00
aj tak nechapem o com sa tu vsetci bavite.
snad baba vie najlepsie co jazdi a co bude v buducnosti jazdit.

proste ide o to ci si chce UZIVAT jazdu dolekopcom alebo len pohodlne si prejst nejaky zjazd a jej.
Ak jej ide o uzivanie si (rozumej bomby dole s usmevom aka je to parada) aj cesty dole POTREBUJE 140/140 zdvihy s geometriou AM/EN ramu vzdialenou od XC strojov. Proste to je FAKT.

Ak toto nie je jej pripad tak 140/140 proste nepotrebuje a ani zdaleka ich nevyuzije a skor jej budu v dosledku inej geometrie a zbytocneho hupania sa na obtiaz a s prehladom jej budu stacit 100 az 120 zdvihy vpredu vzadu na klasickom pekne slapavom XCckovom rame.
02.06.2009 - 10:11:22
00
tak teraz sa mi zda ze aj moja to ma na kolesach ja som ich obtrhal ako prve
02.06.2009 - 10:15:48
00
daj prec tie oranzove odrazky vsak to vyzera s tym ako kocik


Nedám, on ich má rád! :evil: :wink: A keď budú chcieť, odpadnú sami. :mrgreen:

:lol:
02.06.2009 - 10:26:53
00
odteraz ta tu budem volat KOCIKOVA :D
02.06.2009 - 10:29:27
00
...kde ste všetci? Nikto tu neobháji srnkinu česť? ... :evil: :lol:

...ale ak Ťa to poteší, kľudne môžeš. Aj s kočíkom som bola sexi... :)
02.06.2009 - 10:35:13
00
ale nie to len tak hlavne ze ty si s tym bikom spokojna
02.06.2009 - 10:36:40
00
Ďakujem, vidno, že si gentleman a to moje nové pomenovanie Ti len ušlo... :wink:
:)
02.06.2009 - 10:51:21
00
Ono zesty je dost specificky pripad. Krasne ide a pedalom a pokial este pouzijes lock tak sa vobec nehupe. Vaha je tiez vyborna takze imho je to jasna volba na pohodovu jazdu aj hore aj dolekopcom a celodnovky. Samozrejme je to vykupene trochu nizsou citlivostou zadnej stavby...
140mm je dnes pre pohodove jazdenie bezny standard a nebojim sa povedat, ze vdaka mensiemu vytraseniu sa na tom da prejst s radostou dlhsia vzdialenost ako na HT alebo 100/100 fulle.
02.06.2009 - 10:56:02
00
Ono zesty je dost specificky pripad. Krasne ide a pedalom a pokial este pouzijes lock tak sa vobec nehupe. Vaha je tiez vyborna takze imho je to jasna volba na pohodovu jazdu aj hore aj dolekopcom a celodnovky. Samozrejme je to vykupene trochu nizsou citlivostou zadnej stavby...
140mm je dnes pre pohodove jazdenie bezny standard a nebojim sa povedat, ze vdaka mensiemu vytraseniu sa na tom da prejst s radostou dlhsia vzdialenost ako na HT alebo 100/100 fulle.



Má aj krásny dizajn, posudzujem ženským okom, pre ktoré je taký "detail" dosť dôležitý. Myslím, že ak bola bubu37 spokojná pri testovaní, bude pravdepodobne spokojná aj keď si ho kúpi. Ale ja osobne by som ešte pobehala predajne, kde ponúkajú test biky na vyskúšanie a ešte nejaký test by som spáchala.
02.06.2009 - 11:03:54
00
keyboard_arrow_up