to ako sranda..mám o 20 kil viac jak ty a 2x tolko rokov a to už nespominam copaxone ktorý si fúkam do žíl ..takže budem v jasnej nevýhode hahahaha
19.10.2011 - 21:20:12
00
kua, ležať a krútiť to dokáže aj malé decko (i ja keď mám dve promile, sedieť vtedy nedokážem) :rofl:, v háku sa za tebou nedá,do kopca sa nechytáš - len na tej ceste zavadziaš...kúp si normálny cesťák a potom vypisuj priemerky ;)

to maxipayne
to máš azda SM keď picháš copaxone?
20.10.2011 - 00:57:04
00
2maxipain : hmm mat sklerozu multiplex nie je teda vobec ziadna vyhra, poznam jednu kocku co to ma tiez , bola uz aj pol roka slepa .... :(
20.10.2011 - 13:13:12
00
Ak by to tak aj bolo, tak je "nevyliecitelny optimista".
Takze trochu taktu pani.
20.10.2011 - 13:20:50
00
ja sa na to dívam z druhej strany že su aj horšie choroby
20.10.2011 - 13:29:10
00
Cougar čiže ten tvoj "bicykel" je použitelný len na rovine takže je to v podstate nepoužitelne lebo sa môžeš voziť tak na kruhovom objazde po rovinke lebo ked odbočíš do kopca tak si skončil. Dobre som to pochopil? A bol by som velmi zvedavý na tvoje priemerky na normálnom bicykli
21.10.2011 - 20:50:35
00
Blbosť, nepochopil si nič. 15 kg mašina nie je zase tak veľa, je to hlavne o trénovanosti a chlapec začal len nedávno jazdiť, počkaj až niečo najazdí a potom sa budeš čudovať.
Hlavne je to pohyb vlastnou silou, tak isto ako na klasickom biku.
Akurát že efektivita prenosu vlastnej sily je väčšia ako pri klasike.
Proste nevyjazdený amatér Ťa na rekumbente zotrie. Asi toto viacerých z Vás najviac serie.
Nevidím dôvod, prečo by mal pre uspokojenie ega oponentov dokazovať svoju kondičku na klasike.( kdo vejš ...)
22.10.2011 - 00:39:47
01
jasne ,ide to na vzduch tak je to ok :D , ked budes na vyjazde zober zo sebou aj fotografa rad by som to videl v pohybe na slovenskych cestach ...
22.10.2011 - 11:55:38
00
Pri vsetkej ucte, toto ma s bikovanim pramalo spolocne, odhliadnuc od toho, ze na tento kram treba samostanu garaz :-D

Prílohy:

velomobil_waw_bibelskole.jpg
velomobil_waw_bibelskole.jpg 620.11 KiB thumb_up0thumb_down

22.10.2011 - 13:23:21
00
[ZV] ALF [SK] napísal:
Cougar čiže ten tvoj "bicykel" je použitelný len na rovine takže je to v podstate nepoužitelne lebo sa môžeš voziť tak na kruhovom objazde po rovinke lebo ked odbočíš do kopca tak si skončil. Dobre som to pochopil? A bol by som velmi zvedavý na tvoje priemerky na normálnom bicykli


Použiteľný je samozrejme aj do kopca. Ale je pomalší, lebo:

1. má 26" kolesá (majú väčší valivý odpor ako 28" kolesá)
2. náboj Rohloff je v prevodoch 1-7 citeľne menej efektívny ako klasický prehadzovačkový systém
3. bike má hmotnosť cca 15kg (s kufrom)
4. nemôžem sa "postaviť do pedálov"
5. mám za sebou dokopy asi mesiac a pol jazdenia.

Nikdy predtým som sa cyklistike nevenoval. A keby aj, bolo by mi to prd platné. Odborníci totiž tvrdia, že na bente sa používajú iné svalové partie a hovorí sa, že aj profíkovi trvá asi 3 mesiace, kým si zvykne na prechod z klasiky na bent.

A na klasike by som mal asi také priemerky, ako človek, ktorý má najazdených prvých šesť týždňov v živote. ;)
22.10.2011 - 15:18:44
00
ak sa jedná o tú oranžovú "vec", tak to asi nie je bycikel, to má (sa mi zdá) tri kolesá, bycikel má dva (to je to "bi"), takže to treba dať do nejakého iného vlákna, tu je to o byciklovaní
22.10.2011 - 19:47:38
00
jj vratte sa k teme , v nedelu sup ho na benta a aspon si daj tachac nech vidim nejake tie statisticke udaje , vzd, priem rychl, cas jazdy, .....
22.10.2011 - 20:04:38
00
Dnes som dal okolo obeda Druzstevna-Seňa-Družstevná. V Barci som dobehol dvoch klasikov na tréningu. Myslel som si, že za mnou pojdu až do Sene, kde som s nimi chcel prehodiť zopár slov a tak... ale bočili doľava na Čaňu.
Janosik, idem si naštudovať, ako nahodiť údaje z Edge 800 na net a potom si to budeš môcť pozrieť. Ináč, na kopcovitej trase mám priemerku podstatne slabšiu. Napr. Družstevná-Sečovce-Družstevná som schopný spraviť s priemerkou okolo 27 km/h. Lenže to je vyše 1200 nastúpaných metrov na 80 km trase. S ľahším bentom s 28" kolesami by to určite šlo okolo 30 km/h.
22.10.2011 - 20:30:53
00
Pri vsetkej ucte, toto ma s bikovanim pramalo spolocne, odhliadnuc od toho, ze na tento kram treba samostanu garaz :-D


šrác ma rekumbent, nie velomobil ;)
22.10.2011 - 21:49:16
00
Ved som komentoval velomobil, ci som dal nespravnu fotku :-) Oi. ani rekummbent mi moc nesedi v kategorii bicykel, ale to uz je vec nazoru. Ludia sa vozia na inych roznych strojoch :-) Na zivo som videl jeden naposledy v Pezinku a nepripadalo mi to ani pohodlne a bezpecne uz vobec nie, ale je to iba moj pocit. Predpokladam ze to masovka nebude, kedze su skor vynimkou.
23.10.2011 - 06:46:54
00
keyboard_arrow_up