Headshock ani Lefty by som uz nebral..

to je fasa, ked mas hlavne s Lefty tak vela skusenosti... :shock:
15.06.2008 - 23:42:48
00
to je fasa, ked mas hlavne s Lefty tak vela skusenosti... :shock:


heheeeeee som cakal,ze to niekto napise....nechcel som byt sprosty. :lol: :lol:
15.06.2008 - 23:44:35
00
2Senorexp200: dam ti dve male rady

1 - ak sa pytas ludi na fore, ci si mas kupit bajk menom Cannondale, tak si ho, prosim, nekupuj, kup si radsej Meridu, Kellys Haibike atd, budes urcite viac spokojny...

2 - ak ti nevychadzaju peniazky na Lefty, tak GO TO 1
15.06.2008 - 23:48:41
00
Dudo vidím že si ešte väčší hajzlik ako ja :P :P
16.06.2008 - 07:42:58
00
Dudo vidím že si ešte väčší hajzlik ako ja :P :P


Aj ty by si tak reagoval, keby ti niekto kydal na tvoj bike :)
16.06.2008 - 07:57:01
00
persing Dudu presne vie ako som to myslel :P
16.06.2008 - 07:59:54
00
2Senorexp200: dam ti dve male rady

1 - ak sa pytas ludi na fore, ci si mas kupit bajk menom Cannondale, tak si ho, prosim, nekupuj, kup si radsej Meridu, Kellys Haibike atd, budes urcite viac spokojny...

2 - ak ti nevychadzaju peniazky na Lefty, tak GO TO 1


V ziadnom pripade sa nepytam ludi na fore, ci si mam kupit bike xy, lebo viem, ze aj tak ma kazdy svoj vlastny subjektivny nazor a aj tak budem na koniec tam, kde som bol na zaciatku. Moja otazka bola omnoho prozaickejsia a to: ma niekto realne skusenosti s tymto bikom? ako mu sedi? ake su podla neho jeho pross a conss? tot vsio...

Nie je to otazka ci mi vychadzaju peniazky na lefty, je to otazka ci sa lefty za tie peniazky oplati napriklad v porovnani s konkurenciou napr. Fox 32 talas atd...
16.06.2008 - 09:13:35
00
Jj Dudo, svata pravda...

50% ludi ktori nadavaju na Cannondale su ti, co ho sice chcu ale nemozu si ho dovolit...

a co sa tyka diskusie okolo jednocapov... 50 percent bikerov si nevie kupit ani bike spravnej velkosti a geometrie pre svoju postavu a to co jazdia, rovnako 50% ludi co jazdi na fulloch jazdi na zle nastavenom tlmici a vidlici...
tu si vzdy bude kazdy hajit svoje a to co jazdi...

ja som jazdil aj na leftyne a teraz mam Pike ale aj tak je ten chod Leftyny neporovnatelny... (proste je to uplne ina dimenzia)
16.06.2008 - 11:35:21
00
Rush je fantasticky bajk na dlhe maratony ale aj XC (jedine Scalpel a Epic su fully, ktore sa v XC jazdia vo svete), zdvih 110/110 plne postacuju, samozrejme treba trosku techniku potrenovat, potom s tym viem zliez skoro vsetko. Obrovsku vyhodu ma, ze ma dlhsi razvor, tzn. stabilnejsi v zjazdoch, da sa docielit lepsi/dlhsi posed, ktory ma vyznam pri dlhych trasach. Nevyhoda jednocapu moze eliminovana kvalitnym tlmicom s propedalom (mala nevyhoda, ze nema standardne dialkove ovladanie z rajd - uz to riesim) Stupavost do kopca ma tiez vybornu. Ovladatelnost bez chyby, ovsem nie je moc na skackanie a slalom, prave preto, ze je dlhsi. Co sa tyka vyhod jednocapu (jazdim uz 6 rokov) v zivote som ho neservisoval a nikdy som nemenil cap. Proste len jazdim, servisujem len tlmic a vidlu. O vahe a pevnosti sa tu zmienovat netreba. V jednoduchosti je krasa. Proste ak ti sadne geometria a ucel jazdenia a cena, nie je o com.
Samozrejme je to atraktivny bajk, s lefty je neprehliadnutelny, cena neklesa, znovupredajnost je vyborna.

O Lefty sa mi tu nechce basnit, treba vyskusat, je to vyborna vidla urcena na maratony resp. XC, vyhoda v tuhosti a v charaktere chodu, nevyhody nevidim (okrem ceny) - tu mam porblem porovnavat, jazdim lefty uz roky, predtym Fatty, normalne vidly som jazdil iba lowcost a v minulom storoci :wink:
16.06.2008 - 11:43:00
00
Dakujem Dudo za odpoved, moc mi pomohla...
16.06.2008 - 12:09:43
00
Aby len chvala nebola, nejaky ten Crash the Rush

http://youtube.com/watch?v=IaZJcg7QXLw&feature=related

a pokracovanie....chudak :)

http://youtube.com/watch?v=TsipW4CzM-E&feature=related
17.06.2008 - 15:21:01
00
aj ja som dolamal svoj stary hlinikovy CD handmade in USA, ale nezanevrel som...
17.06.2008 - 15:35:28
00
Aby len chvala nebola, nejaky ten Crash the Rush

http://youtube.com/watch?v=IaZJcg7QXLw&feature=related

a pokracovanie....chudak :)

http://youtube.com/watch?v=TsipW4CzM-E&feature=related
no na tych videach toho vela nevidno.. a zase 100kg jazdec na niecom takom , to spravi svoje
17.06.2008 - 17:55:43
00
No, proste sa mu rozpadla Leftina...Vadne kusy ale nedokaze na 100% vychytat ziaden vyrobca, ani cannondale...
17.06.2008 - 19:53:33
00
Tento bike sa mi uz dlhsiu dobu pozdava. Chcem sa spytat na vase skusenosti a samozrejme aj nazory, kedze jeho cena je v UK pomerne prijatelna v porovnani s konkurencnymi bikmi v jeho triede, zacinam sa nan nejak namotavat...

ak budes objednavat, tak mysli na mna, hadam nam daju mnozstevnu zlavu, tiez po takomto niecom pokukujem, samozrejme s lefty
18.06.2008 - 14:48:06
00
keyboard_arrow_up