Pochopte dav = obcania Slovenske republiky a nie zopar bikefanatikov ktorých dokážem spočítat na jednej ruke, ktorí ked vidia bike nad 10kg osadený XT ci FOXOM ohrnú nosom . POdla toho co písete by som sa teda nemal bat zamkýnat bicykel pred Tescom, taký tuctový by urcite nik nechcel:) Resurection pochop to tak ze tým odlisovaním som myslel to ze sa ti za ním ludia otocia(nie bike fanatici napr ITo ci Militare:) a zaroven sa bude pacit aj tebe. No nic zrejme zase ostanem nepochopený...


podla mna sa otocia aj Ito s Militarom a povedia si: "Pekna tuctovka" :)

Inac ideal netuctovania je kupit si ram a vyskladat. tam je videt, ze si to robil ty. ukazat prstom toto chcem, aj ked to tu nikto nema, to je najlahsie, stacia len love.
19.11.2014 - 15:33:39
00
jazdi na tom co mas! hlavne jazdi!

Ked pozeram zoznam bikov, co mas, nie je problem vybrat na com dnes ? :D
19.11.2014 - 15:33:46
00
Tomu nerozumiem ved ak je problem SK predajca to neriesi a posiela priamo do výroby. Ale tak asi mas svoje dovody. Ja som nikdy nemal problem s reklamáciou. Taktiez vo firme kde pracujem sa snazíme zákazníkovi vyhoviet a nevyhovárat sa. Vzdy je to o ludoch nie o štáte.


...no, v prvom pripade som sa na level reklamacia ani nedostal!!! prisiel som kupit kanon, kanon nemali, pytam sa: donesiete mi ho? odpoved: hmmm neviem, zavolame vam, cakam tyzden, nic. posadil som prdel do auta a siel opat poprosit ci mozem 3500 euro minut v BA., odpoved : este sa tomu nikto nevenoval, ale zavolame do BRNA!!!
hovorim si, no hybeme sa...
BRNO hlasi ze bike ma... otazka kedy mam ocakavat ze kanon pride.
ODPOVED: NEVIEME, AK NIEKTO POJDE TYM SMEROM, DONESIEME VAM HO! !!! !!!!!!!!!!!!!

...10 minut neskor som minal inchebu smer vieden, kde som bike kupil o cca 800 euro lacnejsie, mal som na vyber 2 farby, dostal som xtr pedale za padika k biku a 3 kavy nejake tricka a balik power bar (bananovy) ...

druhy pripad bola reklamacia, to tu nebudem rozoberat... dostal by som BAN.
19.11.2014 - 15:38:42
06
podla mna sa otocia aj Ito s Militarom a povedia si: "Pekna tuctovka" :)

Inac ideal netuctovania je kupit si ram a vyskladat. tam je videt, ze si to robil ty. ukazat prstom toto chcem, aj ked to tu nikto nema, to je najlahsie, stacia len love.


ale co je zle na peknej tuctovke???? kolegovi som objednaval pred 2 mesiacmi canyon a uprimne ruku na srdce za cenu co za to platil som okamzite povedal ze by som to KLUDNE bral!!! tuctovka nieje nadavka! hlavne treba jazdit!
este raz opakujem: budme vdacny za tie tuctovky, 10-15 rokov dozadu bolo potrebne najprv tuctovku potunit aby vobec bola pouzitelna! dnes to neni treba!!! out of the box su tie biky pouzitelne! a to je skvela vec!
19.11.2014 - 15:42:20
03
Ked pozeram zoznam bikov, co mas, nie je problem vybrat na com dnes ? :D


pride doba (a nebude to trvat dlho) a budem redukovat na presne JEDEN...
19.11.2014 - 15:44:00
00
Ok chapem. Ak máš zlú skúsenost tak sa tam nevratiš ale tak ja to mám tiez podobne s lyzovaním na Slovensku 10 rokov som nestál na lyziach v Tatrách ale tak casom sa veci menia a moze to byt inak. Túto sezonu dávam sancu aj Tatrám:) Urcite by som nejak na SK uplne nezanevrel aj ked je tých zlých skúsenosti dost
19.11.2014 - 15:47:44
00
vecny kolotoc:
- kupim bajk, parada
- zistim, ze v terene Vcka nic moc, kupujem kotuce
- kotuce parada, ale tie racing ralphy nic moc, kupujem alberty
- kotuce su slabe, treba ine a vacsie
- brzdy brzdia, plaste drzia ale jaksi to viac nejde, chce to lepsiu vidlu
- vidla vyssi zdvih, nie je to ono, pruzinovka
- predok ok, zadok naprd, co s tym ? vacsi zdvih dozadu
- nie je to zle, ale chce to pruzinu. Ups, do ramu nepasuje, treba vymenit ram
- tlmic, dobry, ram dobry, vidla mala, zmena vidlice
- uz je to dobre, ale cele je to tazke, co s tym ?
- vyhodit presmyk a zbytocne prevodniky, stale je to tazke
- vzduchova vidla, tlmic, stale to ale nejde
- lahke kolesa, viac nafukat, uzsie gumy, lockouty
- uz je to dobre, ale v terene to nejde :o

alebo ine:
Nabuseny AM/EN bajk, prejde vsetko co len clovek si trufne, kondicka slusna, hor sa do hor.
Mojtinske singlace ? Preco som zo sebou bral bajk ? :o
19.11.2014 - 15:51:08
016
LOL
19.11.2014 - 16:03:04
00
lto napísal:
Ked pozeram zoznam bikov, co mas, nie je problem vybrat na com dnes ? :D

pride doba (a nebude to trvat dlho) a budem redukovat na presne JEDEN...
marina_militare
ja som postupne zistil,že jeden je málo,dva sú už vela :|
19.11.2014 - 17:36:32
00
bike je vecne nedokoncena vec, ked som doskladal zaciatkom leta mojho dartmoora hovorim si ze este nejaky fajnovy napinak a bude to, omyl jak svina!
s tymto bikom som prisiel na to ze cim viac penazi tym menej penazi (ak ma spravne chapete ;) ) :)
19.11.2014 - 18:25:57
04
Ja som ladil geometriu predstavca a nechaval stlpik trosku vyssi, na finalne odrezanie. Ladenie trvalo 9 rokov a cca 3 tyzdne potom, co som si povedal, ze teda hadam to mozem zrezat, ram praskol :D
Takze cela pruda zacina odznova :tmi:
19.11.2014 - 18:30:11
00
vidis biku sa venujes ci jazdis alebo nie bud je to jazdenie alebo servis/tuning stale je co s bikom robit a to mam len jeden ale povedzme si popravde keby s tym nebolo tolko starosti bola by to nuda :)
19.11.2014 - 18:45:26
00
Popravde, uz sa mi to nechce :)
19.11.2014 - 19:00:40
00
to len ja som spokojny so svojim 4-ročným GT-ckom? :D ked som 2 mesiace lezal doma, tak som spekuloval co kde vylepsit...ale odkedy som dostal dovolene jazdit, tak nejak nemam cas ho riesit...
19.11.2014 - 19:07:32
02
lto co si uz ,,prebajkovany´´?
19.11.2014 - 19:09:34
00
keyboard_arrow_up