Odlisovat od davu a das Canyon ? :D :D

edit: tu je nieco na odlisenie :!:
http://www.hongfu-bikes.com/html_products/29ER-FULL-SUSPENSION-263.html
19.11.2014 - 14:22:38
04
[quote=""]Odlisovat od davu a das Canyon ? :D :D

Podla toho co pises je pre teba asi uplne bezne stretnut na vyjazde zopár ludi na carbonovom strive:) U mna nie.
Samozrejme su aj iné značky ale sme na Slovensku nie každy má rozpočet na bike za 5000EUR
19.11.2014 - 14:35:44
00
podla mna to nemyslel zle... ale uprimne, dnes ziaden ghostocanyoncubeYT nikoho neprekvapi...nikoho dnes neprekvapi ziaden specialized (specialne tu v BA) pripadne cannondale... vsetko jedna prdel... je toho vela. vsade. prezral som sa toho... chces nieco odlysne? aj ja.. preto moj projekt 2015 bude ancillotti..
19.11.2014 - 14:43:12
03
jj, z tohto hladiska moj stary prasknuty ram je este vacsia exotika :lol: Zas nechcel som Ta double popudit :D .. poviem to ale inak .. odlisenie od davu nie je carbonovy strive, ani karbonovy santa cruz, ani karbonovy felt, kazdy z nich osadeny vpredu a vzadu Fox vecou. Odlisenie od davu je napr. modry karbonovy IBIS, tlmic CC DBInline a vidlica MZ 320 (ci ako sa volaju), alebo Boss. Cize inak povedane, odlisovanie nie je dane tym, ze kupis drahy exoticky bajk, ale ze to vies osadit niecim. Ja sa tiez od davu odlisujem, lebo to co vozim, tiez nie je velmi obvykle :lol: .. ale je to casto obite a spinave :lol:, takze nevidno ani co to je a tym sa velmi lisim. Hlavne po dojazde vyletu do Vrsatca s PalomTT :lol:
19.11.2014 - 14:45:22
00
Podla toho co pises je pre teba asi uplne bezne stretnut na vyjazde zopár ludi na carbonovom strive:) U mna nie.
Samozrejme su aj iné značky ale sme na Slovensku nie každy má rozpočet na bike za 5000EUR


mozno dostanem tak do roka premie za to co robim uz od jula:) potom vyplatim volaky stroj:)
19.11.2014 - 14:47:05
00
tuzbu po odlisovani sa nechapem. to potom kupujes veci nie kvoli sebe, ale kvoli druhym. kupim si nieco, co sa mi paci, ma to geometriu na to co jazdim, a potom doladujem komponenty vzhladom na moje potreby. ciel je vysledny set-up, nie umelecke dielo.ked zapasis s rock gardenom, nepomoze ti,ze mas litevile a nie tuctovy cube, priklad. to je teda moj pohlad na vec.

a este som zabudol, ze funkcny set-up nakoniec aj dobre vyzera:)


Naposledy upravil resurection dňa 19.11.2014 - 14:54:11, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2014 - 14:52:30
03
Tak,tak :)
edit: tuctovy cube je lepsi .. menej boli penazenku ten pad :lol:
19.11.2014 - 14:56:48
00
jj, z tohto hladiska moj stary prasknuty ram je este vacsia exotika :lol: Zas nechcel som Ta double popudit :D .. poviem to ale inak .. odlisenie od davu nie je carbonovy strive, ani karbonovy santa cruz, ani karbonovy felt, kazdy z nich osadeny vpredu a vzadu Fox vecou. Odlisenie od davu je napr. modry karbonovy IBIS, tlmic CC DBInline a vidlica MZ 320 (ci ako sa volaju), alebo Boss. Cize inak povedane, odlisovanie nie je dane tym, ze kupis drahy exoticky bajk, ale ze to vies osadit niecim. Ja sa tiez od davu odlisujem, lebo to co vozim, tiez nie je velmi obvykle :lol: .. ale je to casto obite a spinave :lol:, takze nevidno ani co to je a tym sa velmi lisim. Hlavne po dojazde vyletu do Vrsatca s PalomTT :lol:



...a presne tak je to fajn! VDAKA BOHU za dnesne biky, dnes uz nemusis hned zo skatule menit rajdy, dokonca vela krat to uz ma aj realne pneumatiky. nemusis to v zasade tunit jak pred 10 rokmi... efekt masovky ma aj pozitiva!!!
ono zas ta exotika nieje vzdy vyhoda. urcite radsej skoncim so zlomenym cannondale ako so zlomenym ancillotti. preco? lebo mam aku-taku istotu ze velka firma sa o mna postara RYCHLO. Velmi dobre si pamatam par exotov co som polamal a riesil 3-4 mesiace zaruku... (rotec, yeti) vtedy ma individualita velice rychlo presla...
dalsia vec, chces individualitu? potun to! kup ram a vyskladaj nieco pekne farebne... idealne lahke...
19.11.2014 - 15:04:14
01
S tym Cannondale byval problem, ale vraj uz sa polepsili na Slovensku. taketo exotiky, ktore sa tazko riesia, sa musia riesit tak, ze kupis nahradnu exotiku :D
19.11.2014 - 15:18:17
00
Pochopte dav = obcania Slovenske republiky a nie zopar bikefanatikov ktorých dokážem spočítat na jednej ruke, ktorí ked vidia bike nad 10kg osadený XT ci FOXOM ohrnú nosom . POdla toho co písete by som sa teda nemal bat zamkýnat bicykel pred Tescom, taký tuctový by urcite nik nechcel:) Resurection pochop to tak ze tým odlisovaním som myslel to ze sa ti za ním ludia otocia(nie bike fanatici napr ITo ci Militare:) a zaroven sa bude pacit aj tebe. No nic zrejme zase ostanem nepochopený...
19.11.2014 - 15:20:03
00
s cannondale som problem nikdy nemal (mal som asi 7 - 8) , so slovenskym predajcom zial ano. a obrovsky! amaterizmus, neschopnost a podla mna lenivost riesit cokolvek! preto nakupujem svoje kanony v AT a DE. a nemam dovod to menit. a ci sa polepsili? uprimne, je mi to jedno! ja mam 2 skusenosti s kupou veci na slovensku a dik., nikdy viac.
19.11.2014 - 15:23:12
00
marina_militareono to nie je len s Cannondale :lol:

double "sa ti za ním ludia otocia"
myslis taketo nieco ? :lol:
www.sicklines.com
19.11.2014 - 15:28:51
04
[quote=""]Pochopte dav = obcania Slovenske republiky a nie zopar bikefanatikov ktorých dokážem spočítat na jednej ruke, ktorí ked vidia bike nad 10kg osadený XT ci FOXOM ohrnú nosom . POdla toho co písete by som sa teda nemal bat zamkýnat bicykel pred Tescom, taký tuctový by urcite nik nechcel:) Resurection pochop to tak ze tým odlisovaním som myslel to ze sa ti za ním ludia otocia(nie bike fanatici napr ITo ci Militare:) a zaroven sa bude pacit aj tebe. No nic zrejme zase ostanem nepochopený...[/quote


nenenenenene, ja ta velmi dobre chapem! 2 veci: ad1. nemam a nikdy som nemal problem pochvalit (vid moje posty) aj vec ktora je lacnejsia. ad2. ja by som nezamkol ani mamkinu esku... to s temou nic nema.

este dodam: mam rad tento sport a vsetko s nim spojene a po viac ako 20 rokoch co do toho sypem vsetok volny cas a peniaze ma skutocne nenadchne hocico, na druhej strane ani nemusi! ja som jeden zo zastancov teorie: jazdi na tom co mas! hlavne jazdi! ...kym si zdravy, lebo mozno raz jazdit nebudes moct.
19.11.2014 - 15:30:16
011
s cannondale som problem nikdy nemal (mal som asi 7 - 8) , so slovenskym predajcom zial ano. a obrovsky! amaterizmus, neschopnost a podla mna lenivost riesit cokolvek! preto nakupujem svoje kanony v AT a DE. a nemam dovod to menit. a ci sa polepsili? uprimne, je mi to jedno! ja mam 2 skusenosti s kupou veci na slovensku a dik., nikdy viac.


Tomu nerozumiem ved ak je problem SK predajca to neriesi a posiela priamo do výroby. Ale tak asi mas svoje dovody. Ja som nikdy nemal problem s reklamáciou. Taktiez vo firme kde pracujem sa snazíme zákazníkovi vyhoviet a nevyhovárat sa. Vzdy je to o ludoch nie o štáte.
19.11.2014 - 15:30:30
00
No, nedavno tu niekto daval skusenost s reklamaciu Specialized :lol: .. skratim to. Zamietnuta, ziadne poslanie nikam, opatovne poslanie do Prahy, vyreklamovane.
19.11.2014 - 15:32:41
02
keyboard_arrow_up