Po zelenej značke som nešiel dobrých možno aj 5 rokov. Prechádza cez RS Záruby.

Na začiatok len, po týždni to tu opäť otvorím, že sem niečim zmysluplným prispejem a skoro mi oči vypadli z tej úvodnej stránky fóra... Nuž, ale ja nie som povolaný sa k tomu vyjadrovať. Doteraz to tu bolo príjemne prehľadné, vec zvyku asi. Osobne si nespomínam na internetové fóra, ktoré navštevujem, že by sa neustále a pravidelne menili.
Ale to len tak.

Dnešný veľmi príjemný výjazd.
Keby niekto v minulosti povedal, že čo budem mať všetko prejazdené za poslednú dobu a ešte v zime, neveril by som mu Nuž, ale som spokojný Kam inam sa ísť bicyklovať ak nie tam, kde to mám rád.
Išlo sa veľmi dobre, snehu bolo na záhorskej strane pohoria viditeľne a citeľne menej ako na trnavskej. teda na začiatku len pár fľakov, aj to až skoro v 500 metroch. Ľad miestami, ale mne nevadil. Teplota v prvej časti stabilných 0°C, následne stúpla na +3°C. Blato nebolo, zem väčšinou zmrznutá, ale miestami aj vlhká. Nedá sa to zovšeobecniť.
Vietor nebol až taký silný, pociťoval som ako ma spomaľuje až pri ceste späť, zo Sološnice.
Obloha sa mi tiež páčila, keďže sa vystriedali všetky jej podoby Čiže rozmanitý výjazd aj čo sa týka počasia aj trasy. Niektoré jej úseky som ešte v danom smere nešiel alebo veľmi dávno.

Nižšie ako zvyčajne fotky, dnes sa opäť dalo čo to fotiť.
Trasa v mape: http://mapy.hiking.sk/?trasa=E7dtn

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up