Gerlaching

Hľadáš výzvu, ktorú si vieš dokonale prispôsobiť? Chceš si z obľúbeného stúpania symbolicky vytvoriť najvyššiu slovenskú horu, prípadne ju ešte prekonať? To všetko bez stresu a naháňania, ktoré so sebou prinášajú klasické preteky? O tom je Gerlaching a možno si motiváciu práve našiel.

  • Na vybranom kopci treba nastúpať minimálne 2655 m, pričom cesta hore musí byť vždy rovnaká.
  • Od 1.1.2021 je možné cestu dole voliť rôznu, akceptujeme zjazd na miesto štartu inou cestou, ako sa stúpa hore.
  • Výjazd je potrebné urobiť na jeden pokus bez prerušenia spánkom, avšak prestávok na oddýchnutie a dočerpanie energie môžeš mať ľubovoľne veľa podľa vlastných potrieb. V prvom rade ide o pekný zážitok a nie o zničenie sa za každú cenu.
  • Výzvu treba absolvovať pomocou vlastných síl, terén si môžeš vybrať sám. Spoločnosť kamarátov zakázaná nie je – Gerlaching sa dá zažiť aj ako skupinový výjazd.
  • Záznam z Gerlachingu treba následne nahrať do svojich výjazdov. Pokiaľ používaš Stravu, môžeš si ju priamo v sekcii Výjazdy synchronizovať so svojim profilom na našom webe a jazda ti bude nahraná automaticky. Využiješ to nie len pri Gerlachingu ale aj pri ostatných výjazdoch či ďalších zaujímavých výzvach v budúcnosti. Ak Stravu nemáš, je potrebné nahrať záznam manuálne. Približne do 72h prebehne kontrola a následne budeš zaradený do siene slávy medzi Gerlacherov.

report_problem Našiel si v texte chybu?
533
úspešných Gerlachingov
+448
keyboard_arrow_up