Gerlaching

Hľadáš výzvu, ktorú si vieš dokonale prispôsobiť? Chceš si z obľúbeného stúpania symbolicky vytvoriť najvyššiu slovenskú horu, prípadne ju ešte prekonať? To všetko bez stresu a naháňania, ktoré so sebou prinášajú klasické preteky? O tom je Gerlaching a možno si motiváciu práve našiel.

Pravidlá výzvy
Na vybranom kopci treba nastúpať minimálne 2 655 m (a maximálne 3 500 m), pričom cesta hore musí byť vždy rovnaká.
  • Od 1.1.2021 je možné cestu dole voliť rôznu, akceptujeme zjazd na miesto štartu inou cestou, ako sa stúpa hore.
  • Výjazd je potrebné urobiť na jeden pokus bez prerušenia spánkom, avšak prestávok na oddýchnutie a dočerpanie energie môžeš mať ľubovoľne veľa podľa vlastných potrieb. V prvom rade ide o pekný zážitok a nie o zničenie sa za každú cenu.
  • Výzvu treba absolvovať pomocou vlastných síl, terén si môžeš vybrať sám. Spoločnosť kamarátov zakázaná nie je – Gerlaching sa dá zažiť aj ako skupinový výjazd.
  • Záznam z Gerlachingu treba následne nahrať do svojich výjazdov. Pokiaľ používaš Stravu, môžeš si ju priamo v sekcii Výjazdy synchronizovať so svojim profilom na našom webe a jazda ti bude nahraná automaticky. Využiješ to nie len pri Gerlachingu ale aj pri ostatných výjazdoch či ďalších zaujímavých výzvach v budúcnosti. Ak Stravu nemáš, je potrebné nahrať záznam manuálne. Približne do 3 pracovných dní prebehne kontrola a následne budeš zaradený do siene slávy medzi Gerlacherov.
Odmena ťa neminie
Dôležitú úlohu zohráva motivácia a práve v nej ti chceme trochu pomôcť. Nie len že budeš zapísaný do našej siene slávy, ale tvoj účet bude aj označený symbolom Gerlachera. Každý úspešný Gerlacher získa +500 bodov do vernostného zľavového programu MTBIKER shopu.

Pre všetkých, ktorí sa osobne na predajni MTBIKER centrum Hrádok alebo štýlovom showroome v podobe MTBIKER Bratislava preukážu úspešne absolvovaným Gerlachingom a sú uvedení v sieni slávy, sme pripravili darček v podobe MTBIKER fľaše. Podmienkou je osobné vyzdvihnutie, je to zároveň poďakovanie za návštevu.

Každý mesiac vyberieme tie najzaujímavejšie Gerlachingy a odmeníme balíčkom MTBIKER, ktoré budú obsahovať aj aj limitované tričko Gerlaching. Ceny sa môžu meniť podľa aktuálnej dostupnosti a ich počet je limitovaný.

Šancu získať ho môžeš, ak:
  • si násobný Gerlacher a absolvoval si ho minimálne 2 krát,
  • z Gerlachingu si nahral k výjazdu na web zaujímavé a pekné fotky,
  • výzvu si absolvoval v skupine,
  • pre zdolanie výzvy si si vybral zaujímavé miesto,
  • radi odmeníme aj bikerky. Ak pokoríš Gerlaching, máš vysokú šancu na odmenu,
  • napíšeš článok o tvojom zážitku pri zdolávaní výzvy a my ho uverejníme u nás v magazíne.

O svoje zážitky sa môžeš podeliť či už nahraním fotiek do samotných výjazdov alebo prostredníctvom príspevkov na FB a IG, ktoré treba označiť @mtbiker_sk a #gerlaching. Viacero zaujímavých článkov a videí o gerlachingu nájdeš aj v našom magazíne.

Aj takáto aktivita je malým dôkazom, že všetky tie moderné technológie sa dajú využiť aj pozitívne, ale jedno sa stále nemení - tie výškové metre si musíš odmakať vlastnou silou.

report_problem Našiel si v texte chybu?
695
úspešných Gerlachingov
+564
keyboard_arrow_up