MTBiker 4. expedícia

Pozývame Vás na 4. ročník MTBiker expedície, ktorá sa bude konať 20. až 22. mája 2011. Táto akcia sa už tradične koná na úpätí pohoria Malá Fatra v okolí Varína (ZA). Ide o stretnutie všetkých ľudíz fóra MTBiker a ostatných bikerov. Trasy budú vedené Martinskými hoľami pre náročnejších jazdcov alebo Kysuckou vrchovinou pre ľudí, čo si radi v pohode vychutnávajú krásy prírody. Odporúčam aby ste si pribalili horský bicykel, trasy nie sú vhodné pre trekingové ani cestné bicykle.

 

Cena pobytu sa bude pohybovať od 25 do 35,- € za 2 noci + 2x polpenzia (20. večera, 21. raňajky + večera, 22. Raňajky). Presnú sumu ešte zverejním, po dohodnutí všetkých detailov. Ubytovaní budeme na chatách Borovica + Fatranka nad Varínom.

Aktuálne informácie nájdete na:
- fóre MTBiker http://forum.mtbiker.sk/sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/mtbiker-expedition-4-t24987-270.html
- FB stránke http://www.facebook.com/pages/MTBiker-Expedicia/187219204633660?ref=ts

Varin 2011

Predbežne záväzne prihlásiť sa môžete na tejto adrese: Lapierre.expedicia@gmail.com

Spraviť tak môžete do 31. marca 2011.

Do mailu prosím uveďte:
-> meno a priezvisko, adresu, číslo OP (údaje potrebné pri ubytovaní)
-> mobil, mail prípadne prezývku z fóra (údaje pre mňa, prezývka bude na menovkách)
-> ďalej môžete uviesť špeciálne požiadavky, návrhy a podobne

Všetky tieto informácie ostanú u mňa, nemusíte sa báť zneužitia údajov. Niektoré údaje treba uviesť pri evidencií ubytovaných, ostatné slúžia pre mňa ako prípadný kontakt. Ďakujem za prejavenú dôveru.
Informácie o platbe budem posielať keď to bude aktuálne obratom na email. Platiť sa bude jednorázovo prevodom na účet, ktorého číslo rozpošlem.

Varin 2011

Ak všetko vyjde ako má, bude možné si objednať aj pamätné tričká, ktorých cena bude cca od 7 do 10,- €. Rovnako budú bližšie informácie rozposlané na kontaktnú emailovú adresu.

Nižšie máte zopár fotografií z predchádzajúcich ročníkov akcie + tričká menovky a všetko to okolo toho, ako to vlastne zvykne vyzerať.

Tešíme sa na Vašu účasť.
Miroslav „Lapierre“ Vrábel
 

Fotogaléria k článku

 
keyboard_arrow_up