Metaxtren Krkonoše
Výsledky z podujatia (14 účastníkov)
Typ trate: Trasa B 52 km
arrow_upward Kategória: Muži Masters B – 50 - 59 rokov (Trasa B 52 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. (1.) | 517 | Ladislav J. person laco.just | CYKLO SPIŚ | 03:03:26.40 |
2. (2.) | 593 | Anton P. | kanianka | 03:13:04.90 |
arrow_upward Kategória: Muži Masters 40 - 49 rokov (Trasa B 52 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
0 | Stanislav P. person Stenlyk | CKT Svit | DN:St:ar.ts |
Typ trate: Trasa A 73 km
arrow_upward Kategória: Muži 19-39 rokov (Trasa A 73 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. (1.) | 111 | Róbert G. | FTC CC Fiľakovo | MTBIKER | 03:55:55.30 |
2. (4.) | 191 | Peter R. | CYKLO SPIŠ | 04:46:37.80 |
190 | Lukáš R. | CYKLO SPIŠ | DN:Fi:ni.sh | |
0 | Jan A. person HornetZv | DN:St:ar.ts | ||
0 | Marian Šimon person xbiker | FTC CC Fiľakovo | DN:St:ar.ts |
arrow_upward Kategória: Muži Masters 40 - 49 rokov (Trasa A 73 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. (2.) | 122 | Kristián V. person kris | Ftc cc filakovo | 04:05:14.40 |
2. (5.) | 183 | Jiří J. | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 04:50:08.80 |
arrow_upward Kategória: Muži Masters C – nad 60 rokov (Trasa A 73 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. (3.) | 112 | Emil G. | Ellio Nitra | 04:43:51.50 |
2. (6.) | 116 | Viliam P. | ŠS Zalesie | 06:15:18.30 |
Typ trate: Extreme 153 km
arrow_upward Kategória: Muži Masters C – nad 60 rokov (Extreme 153 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. (1.) | 27 | Jozef S. person starosta.uhorske | CK UNICOM ZVOLEN | 12:54:41.25 |
arrow_upward Kategória: Muži Masters 40 - 49 rokov (Extreme 153 km)
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
0 | Peter M. | HORAL Bike Team | DN:St:ar.ts |
Celkové poradie pre jednotlivé trate
arrow_upward Typ trate: Trasa B 52 km
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. | 517 | Ladislav J. person laco.just | CYKLO SPIŚ | 03:03:26.40 |
2. | 593 | Anton P. | kanianka | 03:13:04.90 |
0 | Stanislav P. person Stenlyk | CKT Svit | DN:St:ar.ts |
arrow_upward Typ trate: Trasa A 73 km
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. | 111 | Róbert G. | FTC CC Fiľakovo | MTBIKER | 03:55:55.30 |
2. | 122 | Kristián V. person kris | Ftc cc filakovo | 04:05:14.40 |
3. | 112 | Emil G. | Ellio Nitra | 04:43:51.50 |
4. | 191 | Peter R. | CYKLO SPIŠ | 04:46:37.80 |
5. | 183 | Jiří J. | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 04:50:08.80 |
6. | 116 | Viliam P. | ŠS Zalesie | 06:15:18.30 |
190 | Lukáš R. | CYKLO SPIŠ | DN:Fi:ni.sh | |
0 | Jan A. person HornetZv | DN:St:ar.ts | ||
0 | Marian Šimon person xbiker | FTC CC Fiľakovo | DN:St:ar.ts |
arrow_upward Typ trate: Extreme 153 km
Poradie | ŠČ | Meno pretekára | Klub | Čas |
---|---|---|---|---|
1. | 27 | Jozef S. person starosta.uhorske | CK UNICOM ZVOLEN | 12:54:41.25 |
0 | Peter M. | HORAL Bike Team | DN:St:ar.ts |