Sme mediálnym partnerom akcie.

comment Hodnotenia akcie

5 / 5 • 8 hodnotení
thumb_up1thumb_down reply

Dakujem za super pretek, vyživné stupania veru boli. Viac som napisal už v sekcii Maratony.
Jeden podnet by sa predsa nasiel a to na rozmiestnenie občerstvovačiek. V tom horku medzi 14 a 34 km nič nebolo, dalo to zabrat.
O rok sa vidíme opať..

thumb_up0thumb_down reply

Dakujem organizatorom za krasny pretek, vsetko bolo na 1+

Táto akcia patrí už roky medzi moje najobľubenejšie v kalendári, asi aj pre trošku náročnejšie pasáže🤤tento ročník ma organizátori potešili hneď 2x a to tuningom trate v závere a po návrate domov ked som zistil ze som dostal cenu za kategóriu 79-99 rokov.Kiež by pán Boh dal a o 43rokov by som si vedel na Donovaloch zapretekať 😁.Od budúceho ročníka si budem strihať meter 😉.Ďakujem a držim palce.

Bol som 4. x a neprestanem a neprestanem.

Vyborny pretek. Trat, organizacia, strartovny balicek, jedlo a aj pitie (pivo/kofola). Urcite pridem aj nabuduce.

pipistabeno
Zdravim Ta, prosim Ta co obsahoval tvoj startovny balicek?
Moj jednu sojovu tycinku, start.cislo a voucher na bikeservis v B.B. (pre 4/5 pretekarov nezaujimave), Park Snow kartu a 2 reklamy.

Ale ako pisem vyssie samotny pretek a jeho organizacia🔝🔝🔝🔝🔝uroven.

Od toho co pises, som dostal navyse Penco Start Pac (tycinka, gel a nejaky prasok v sacku) a Park Snow Card. Plus ta taska v ktorej boli tie vecicky, nie "igelitka".

Skvelý pretek, trať a ľudia okolo. Veľké plus bol výdaj stravy+pitia bez zbytočných lístkov - páči sa mi systém:"Kým máme, dáme". Ďakujem organizátorom.