Hodnotenia ( 3.29 / 5 • 7 hodnotení)

tommee 12.07.2020 (06:45)

1


nadherne prostredie, ci uz startu alebo vyhlady pocas pretekov. ochotni usporiadatelia (alebo minimalne jedna usporiadatelka na ktoru som narazil ked som zhanal dezinfekciu🙂). horsie to bolo s tratou a znacenim. nebola vycistena, ruky doskribane, hlboke rigole schovane vo vysokej trave. sledovat sipky a stuhy v rychlosti casto krat az v zakrute je tazke, pre mna to bol skor orientacny pretek 😀

 
rsimko18 12.07.2020 (10:16)

1


Krásne prostredie Volovskych vrchov, tajchu Uhorna.
Náročná panenská trať bola pre mna zážitok.Na značeni, zaverecnom obcerstveni by trebalo este popracovať, ale nebolo to take katastrofálne.
A ten pocit hodiť sa po preteku do jazera....na nezaplatenie, to nezazijes na ziadnom preteku.

 
Andreas12 12.07.2020 (10:30)

1


Trat celkom narocna na slapanie. Dlhe a celkom prudke stupania. Je pravda ze znacenie niektorych zakrut bolo nedostatocne a trat nebola vycistena najma po tazbe a tak isto aj uzke ulicky vo vysokej trave. Mne sprcha nechybala kedze som aa okupal v jazere. Skoda ze bola iba jedina hadica na ostriekanie bicyklov.
Ked sa trosku zlepsi zazemie moze to byt super akcia. Niektore vyhlady naozaj stali za to. Skoda ze nebol cas si ich uzit viac.

 
JozoB 12.07.2020 (10:30)

1


Moje prvé preteky, nemám teda veľmi s čím porovnávať. Kopce boli na krátkej trati slušné, dali celkom zabrať. To značenie bol naozaj trochu problém, našťastie som zle odbočil len raz a už po piatich metroch na mňa organizátor volal. Mohli byť značky skôr, pri tom veľkom zjazde po zvážnici som v tej rýchlosti veľakrát pochyboval, či som nemal niekde náhodou odbočiť. Príroda super, jazero tiež ako náhrada sprchy

 
miskozla 12.07.2020 (06:07)

0


-5!!! Vyhodnotený ľudia, čo neprešli trať tak ako mali-otras! Záchody, čo sa nedajú zamknúť a bez toaletného papiera-otras! Žiadna sprcha po preteku-otras! Výjazdy na cesty zabezpečené jednou osobou, alebo dokonca vôbec nezabezpečené - otras! A to najotrasnejšie bolo značenie!!! Upozornil na kamarát, že nech do Smolníka nejdem, no dal som tomu šancu, no ak úroveň klesá- tak.... No nikdy nehovor nikdy.

 
miskozla miskozla 12.07.2020 (06:54)

0


No hej do kopca fráforkov nesanovali, no v zjazde odbočku až na zákrute vyznačili, alebo až za zákrutou. Ale čo ťa nezabije ťa posilní.

 
FSoul91 13.07.2020 (08:47)

0


Toto boli aj moje prvé preteky, takže nemám s čím porovnávať. Celkový dojem bol veľmi dobrý. Krásne prostredie, príjemná atmosféra. Čo sa týka trate, nemám sa na čo sťažovať. Išiel som malú. Je pravda, že niekde mi konáre búchali o rám, ale o tom je MTB. Nemusí byť všetko ideálne. Značenie do kopca bolo v poriadku. Jeden úsek ma trocha zneistil - odbočka zo zvážnice na turistický chodník. Išiel som v tom čase už sám, a tak som dúfal, že som neodbočil na veľkú ... Je pravda, že dole kopcom sa nemá človek čas pozerať sa po konároch a po značení, ale no...beriem to všetko športovo. Nech sa darí.

 
Pridaj hodnotenie

Páčila sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie: 0

Naspäť do kalendára