Logo: NEMEC® Cez Iľovnícky hrebeň 2021 NEMEC® Cez Iľovnícky hrebeň 2021

4.89 / 5 • 9 hodnotení
thumb_up4thumb_down reply

Veľmi kvalitne spravená akcia a ten nekonečný hrebeňový trail, no bomba! Ďakujem, oplatilo sa cestovať 1100km

thumb_up2thumb_down reply

Veľmi dobre zvolena trat, vyborné značenie, technický dosť náročna , v lese sa trochu smykalo vďaka blatu s čím sa ale muselo počitať , zažitok isť a povoziť sa

thumb_up1thumb_down reply

Neskustocna bomba!

Super organizácia, značenie. Pretek som si užil a určite prídem aj na ďalší ročník.

Rad sa vratim

Moje prvé preteky takže nemám veľmi s čím porovnávať. Každopádne z pohľadu výjazdu to bol mega pojazd 👌 Výživné kopce, nahor či dole, miestne single, technické úseky aj dupacie pasáže, blato a samozrejme turistické vložky(rozumej tlačenie do kopca😁) Pravé orechové MTB. Organizačne veľmi dobre, značenie trate na výbornú!

Vyborna akcia, aj s tradicnym blatom bez neho by to nebolo ono. Trat sa mi velmi pacila a bola vynikajuco oznacena. Obcerstvovaciek bolo dost, aj ponuka bola vzhladom na situaciu pestra. Pochvalim aj rizoto v cieli. Trosku ma zamrzelo, ze v startovaciom balicku nebolo tricko ako pred dvoma rokmi, ale co uz. Dakujem organizatorom, rad pridem znova.

thumb_up0thumb_down reply

Ďakujem organizátorom, skvelá akcia.

Akcia super, trať vzhľadom na počasie bola skôr "Spartan race" a bahenné kúpele v jednom, ale to nie je chyba organizátorov.
Značenie trate vynikajúce (kiež by boli všetky preteky značené takto).
Škoda len občerstvovačiek, že vodu dávali balenú vo fľašiach - kopec ľudí potom prázdne fľaše vyhadzovalo kade-tade po trati a lese - skôr mohli byť hoc plastové poháre ktoré by potom organizátori vyhodili a nebolo by toľko odpadu v lese. EDIT: až teraz som sa dočítal, že to bolo kvôli COVID-19, takže beriem späť.
Ako obrovské mínus dávam zbalenie časomiery ešte pred príchodom posledných pretekárov do cieľa, pričom organizátori vedeli, že na trati sú a nepodstúpili - svoj "oficiálny" výsledný čas sa tak nedozvieme, hoci sme do cieľa došli, takisto poslední traja ani nie sú zarátaní do štatistík, že dokončili pretek.
Takisto aj meranie času je nejaké zvláštne - posledný meraný čas na strednej trati v kategórii Muži A má čas 5:57:00, pričom môj čas podľa Garminu je 5:43:00 a napriek tomu som braný akoby som pretek nedokončil...