Kalendár podujatí

ŠKODA MTB Cyklomaratón Topoľčianky

MTBIKER odporúča toto podujatie
Sme mediálnym partnerom akcie.

Výsledky z podujatia (648 účastníkov)

Typ trate: ŠKODA Family - 14 km

arrow_upward Kategória: ŠKODA Family dospelý 18 a viac rokov (ŠKODA Family - 14 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 835 Peter M. VELOSVET cycling team Prievidza 00:31:50.95
2. (4.) 825 Andrej K. person Andy4175 CYKLISTICKÁ TOUR 00:32:18.19
3. (6.) 862 Peter Ď. Cyklistická tour 00:34:29.93
4. (8.) 807 Roman B. ŠK Topoľčianky 00:35:35.68
5. (10.) 813 Dušan L. BIKEGARAGE 00:36:09.71
6. (11.) 827 Jaroslav K. 00:36:11.43
7. (14.) 823 Ivan M. PROefekt team 00:36:12.96
8. (15.) 861 Ondrej D. ŚK tOPOLčIANKY 00:36:20.46
9. (17.) 830 Adrian M. ŠK Topoľčianky 00:36:23.92
10. (21.) 853 Chukhlantsev I. 00:37:13.69
11. (24.) 811 Helen B. Víno Beňo 00:38:25.17
12. (25.) 815 Matej K. ŠK Topolčianký 00:38:26.70
13. (26.) 841 Miloš D. 00:38:36.68
14. (29.) 801 Dušan P. 00:40:33.41
15. (30.) 817 Timotej B. Šk Topoľčianky 00:40:52.16
16. (32.) 821 Rastislav K. Ziadny 00:41:23.44
17. (34.) 845 person mitanen ŠK Topoľčianky 00:41:53.65
18. (36.) 803 Marián S. Športový klub Topoľčianky 00:43:24.68
19. (37.) 859 Stanislav Z. 00:43:28.43
20. (39.) 865 Janka Ď. Cyklistická tour 00:45:34.64
21. (42.) 809 Michal B. Športový klub Topoľčianky 00:45:57.89
22. (43.) 833 Roman P. 00:46:54.63
23. (46.) 805 Peter K. Šk Topoľčianky 00:48:26.41
24. (48.) 855 Štefan M. STEDO Bike Racing 00:51:05.12
25. (49.) 857 Renáta M. STEDO Bike Racing 00:58:02.59
26. (52.) 871 Jana M. 00:58:08.59
27. (54.) 869 Peter S. 01:04:00.60
28. (56.) 831 Peter S. 01:20:35.50
29. (57.) 837 Boris É. Bratislava 01:22:46.49
30. (59.) 844 Radovan B. 01:26:10.72
31. (60.) 839 Marcel É. Bratislava 01:32:06.45
32. (62.) 867 Marek H. 01:37:50.96
0 Lucia M. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Martin Z. DN:St:ar.ts
819 Milan H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Dievčatá 11 - 14 rokov (ŠKODA Family - 14 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
836 Sofia M. person matieska VELOSVET cycling team Prievidza 00:31:51.19
846 Simi M. ŠK Topoľčianky 00:41:53.16
834 Soňa P. CYKLISTICKÁ TOUR 00:46:54.63
0 Silvia P. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Chlapci 11 - 14 rokov (ŠKODA Family - 14 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
814 Dušan Dário L. BIKEGARAGE 00:32:06.23
826 David K. person Andy4175 CYKLISTICKÁ TOUR 00:32:19.70
864 Ondrej Ď. Cyklistická tour 00:34:29.93
808 Ondrej M. 00:35:35.71
828 Jakub K. 00:36:11.67
824 Martin M. PROefekt team 00:36:12.43
829 Timko M. ŠK Topoľčianky 00:36:23.73
822 Tomas K. Ziadny 00:36:23.93
863 Alexander D. Športový klub Topoľčianky 00:36:38.68
854 Denys C. 00:37:13.45
816 Hugo K. Športový klub Topoľčianky 00:38:16.42
812 Michal S. Športový klub Topoľčianky 00:38:17.42
842 Jakub D. 00:38:36.92
802 Jakub B. 00:40:33.19
872 Ján M. 00:58:04.62
840 William K. Bratislava DN:St:ar.ts
820 Milan H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Oliver F. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Chlapci 10 a menej rokov (ŠKODA Family - 14 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (31.) 818 Alex K. Športový klub Topoľčianky 00:40:52.19
2. (35.) 804 Jakub S. Športový klub Topoľčianky 00:43:24.65
3. (38.) 860 Filip Z. 00:43:29.40
4. (40.) 866 Šimon Ď. Cyklistická tour 00:45:34.92
5. (41.) 810 Miško B. Športový klub Topoľčianky 00:45:57.64
6. (45.) 806 Peter K. Športový klub Topoľčianky 00:48:26.38
7. (47.) 856 Max M. STEDO Bike Racing 00:51:04.37
8. (53.) 870 Matus S. 01:04:00.56
9. (61.) 838 Oliver É. Bratislava 01:32:53.20
10. (63.) 868 Michal H. 01:37:52.43
0 Matias Z. DN:St:ar.ts
0 Oliver B. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Dievčatá 10 a menej rokov (ŠKODA Family - 14 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
858 Margaréta M. STEDO BIKE RACING 00:58:03.34
832 Nina S. 01:06:05.31
843 Alžbeta B. 01:26:10.26
0 Martina M. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts

Typ trate: Krátka trať - 23 km

arrow_upward Kategória: Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 654 Lukáš P. CyS - Akadémia Petra Sagana 00:50:29.73
2. (3.) 620 Filip S. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 00:50:52.48
3. (4.) 666 Andrej K. Športový klub Topoľčianky 00:51:29.98
4. (5.) 636 Peter Š. CK CYKLOGLAJZA BB 00:51:37.48
5. (6.) 628 Roman V. person romanvalo CyS - Akadémia Petra Sagana 00:52:03.13
6. (7.) 650 Martin Hajdúch person Vesna1 CyS - Akadémia Petra Sagana 00:52:03.27
7. (8.) 749 Martin S. Slávia Trenčín 00:52:23.01
8. (9.) 680 Patrik P. CyS - Akadémia Petra Sagana 00:53:45.97
9. (10.) 657 Marek M. Cycling Academy Trenčín 00:54:01.98
10. (11.) 739 Dávid Hulala person mhulo CyS - Akadémia Petra Sagana 00:54:21.62
11. (12.) 606 Filip U. CYKLISTICKÁ TOUR 00:54:21.75
12. (18.) 604 Richard H. CK MŠK Kežmarok 00:57:24.46
13. (22.) 696 Matej K. Športový klub Topoľčianky 00:57:47.20
14. (24.) 716 Maxim R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:58:11.95
15. (28.) 688 Dominik D. person DominikD1 CYKLISTICKÁ TOUR 01:00:10.23
16. (30.) 605 Dávid M. person Miro-ZV CYKLISTICKÁ TOUR 01:00:30.70
17. (35.) 672 Matúš C. SEGUM BIKE TEAM 01:02:15.47
18. (39.) 753 Bruno M. STEDO BIKE RACING 01:03:20.69
19. (43.) 639 Tadeáš O. Športový klub Topoľčianky 01:04:42.93
20. (50.) 692 Fabian K. Velosvet cycling team Prievidza 01:05:30.68
21. (57.) 697 Marko M. 01:07:53.67
22. (72.) 603 Tobias H. CK MŠK Kežmarok 01:10:09.41
23. (127.) 652 Martin S. 01:24:12.10
24. (129.) 611 Michal Mondočko person Fonzy ŠK Topoľčianky 01:24:56.61

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 49 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.) 645 Matej M. ŠK Vazka Bratislava 00:50:51.23
2. (13.) 649 Jaroslav Hajduch person jafri457 CYKLISTICKÁ TOUR 00:54:23.72
3. (15.) 694 Ján B. Gruppetto 00:57:03.49
4. (16.) 602 Zoltán U. Ck Toplčianky 00:57:04.21
5. (20.) 756 Dávid Ď. Muscle Bike Team 00:57:45.74
6. (25.) 746 Marek B. 00:58:15.98
7. (26.) 676 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice 00:58:25.70
8. (33.) 669 Viktor D. Stupava 01:01:24.45
9. (36.) 610 Matúš Š. person Mtstevula ŠK-Topoľčianky 01:02:42.94
10. (37.) 656 František P. person frantisekpZA Žilina 01:02:43.19
11. (38.) 624 Jozef L. ŠK Cyklo - Tour Sereď 01:02:49.19
12. (41.) 752 Vladimír M. STEDO BIKE RACING 01:03:46.43
13. (44.) 655 Jozef M. Bike-Centrum, Dubnica nad Váhom 01:04:47.68
14. (46.) 715 Miloš R. 01:05:09.43
15. (47.) 733 Peter M. Hasiči BB 01:05:09.97
16. (49.) 754 Roland B. Dunajska Streda 01:05:23.19
17. (51.) 661 Ladislav H. ŠK Topoľčianky 01:05:49.93
18. (52.) 737 Milan E. 01:06:11.44
19. (53.) 663 Filip B. BIKE LAMA 01:06:15.93
20. (55.) 699 Miroslav J. 01:07:39.42
21. (59.) 644 Radoslav R. Prievidza 01:08:04.70
22. (60.) 713 Jozef P. 01:08:05.17
23. (61.) 632 Filip P. MOBILATAK 01:08:09.68
24. (62.) 755 Filip B. Marathon BB Team 01:08:09.92
25. (64.) 757 František B. 01:08:44.42
26. (65.) 708 Radoslav K. 01:08:50.70
27. (66.) 638 Marek Burda person MarekQX Tribeč Riders 01:09:15.16
28. (68.) 646 Jaroslav P. JPBB 01:09:26.41
29. (69.) 761 Jaroslav Š. 01:09:32.42
30. (70.) 626 Štefan B. 01:09:37.69
31. (74.) 664 Ján R. person subaroSti 01:10:24.94
32. (75.) 758 Marek U. 01:10:56.19
33. (78.) 643 Ľubomír B. person LuboPD Bikeroom racing team 01:11:51.69
34. (79.) 689 person MARONKO 01:12:04.40
35. (80.) 700 Lukáš Z. 01:12:04.65
36. (81.) 662 Erik K. 01:12:16.16
37. (82.) 640 Milan P. SPIE Elektrovod a.s 01:12:19.90
38. (83.) 695 Radovan P. pijanko 01:12:28.16
39. (86.) 707 Miroslav R. xx 01:12:46.44
40. (87.) 658 Štefan P. 01:12:47.94
41. (88.) 745 Radomir V. Top sport team 01:12:59.65
42. (90.) 601 Štefan D. Športový klub Topoľčianky 01:14:02.40
43. (91.) 738 Marek Š. MTB Pohodička 01:14:08.14
44. (92.) 678 Juraj S. Huracán 01:14:32.14
45. (94.) 744 Ján K. 01:15:00.67
46. (95.) 701 Lukáš B. 01:15:02.17
47. (96.) 681 Milan J. 01:15:33.14
48. (98.) 703 Lukáš V. 01:15:40.89
49. (100.) 687 Juraj W. Tribeč Riders 01:16:00.67
50. (102.) 615 Martin B. person cidlo1 šk-topoľčianky 01:16:20.89
51. (106.) 690 Juraj B. 01:16:53.64
52. (107.) 711 Jozef M. 01:17:01.63
53. (108.) 623 Vladimír D. 01:17:01.89
54. (110.) 719 Martin Z. 01:17:46.39
55. (111.) 622 Martin C. 01:17:49.38
56. (112.) 717 Milan Taraj person milanta Bratislava 01:17:50.38
57. (113.) 674 Michal B. Oslany 01:17:53.88
58. (115.) 705 Erik R. 01:19:35.62
59. (116.) 759 Ondrej G. KRAMP 01:19:35.91
60. (121.) 682 Tomáš Š. 01:20:13.12
61. (123.) 760 Emil K. Kramp 01:21:40.11
62. (126.) 698 Marek M. 01:24:04.35
63. (128.) 618 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 01:24:21.64
64. (133.) 653 Jozef S. 01:25:24.10
65. (135.) 706 Jozef S. 01:26:33.10
66. (136.) 693 Michal K. Mountain Biking Trips 01:26:47.84
67. (138.) 607 Ján O. Šk Topoľčianky 01:28:54.84
68. (140.) 704 Zdenko J. 01:35:00.81
69. (143.) 616 Jaroslav F. SKODA BIKE TEAM SAS 01:38:41.08
70. (144.) 702 Andrej M. 01:53:21.24
675 Patrik U. OBED Oslianski bikeri e-bikeri a d . DN:Fi:ni.sh
633 Juraj Ž. person DurijoDzembe Weldtite Žolta košuľka DN:St:ar.ts
619 Miloš N. FatraTeam DN:St:ar.ts
0 Juraj K. Piestany DN:St:ar.ts
0 Roland R. Dunajska Streda DN:St:ar.ts
765 Marek M. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Rastislav Ď. DN:St:ar.ts
0 Marek T. DN:St:ar.ts
718 Martin N. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (14.) 612 Viktória C. 00:56:26.46
2. (17.) 665 Hana F. Športový klub Topoľčianky 00:57:07.21
3. (19.) 613 Dorota V. CLIMBERG SPORT TEAM 00:57:44.46
4. (45.) 660 Barbora H. Športový klub Topoľčianky 01:05:02.43
5. (54.) 659 Zina Kasandra P. Novomestský Superbiker 01:06:19.18
6. (63.) 648 Kristiana O. CK Ioan 1209 01:08:17.21
7. (103.) 634 Viktória Z. PRAVNO CYCLING TEAM 01:16:30.89
8. (134.) 667 Rebeka M. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:25:45.60
0 Adela J. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (21.) 736 Martin K. TREKbikesBB 00:57:46.71
2. (32.) 677 Branislav B. KPHC Turčianske Teplice 01:01:24.23
3. (93.) 670 David Rastislav Š. CK Energia Svit 01:14:54.39
4. (120.) 686 Martin B. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:20:07.63
0 Filip G. Veľký Lapáš DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters C a D 50 rokov a viac (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (23.) 741 Peter S. CK Krivoklát 00:57:48.96
2. (27.) 651 Milan V. Vr racing team Hriňová 00:59:56.70
3. (29.) 742 Peter S. 01:00:23.20
4. (31.) 747 Miroslav K. Športservis Team 01:00:32.69
5. (40.) 691 Michal O. Namšova 01:03:25.47
6. (42.) 735 Milos K. Bike4You Hlohovec 01:04:22.93
7. (48.) 731 Patrik D. CYKLOSTORE.sk 01:05:11.18
8. (56.) 748 Maroš S. CK Koliesko Stupava 01:07:39.72
9. (58.) 671 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:07:56.92
10. (76.) 712 Peter M. 01:11:19.15
11. (77.) 684 Jozef Z. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:11:22.66
12. (84.) 614 Jozef H. AJŠA klub Machulince 01:12:30.93
13. (85.) 621 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:12:36.43
14. (99.) 685 Peter B. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:15:59.64
15. (105.) 642 Milan Černay person 293macka Koplotovce 01:16:50.67
16. (109.) 750 Marián H. 01:17:32.13
17. (117.) 673 Rasťo Š. CK Energia Svit 01:19:36.16
18. (122.) 743 Eva Z. 01:20:35.37
19. (124.) 714 Andrej V. KRAMP 01:23:00.12
20. (131.) 740 Róbert P. Športový klub Topoľčianky 01:25:21.88
21. (132.) 608 Emil V. Športový klub Topoľčianky 01:25:22.10
22. (139.) 609 Miroslav O. ŠK Topoľčianky 01:28:54.87
23. (141.) 627 Martin D. Nové Zámky 01:35:19.31
24. (145.) 734 Juraj B. 01:58:38.75
751 Štefan H. DN:Fi:ni.sh
0 Ľuboš V. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
766 Ľudovít T. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Ženy 19 - 39 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (34.) 629 Sára B. Salgótarjáni HKE 01:01:36.69
2. (67.) 732 Nikola G. KEC Pružina 01:09:19.16
3. (89.) 635 Martina H. Top Sport Team 01:13:20.65
4. (97.) 683 Marika R. 01:15:33.17
5. (101.) 637 Gabriela J. BRS Technology - Kaktus bike racing team 01:16:17.14
6. (114.) 679 Martina Z. Bike4you Hlohovec 01:18:59.87
7. (118.) 625 Elena Š. 01:19:48.13
8. (137.) 631 Ivana B. ProfiBikeRS 01:27:32.84
9. (142.) 668 Katarína Š. Šarišské Dravce 01:35:42.56
617 Marianna K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Ženy Masters B a C 40 rokov a viac (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (71.) 709 Jana V. 01:09:48.66
2. (104.) 641 Martina Černayová person 293macka Bike4you Hlohovec 01:16:50.63
3. (119.) 762 Jarmila K. 01:19:51.62
4. (130.) 647 Laura P. Športový klub Topoľčianky 01:25:02.61
0 Jana K. Prievidza DN:St:ar.ts
763 Martina S. DN:St:ar.ts
764 Miriam T. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Juniorky 17 - 18 rokov (Krátka trať - 23 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (73.) 630 Laura I. Salgótarjáni HKE 01:10:14.44
2. (125.) 710 Nia V. 01:23:05.86

Typ trate: E-bike - Stredná trať - 46km

arrow_upward Kategória: Muži elektrobike 17 a viac rokov (E-bike - Stredná trať - 46km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 502 Igor Z. 01:48:14.22
2. (2.) 524 Ľubor M. 01:49:20.21
3. (4.) 509 Milan P. SPIE Praslička 01:56:23.66
4. (5.) 522 Matúš P. Team Pletiva 01:57:47.40
5. (6.) 519 Branislav C. TUV SUD 01:58:30.90
6. (7.) 511 Miroslav G. 01:59:12.65
7. (8.) 523 Filip P. Team Pletiva 02:02:41.46
8. (9.) 508 Igor K. Najšport Trenčín 02:05:45.65
9. (10.) 525 Martin M. 02:05:45.88
10. (11.) 515 Anton B. 02:08:07.39
11. (12.) 520 Juraj G. 02:12:52.87
12. (13.) 504 Štefan L. 02:13:43.37
13. (14.) 510 Marek B. 02:14:13.34
14. (15.) 518 Ondrej V. 02:23:21.80
15. (18.) 517 Štefan G. ŠK cyklo tour Sereď 02:36:46.02
16. (19.) 507 Branislav Z. 02:39:03.98
17. (21.) 505 Ondrej S. Martin 02:51:34.72
506 Peter F. person peterfarkas3 DN:Fi:ni.sh
501 Matúš P. ebajk racing DN:Fi:ni.sh
503 Vladimír G. ebajk racing DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Kategória: Ženy elektrobike 17 a viac rokov (E-bike - Stredná trať - 46km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.) 516 Natália M. Maraton.bike 01:55:53.66
2. (16.) 514 Simona S. YarekBike Brezová 02:28:02.03
3. (17.) 512 Marianna P. TÜV SÜD 02:30:29.52
4. (20.) 513 Martina C. 02:43:28.25

Typ trate: Stredná trať - 46 km

arrow_upward Kategória: Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 233 Michal M. Športový klub Topoľčianky 01:59:46.58
2. (2.) 229 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:02:11.32
3. (3.) 290 Róbert P. Športový klub Topoľčianky 02:02:11.61
4. (5.) 225 Matej Š. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:07:41.80
5. (9.) 255 Matúš M. Novomestský Superbiker 02:08:26.80
6. (10.) 244 Oliver Z. CYKLOSTORE Trenčín 02:08:56.80
7. (16.) 436 Matúš L. CYKLISTICKÁ TOUR 02:13:36.53
8. (28.) 235 Šimon J. 02:18:12.76
9. (91.) 345 Jeremy S. Kaktus Bike Team 02:48:09.63
10. (164.) 416 Filip J. CyS - Akadémia Petra Sagana 03:18:37.55
11. (166.) 412 Tomáš C. 03:19:56.76
12. (198.) 439 Mário Š. person Borislav IN BIKE Topoľčany 03:44:13.91
0 Alex Š. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.) 247 Martin H. 02:04:14.06
2. (6.) 253 Matej L. CMS Team 02:07:45.55
3. (7.) 259 Róbert G. MTBIKER 02:07:49.30
4. (8.) 236 Zalán K. Salgótarjáni HKE 02:07:49.59
5. (11.) 368 Jakub M. PROefekt team 02:08:57.29
6. (12.) 405 Branislav G. TOP SPORT TEAM 02:11:52.53
7. (13.) 329 Martin B. 02:11:54.31
8. (14.) 442 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla 02:12:37.53
9. (17.) 282 Lukáš G. Velosvet 02:15:08.80
10. (18.) 418 Marek V. person vandlikmarek BH-MARATON.BIKE 02:15:37.05
11. (20.) 314 Jakub M. ŠK CYKLO-TOUR SEREĎ 02:16:36.51
12. (21.) 354 Michal M. person mijat CTK Viking 02:16:37.06
13. (22.) 261 Dávid K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:16:38.51
14. (24.) 438 Jakub C. person Jaiub Cyklostore-APEN team 02:16:47.76
15. (25.) 308 Matej F. 02:17:28.76
16. (26.) 332 Boris O. 02:17:55.51
17. (27.) 257 Erik G. person 110ericko CK ROUTE 66 Brezno 02:18:03.76
18. (30.) 328 Martin D. person xdanko00 02:19:13.54
19. (32.) 265 Pavol Ž. TOP SPORT TEAM 02:19:33.50
20. (35.) 277 Martin K. 02:20:28.03
21. (37.) 230 Daniel M. Hnilčík 02:20:54.00
22. (38.) 413 Norbert J. 02:21:32.24
23. (40.) 310 Branislav C. 02:22:09.99
24. (42.) 215 Branislav K. person ninno101 Cyklistický klub Bradlo bike Brezová pod 02:24:14.98
25. (43.) 352 Michal K. PROefekt team 02:25:07.01
26. (45.) 262 Erik K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:26:17.98
27. (48.) 222 Marián Ď. Vino Beňo 02:29:47.46
28. (50.) 254 Martin J. 02:30:02.24
29. (52.) 295 Jakub F. 02:31:52.45
30. (56.) 221 Dominik B. 02:32:13.95
31. (59.) 309 Pavol L. 02:32:54.48
32. (64.) 344 Patrik L. R. C. T. Martin 02:35:43.93
33. (70.) 203 Erik N. BIKEGARAGE NR 02:38:23.18
34. (75.) 346 Milan T. Trencin 02:42:35.16
35. (76.) 279 Adam P. 02:42:40.94
36. (77.) 274 Vladimir C. 02:43:25.15
37. (78.) 272 Milan M. ŠK Cyklo-Tour Sereď 02:43:26.44
38. (86.) 202 Igor Š. 02:47:34.43
39. (87.) 365 Roman L. 02:47:35.42
40. (89.) 201 Ján V. 02:48:04.63
41. (90.) 420 Samuel G. Poluvsie 02:48:07.63
42. (92.) 336 Jakub P. Dubnica nad Váhom 02:48:12.65
43. (100.) 266 Juraj A. 02:49:34.13
44. (101.) 251 Martin Šimko J. 02:49:57.13
45. (102.) 273 Milan Dujsík person sakal-1 BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:50:02.88
46. (108.) 355 Fernando Dallabeneta person dallabeneta JOIN uniquepeople.sk 02:54:25.86
47. (114.) 431 Martin P. 02:56:09.89
48. (116.) 287 Dušan M. Zoborské defekty 02:56:23.86
49. (117.) 249 Peter F. person F39Peter 02:56:29.10
50. (121.) 435 Martina Č. 02:57:26.38
51. (129.) 299 Peter V. 03:00:22.12
52. (132.) 338 Martin M. 03:01:39.36
53. (133.) 357 Lubos S. 03:01:43.83
54. (134.) 432 Lukáš L. BIKEGARAGE 03:02:32.33
55. (143.) 343 Jozef M. 03:05:53.06
56. (146.) 367 Ján S. 03:07:31.34
57. (148.) 330 Adam K. Horné Otrokovce 03:08:52.34
58. (150.) 311 Adam K. Tribeč Riders 03:12:17.79
59. (151.) 276 Martin J. 03:12:36.79
60. (152.) 252 Samuel S. 03:12:52.82
61. (154.) 275 Zdeno K. 03:13:06.07
62. (156.) 269 Pavol B. 03:13:30.82
63. (157.) 321 Juraj H. Nemčiňany 03:14:44.78
64. (159.) 342 Samuel Š. 03:15:37.27
65. (160.) 341 Jozef Š. Šarišské Dravce 03:15:49.77
66. (167.) 240 Radoslav B. 03:19:57.01
67. (169.) 306 Tomas S. 03:20:30.79
68. (170.) 429 Samuel K. 03:20:39.75
69. (174.) 264 Dušan K. Karate Klub Atlant 03:22:25.25
70. (175.) 366 Matej F. 03:22:43.99
71. (176.) 280 Peter M. 03:23:18.49
72. (180.) 406 Patrik N. Custombike.sk 03:24:58.77
73. (181.) 364 Ondrej S. 03:25:22.02
74. (188.) 333 Juraj K. 03:32:38.24
75. (193.) 440 Marek K. 03:35:09.23
76. (196.) 347 Jozef K. 03:38:31.18
77. (200.) 228 Filip M. Obyce 03:46:07.94
312 Michal O. DN:Fi:ni.sh
0 Michal S. DN:St:ar.ts
0 Andrej D. DN:St:ar.ts
0 Matúš Lenhart person emel Senec DN:St:ar.ts
0 Tomáš Buchal person Hazard CK Buško DN:St:ar.ts
0 Ľuboš E. DN:St:ar.ts
0 Ľubomír K. person lubo.k PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Marek M. Cyklo Shop DN:St:ar.ts
0 Marian M. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts
0 Matúš Č. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts
0 person MatejD Cycling Club Dudváh DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (15.) 305 Andrej B. person bozikandrej18 02:13:33.03
2. (19.) 408 Martin M. Cyklistický klub Bradlo bike Brezová pod 02:16:11.77
3. (23.) 285 Mário K. MaViAgi 02:16:39.01
4. (39.) 301 Pavol K. Žilina 02:21:50.27
5. (41.) 263 Martin G. Zobor 02:23:42.73
6. (46.) 403 Luboš H. person lubos73 Neverice 02:26:39.72
7. (47.) 428 Daniel N. 02:28:22.50
8. (51.) 242 Rudolf D. person rudolfdubaj Dubaj Family Zvolen 02:31:46.21
9. (53.) 339 Juraj B. CK Koliesko Stupava 02:31:58.45
10. (55.) 324 Michal S. person michalschenk73 Dolný Kubín 02:32:11.20
11. (58.) 419 Tomas F. person Tompuard ŠK cyklo tour Sereď 02:32:54.48
12. (60.) 434 Ján J. 02:32:55.23
13. (61.) 284 Michal M. Terchova 02:34:05.20
14. (62.) 260 Jozef H. 02:34:28.44
15. (63.) 409 Peter K. TREKbikesBB 02:35:21.44
16. (65.) 232 Peter R. ŠK Topoľčianky 02:36:08.18
17. (66.) 437 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:36:30.43
18. (68.) 358 Martin V. 02:37:27.68
19. (69.) 268 Ladislav N. sport4u 02:38:19.67
20. (73.) 331 Ivan Štoder person stodo207 02:40:09.45
21. (74.) 267 Marián Š. 02:41:05.41
22. (79.) 226 Radoslav S. Exisport 02:43:48.90
23. (80.) 303 Róbert K. person RoboNM NMnV 02:44:20.43
24. (83.) 425 Vladimír C. bajkeri z Tulipánovej 02:45:45.93
25. (84.) 421 Rudolf G. Poluvsie 02:45:59.89
26. (88.) 417 Marek Košecký person keram44 02:47:44.14
27. (95.) 422 Peter B. 02:48:32.63
28. (96.) 313 Pavol P. West End Bratislava 02:48:36.39
29. (97.) 231 Pavol H. CK Machulince 02:48:37.17
30. (99.) 362 Tomáš B. TREBIS 02:49:15.91
31. (105.) 237 Roman V. CK Rimavská Sobota 02:50:52.16
32. (107.) 304 Jan A. YarekBike Brezová 02:54:01.38
33. (109.) 316 Miroslav K. 02:54:51.86
34. (111.) 318 Peter T. Apen klimatizácie Nová Dubnica 02:55:36.11
35. (115.) 307 Marek B. - 02:56:20.60
36. (118.) 327 Peter M. bez klubovej príslušnosti 02:56:39.35
37. (120.) 207 Ivan Kolačan person koiv1001 K K Racing 02:56:56.10
38. (122.) 248 Marek M. Cyklo Klub Dynamax Nitra 02:57:46.85
39. (123.) 326 Jan Š. 02:58:19.59
40. (125.) 206 Martin K. person martinkolacan K K Racing 02:58:54.34
41. (128.) 414 Roman Š. mtb Rajčuľa 03:00:21.83
42. (130.) 356 Peter Pajunk person pajunkpeter 03:00:58.09
43. (131.) 359 Roman K. person Romanks Lýtka ako žehličky 03:01:39.33
44. (135.) 334 Roman D. Baťovany 03:02:42.08
45. (136.) 407 Marek K. 03:02:46.32
46. (138.) 433 Jaroslav S. 03:03:37.32
47. (141.) 348 Ladislav D. 03:05:25.31
48. (142.) 411 Radovan H. Espirit 03:05:52.85
49. (149.) 415 Patrik K. MTB Rajčula 03:10:01.83
50. (158.) 291 Tomas M. 03:14:56.28
51. (161.) 238 Peter B. MOBIL ATAK 03:16:10.52
52. (168.) 315 Vladimír J. 03:20:24.51
53. (171.) 281 Michal J. 03:21:14.75
54. (173.) 317 Marcel M. - 03:21:56.78
55. (179.) 363 Miroslav N. 03:24:49.77
56. (186.) 241 Roman P. MTB GURTNIČKY 03:31:18.75
57. (190.) 216 Emil K. person Emilianio CK MŠK Kežmarok 03:32:39.74
58. (194.) 340 Branislav H. Agilus 03:35:40.44
59. (195.) 212 Ivan J. Los Debilos 03:37:04.44
60. (199.) 353 Borislav Š. person Borislav MTB team Jacovce 03:44:14.20
61. (207.) 410 Tomáš S. 04:25:15.31
62. (208.) 271 Juraj Š. 04:35:07.49
223 Vladimír M. DN:Fi:ni.sh
0 Peter Č. person yellowtreeBB yellowtreeBB DN:St:ar.ts
0 Peter M. person PETOM23 Trenčín DN:St:ar.ts
0 Berta P. DN:St:ar.ts
0 person Marešek DN:St:ar.ts
0 Stanislav H. DN:St:ar.ts
0 Luboš M. DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (29.) 286 Lubos M. Športový klub Topoľčianky 02:18:14.76
2. (31.) 401 Ján Š. CYKLOŠPAK 02:19:20.75
3. (33.) 426 Marián M. SEGUM BIKE TEAM 02:19:36.25
4. (34.) 337 Vladimír P. person calvlados CK Energia Svit 02:19:37.01
5. (36.) 210 Dušan F. ProSport Team Košice 02:20:33.03
6. (44.) 297 Jaroslav V. 02:25:14.98
7. (49.) 298 Rastislav G. Limbach 02:30:01.99
8. (54.) 360 Petr L. person elvila 02:32:01.25
9. (57.) 220 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:32:22.95
10. (71.) 250 Robert S. Bike4you Hlohovec 02:39:00.21
11. (72.) 402 Pavol T. ŠK Topoľčianky 02:40:06.67
12. (82.) 361 Patrick T. Trebis Sport bike 02:45:45.89
13. (94.) 294 Milan G. person milan-68 02:48:30.92
14. (103.) 256 Ivo M. 02:50:06.13
15. (104.) 211 Juraj H. Partizánske 02:50:10.13
16. (106.) 214 Martin B. Los Debilos Partizanske 02:53:27.36
17. (112.) 300 Jozef Géry person marcel11 02:55:44.14
18. (113.) 293 Jozef G. 02:56:03.89
19. (124.) 427 Peter U. 02:58:39.63
20. (126.) 227 Cyril D. Obyce 02:59:58.84
21. (145.) 424 Roman Z. velosvet prievidza 03:06:27.56
22. (147.) 322 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 03:08:24.81
23. (155.) 441 Ondrej T. 03:13:30.79
24. (162.) 288 Miloš N. 03:16:25.81
25. (178.) 219 Radoslav B. Spišské Podhradie 03:24:26.03
26. (191.) 245 Daniel K. Dechtice 03:32:40.96
27. (197.) 209 Ivan B. ZM 03:40:02.96
28. (202.) 213 Milan C. Los Debilos 03:53:50.38
29. (203.) 430 István S. 03:54:52.37
30. (204.) 208 Dušan B. person airbrushjanco Drietoma 04:02:41.35
31. (205.) 270 Ladislav Č. 04:04:52.85
0 Miroslav A. PRO1TRAINING.SK DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (67.) 224 Róbert G. ProSport Team Košice 02:37:22.93
2. (81.) 239 Frantisek K. ProSport Team Košice 02:44:45.15
3. (137.) 278 Peter P. 03:03:06.86
4. (139.) 234 Milan B. Topoľčany 03:04:58.82
5. (144.) 204 Jaroslav H. Cyklomax Poprad 03:06:01.32
6. (153.) 292 Vladimir D. 03:13:00.32
7. (172.) 349 Milan Kyrinovič person mkyri CCS Team 03:21:32.76
8. (182.) 283 Ján B. OZ bajkom k tajchom 03:26:23.99
9. (187.) 246 Štefan K. 03:32:29.99
0 Jozef P. CK Epic Dohňany DN:St:ar.ts
0 Milo C. Stropkov DN:St:ar.ts
0 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (85.) 289 Kristína T. CyS - Akadémia Petra Sagana 02:47:34.14
2. (93.) 423 Linda P. Novomestský Superbiker 02:48:15.38
3. (98.) 243 Janka D. person rudolfdubaj MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 02:48:53.64
4. (140.) 296 Veronika O. CK Ioan 1209 03:05:22.07
5. (192.) 335 Barbora P. Tribeč Riders 03:35:09.20

arrow_upward Kategória: Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (110.) 319 Michaela T. Apen klimatizácie Nová Dubnica 02:55:35.86
2. (185.) 320 Veronika F. 03:30:35.72
3. (201.) 258 Miroslava G. ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. 03:47:58.65
4. (206.) 218 Jana V. Škoda Bike Team Todos Bratislava 04:06:46.83

arrow_upward Kategória: Ženy Masters C a D 50 rokov a viac (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (119.) 302 Tatiana M. 02:56:53.13
2. (127.) 325 Jana K. Novomestský Superbiker 03:00:18.62
3. (163.) 205 Slávka F. person slavuš Bike klub LIPA 03:16:53.06
4. (165.) 350 Ivana D. 03:18:38.59
5. (177.) 404 Zuzana B. Vrutky 03:23:44.99
6. (183.) 323 Alena C. Žilina 03:27:20.23

arrow_upward Kategória: Ženy Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - 46 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (184.) 351 Janka H. haKLUBss 03:28:04.98
2. (189.) 217 Marianna K. CK MŠK Kežmarok 03:32:38.95
0 Miroslava B. HORAL TEAM DN:St:ar.ts

Typ trate: Dlhá trať - 66 km

arrow_upward Kategória: Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať - 66 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.) 17 Tomaš V. Česká spořitelna - Accolade cycling team 02:40:35.41
2. (2.) 29 Jakub J. PROefekt across CST team 02:41:34.69
3. (3.) 168 Martin K. PRO CYCLING AONE 02:43:05.90
4. (4.) 38 Miroslav M. CYKLOSTORE Trenčín 02:44:25.14
5. (5.) 45 Rudolf D. person RULE pro-body sport team 02:45:22.39
6. (6.) 19 Jakub K. CK CYKLOGLAJZA BB 02:46:06.14
7. (7.) 106 Peter Ž. ProSport Team Košice 02:46:07.14
8. (8.) 151 Vladimír H. Finančné centrum Team 02:46:56.88
9. (9.) 136 Patrik P. Kubicasport racing team 02:49:20.37
10. (10.) 3 Timotej L. Športový klub Topoľčianky 02:50:07.12
11. (11.) 25 Matúš Jakub K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:51:47.61
12. (13.) 101 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit 02:53:11.14
13. (14.) 30 Kristián J. PROefekt across CST team 02:53:13.11
14. (15.) 102 Martin S. PROefekt team 02:53:48.61
15. (16.) 146 Daniel S. KELLYS FACTORY TEAM 02:54:30.85
16. (17.) 79 Tomáš J. ŠK Jablonica 02:55:13.86
17. (21.) 147 Šimon O. CYKLOSTORE Trenčín 02:57:40.59
18. (22.) 9 Michal S. Superior Riders o.s. 02:59:00.08
19. (26.) 150 Dominik G. person dominikgabris192887 Finančné centrum Team 03:01:45.07
20. (27.) 1 Daniel K. person daniel153 ebajk racing 03:02:02.57
21. (29.) 161 person michalPro1 BIKEPRO SPORT 03:03:43.57
22. (32.) 22 Miroslav P. person miropalicka pro-body sport team 03:06:19.09
23. (35.) 11 Adrián O. Športový klub Topoľčianky 03:06:26.59
24. (36.) 37 Vladimír J. cykloshop.sk 03:07:38.30
25. (37.) 34 Marek Ondriš person 323marek232 Bike4you Hlohovec 03:08:08.05
26. (38.) 2 Tomáš P. person Tondo6 TOP SPORT TEAM 03:09:33.04
27. (40.) 73 Andrej B. 03:11:30.53
28. (41.) 68 Marek P. person cripo KPFC Stupava 03:13:13.03
29. (44.) 91 Michal H. TOP SPORT TEAM 03:13:47.81
30. (45.) 6 Andrej M. Topoľčianky 03:14:19.81
31. (47.) 157 Martin Š. person smyky GREENBIKE ALOHA TEAM 03:14:23.27
32. (49.) 36 Marek S. 03:14:33.02
33. (52.) 90 Daniel H. Cyklo Klub Dynamax Nitra 03:18:12.26
34. (62.) 57 Dalibor D. person Dal_bor Can You Make It 03:22:18.52
35. (63.) 96 Martin M. person Hary13 BRS KAKTUS BIKE 03:22:23.52
36. (64.) 59 Vladimir O. Suncycle 03:22:36.27
37. (75.) 107 Juraj S. person jurajsykora1 03:29:11.99
38. (86.) 14 Mário J. Športový klub Topoľčianky 03:39:17.67
39. (88.) 8 Vladimír K. SKODA TEAM AUTOPROFIT 03:42:23.16
40. (89.) 32 Alex L. Decathlon Martin 03:43:10.44
41. (92.) 50 Tomáš M. person toso2424 Cyklistický klub Rimavská Sobota 03:44:00.70
42. (93.) 62 Lukáš G. 03:44:46.90
43. (100.) 104 Peter S. CK MTB Topoľčany 03:51:59.37
44. (106.) 166 Martin Wachs person martin_waxo Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:58:20.63
45. (108.) 89 Stanislav S. PROefekt 03:58:47.09
46. (111.) 87 Igor S. 04:03:11.82
47. (112.) 76 Erik H. 04:03:45.85
48. (115.) 61 Patrik B. MTB Gurtničky 04:11:13.29
49. (117.) 103 Adam K. CK Ioan 1209 04:16:41.52
50. (119.) 84 Daniel S. Karate klub Atlant 04:20:02.00
51. (122.) 53 Jakub R. 04:27:51.23
52. (126.) 143 Radoslav H. 04:34:53.45
53. (127.) 27 Peter J. person peterpj PROefekt team 04:34:55.48
54. (129.) 54 Marek A. person Marek55565 Cyklistický klub Rimavská Sobota 04:42:49.67
55. (130.) 51 Tomáš D. Cyklistický klub Rimavská Sobota 05:03:39.34
15 Matej M. BH-MARATON.BIKE DN:Fi:ni.sh
5 Martin U. person martinurban18 Vieska nad Žitavou DN:Fi:ni.sh
66 Dávid K. Dechtice DN:Fi:ni.sh
167 Jan Andrej C. PRO CYCLING AONE DN:Fi:ni.sh
65 Matej Č. CYKLOSTORE Trenčín DN:Fi:ni.sh
69 Ľuboš M. WLRMcc DN:Fi:ni.sh
78 Radovan D. Športový klub COOL BIKE DN:Fi:ni.sh
141 Matej P. Cycling Academy Bratislava DN:Fi:ni.sh
159 Andrej K. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:Fi:ni.sh
0 Jakub G. DN:St:ar.ts
145 Ivan S. DN:St:ar.ts
0 Ľuboš S. Trenčín DN:St:ar.ts
0 Ján C. ebajk racing DN:St:ar.ts
0 Juraj K. person JKo ProSport Team Košice DN:St:ar.ts
0 Peter B. DN:St:ar.ts
0 Florián P. PROefekt across CST team DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať - 66 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (12.) 55 Michal D. person michal.dubovec InShape.sk - kondicne treningy 02:52:37.87
2. (18.) 77 Martin B. person bmartin Športservis Team 02:55:49.10
3. (19.) 28 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:56:06.10
4. (20.) 98 Andrej K. kubicasport 02:56:20.09
5. (23.) 18 Pavol H. pro-body sport team 02:59:25.02
6. (24.) 7 Róbert J. PRO CYCLING AONE 02:59:25.12
7. (25.) 165 Lech K. person Lechu BIKE RACING CLUB 03:00:25.33
8. (30.) 132 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 03:03:56.35
9. (31.) 74 Andrej B. person Andobiker Ruzomberok 03:04:05.31
10. (34.) 160 Miloš Sopko person emsi BH-MARATON.BIKE 03:06:26.45
11. (39.) 158 Martin N. 03:09:51.29
12. (42.) 60 Martin Z. person MentalCoach MTBIKER 03:13:26.78
13. (43.) 41 Martin Holiš person mar1inholis Bike4you Hlohovec 03:13:30.27
14. (46.) 148 Jozef Kromka person kromkaj Cyklisti Trnava 03:14:22.81
15. (50.) 83 Ján Tóbik person jtobik CK Banská Bystrica 03:16:59.54
16. (53.) 154 Štefan P. OUTSITERZ 03:18:49.79
17. (54.) 99 Peter B. person sportman11 Cyklo Klub Dynamax Nitra 03:19:51.52
18. (55.) 144 Daniel S. Višňové 03:19:55.00
19. (56.) 139 Roman K. SK Topolcianky 03:20:00.75
20. (57.) 71 Peter K. person Kemo Discover Cycling 03:20:28.50
21. (58.) 21 Tomáš Sliva person slivert CK MŠK Kežmarok 03:20:58.50
22. (59.) 135 Slavomír B. person side Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:20:59.99
23. (61.) 24 Martin B. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 03:22:16.24
24. (65.) 35 Martin L. person MatoLiptak 03:22:46.02
25. (67.) 131 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 03:24:28.26
26. (68.) 39 Róbert K. Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:24:43.23
27. (72.) 133 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team 03:25:31.98
28. (73.) 82 Martin D. 03:25:53.73
29. (74.) 4 Peter B. person Bartecko44 Buday Family 03:28:50.46
30. (77.) 153 Andrej S. 03:30:45.71
31. (79.) 105 Andrej K. Kraliky 03:31:23.23
32. (80.) 81 Miroslav V. Dom srdca Martin 03:34:18.23
33. (81.) 46 Nándor K. Salgótarjáni HKE 03:34:28.47
34. (82.) 93 Martin B. person the-redsox BIKE RACING CLUB 03:35:36.44
35. (84.) 137 Bogdan C. Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:37:54.43
36. (85.) 63 Milan J. Limbach 03:39:03.42
37. (90.) 138 Peter V. 03:43:26.65
38. (91.) 47 Zsolt L. Salgótarjáni HKE 03:44:00.65
39. (96.) 169 Bravo T. 03:48:40.17
40. (102.) 100 Peter B. ChrenaŠproch 03:56:10.60
41. (103.) 155 Stanislav S. 03:56:31.35
42. (105.) 33 Marek M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 03:58:05.84
43. (107.) 43 Marek K. 03:58:31.34
44. (110.) 70 Marian H. person mekcen 04:01:58.08
45. (116.) 12 Martin B. ŠKODA BIKE TEAM Todos 04:16:26.52
46. (118.) 31 Marcel H. person Marcel2808 CykloŠpak 04:16:41.56
47. (121.) 162 Kirill Z. 04:23:24.50
48. (123.) 49 Marek Malovec person MarMal Cyklo ŠK Jablonica 04:31:20.00
49. (128.) 140 Jan H. Bike team JA XY 04:34:57.20
16 Tomáš G. person tommee pro-body sport team DN:Fi:ni.sh
164 Andrej D. DN:Fi:ni.sh
170 Peter H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Patrik Paumer person studio Bike klub LIPA DN:St:ar.ts
0 Jozef M. Klub Nadšencov Amatérskej Cyklistiky DN:St:ar.ts
0 Ales M. CK Banská Bystrica DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Muži Masters C a D 50 rokov a viac (Dlhá trať - 66 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (28.) 163 Jaroslav B. Športservis Team 03:03:05.32
2. (33.) 56 Peter B. Cyklistický klub Energia Svit 03:06:23.56
3. (48.) 156 Igor Š. GREENBIKE ALOHA TEAM 03:14:23.31
4. (51.) 13 Rastislav B. ProSport Team Košice 03:17:00.29
5. (60.) 86 Róbert K. person robobike 03:21:55.49
6. (69.) 95 Robert G. CK CYKLOGLAJZA BB 03:25:00.98
7. (71.) 142 Bernhard W. RC ARBÓ WEIZ 03:25:18.52
8. (76.) 64 Karol T. PROefekt team 03:30:04.47
9. (87.) 44 Rudolf D. Malá Ida 03:41:41.20
10. (94.) 80 Vladimír P. YTCT Donovaly 03:44:47.43
11. (97.) 92 Jaroslav E. E100 03:51:17.12
12. (99.) 94 Vladimír K. 03:51:55.43
13. (114.) 42 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:09:45.56
14. (120.) 152 Marin Džongov person Marin1 KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 04:20:06.75
15. (125.) 85 Július Š. bez klubu 04:34:17.95
16. (131.) 134 Viliam P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 05:11:28.56
52 Ondrej B. person Obckrs Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:Fi:ni.sh
23 Maros G. DN:Fi:ni.sh
0 Florian P. PROefekt team DN:St:ar.ts

arrow_upward Kategória: Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať - 66 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (66.) 97 Erika G. CK CYKLOGLAJZA BB 03:23:49.98
2. (70.) 88 Kristína N. xRoad Bánovce nad Bebravou 03:25:02.01
3. (78.) 40 Martina K. person MartinaKrahulcova OUTSITERZ 03:31:07.45
4. (83.) 72 Timea Š. person TimiR PROefekt team 03:37:41.93
5. (95.) 20 Laura L. BIKEGARAGE 03:45:48.89
6. (98.) 149 Natalia K. 03:51:55.38
7. (101.) 67 Nina J. Bike klub LIPA 03:54:41.36
8. (104.) 58 Marcela M. Discover Cycling 03:57:53.09
9. (109.) 10 Ivana S. Superior Riders o.s. 03:59:20.84
10. (113.) 75 person 10adidas10 Cyklistický klub Energia Svit 04:08:52.34
11. (124.) 48 Denisa Dubovská person DeniDu ŠK Jablonica 04:31:20.21



Celkové poradie pre jednotlivé trate

arrow_upward Typ trate: ŠKODA Family - 14 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 835 Peter M. VELOSVET cycling team Prievidza 00:31:50.95
2. 836 Sofia M. person matieska VELOSVET cycling team Prievidza 00:31:51.19
3. 814 Dušan Dário L. BIKEGARAGE 00:32:06.23
4. 825 Andrej K. person Andy4175 CYKLISTICKÁ TOUR 00:32:18.19
5. 826 David K. person Andy4175 CYKLISTICKÁ TOUR 00:32:19.70
7. 864 Ondrej Ď. Cyklistická tour 00:34:29.93
6. 862 Peter Ď. Cyklistická tour 00:34:29.93
8. 807 Roman B. ŠK Topoľčianky 00:35:35.68
9. 808 Ondrej M. 00:35:35.71
10. 813 Dušan L. BIKEGARAGE 00:36:09.71
11. 827 Jaroslav K. 00:36:11.43
12. 828 Jakub K. 00:36:11.67
13. 824 Martin M. PROefekt team 00:36:12.43
14. 823 Ivan M. PROefekt team 00:36:12.96
15. 861 Ondrej D. ŚK tOPOLčIANKY 00:36:20.46
16. 829 Timko M. ŠK Topoľčianky 00:36:23.73
17. 830 Adrian M. ŠK Topoľčianky 00:36:23.92
18. 822 Tomas K. Ziadny 00:36:23.93
19. 863 Alexander D. Športový klub Topoľčianky 00:36:38.68
20. 854 Denys C. 00:37:13.45
21. 853 Chukhlantsev I. 00:37:13.69
22. 816 Hugo K. Športový klub Topoľčianky 00:38:16.42
23. 812 Michal S. Športový klub Topoľčianky 00:38:17.42
24. 811 Helen B. Víno Beňo 00:38:25.17
25. 815 Matej K. ŠK Topolčianký 00:38:26.70
26. 841 Miloš D. 00:38:36.68
27. 842 Jakub D. 00:38:36.92
28. 802 Jakub B. 00:40:33.19
29. 801 Dušan P. 00:40:33.41
30. 817 Timotej B. Šk Topoľčianky 00:40:52.16
31. 818 Alex K. Športový klub Topoľčianky 00:40:52.19
32. 821 Rastislav K. Ziadny 00:41:23.44
33. 846 Simi M. ŠK Topoľčianky 00:41:53.16
34. 845 person mitanen ŠK Topoľčianky 00:41:53.65
35. 804 Jakub S. Športový klub Topoľčianky 00:43:24.65
36. 803 Marián S. Športový klub Topoľčianky 00:43:24.68
37. 859 Stanislav Z. 00:43:28.43
38. 860 Filip Z. 00:43:29.40
39. 865 Janka Ď. Cyklistická tour 00:45:34.64
40. 866 Šimon Ď. Cyklistická tour 00:45:34.92
41. 810 Miško B. Športový klub Topoľčianky 00:45:57.64
42. 809 Michal B. Športový klub Topoľčianky 00:45:57.89
44. 834 Soňa P. CYKLISTICKÁ TOUR 00:46:54.63
43. 833 Roman P. 00:46:54.63
45. 806 Peter K. Športový klub Topoľčianky 00:48:26.38
46. 805 Peter K. Šk Topoľčianky 00:48:26.41
47. 856 Max M. STEDO Bike Racing 00:51:04.37
48. 855 Štefan M. STEDO Bike Racing 00:51:05.12
49. 857 Renáta M. STEDO Bike Racing 00:58:02.59
50. 858 Margaréta M. STEDO BIKE RACING 00:58:03.34
51. 872 Ján M. 00:58:04.62
52. 871 Jana M. 00:58:08.59
53. 870 Matus S. 01:04:00.56
54. 869 Peter S. 01:04:00.60
55. 832 Nina S. 01:06:05.31
56. 831 Peter S. 01:20:35.50
57. 837 Boris É. Bratislava 01:22:46.49
58. 843 Alžbeta B. 01:26:10.26
59. 844 Radovan B. 01:26:10.72
60. 839 Marcel É. Bratislava 01:32:06.45
61. 838 Oliver É. Bratislava 01:32:53.20
62. 867 Marek H. 01:37:50.96
63. 868 Michal H. 01:37:52.43
840 William K. Bratislava DN:St:ar.ts
0 Lucia M. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Martina M. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Martin Z. DN:St:ar.ts
0 Matias Z. DN:St:ar.ts
819 Milan H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
820 Milan H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Oliver B. DN:St:ar.ts
0 Oliver F. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Silvia P. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Krátka trať - 23 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 654 Lukáš P. CyS - Akadémia Petra Sagana 00:50:29.73
2. 645 Matej M. ŠK Vazka Bratislava 00:50:51.23
3. 620 Filip S. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 00:50:52.48
4. 666 Andrej K. Športový klub Topoľčianky 00:51:29.98
5. 636 Peter Š. CK CYKLOGLAJZA BB 00:51:37.48
6. 628 Roman V. person romanvalo CyS - Akadémia Petra Sagana 00:52:03.13
7. 650 Martin Hajdúch person Vesna1 CyS - Akadémia Petra Sagana 00:52:03.27
8. 749 Martin S. Slávia Trenčín 00:52:23.01
9. 680 Patrik P. CyS - Akadémia Petra Sagana 00:53:45.97
10. 657 Marek M. Cycling Academy Trenčín 00:54:01.98
11. 739 Dávid Hulala person mhulo CyS - Akadémia Petra Sagana 00:54:21.62
12. 606 Filip U. CYKLISTICKÁ TOUR 00:54:21.75
13. 649 Jaroslav Hajduch person jafri457 CYKLISTICKÁ TOUR 00:54:23.72
14. 612 Viktória C. 00:56:26.46
15. 694 Ján B. Gruppetto 00:57:03.49
16. 602 Zoltán U. Ck Toplčianky 00:57:04.21
17. 665 Hana F. Športový klub Topoľčianky 00:57:07.21
18. 604 Richard H. CK MŠK Kežmarok 00:57:24.46
19. 613 Dorota V. CLIMBERG SPORT TEAM 00:57:44.46
20. 756 Dávid Ď. Muscle Bike Team 00:57:45.74
21. 736 Martin K. TREKbikesBB 00:57:46.71
22. 696 Matej K. Športový klub Topoľčianky 00:57:47.20
23. 741 Peter S. CK Krivoklát 00:57:48.96
24. 716 Maxim R. CYKLISTICKÁ TOUR 00:58:11.95
25. 746 Marek B. 00:58:15.98
26. 676 Matúš Š. KPHC Turčianske Teplice 00:58:25.70
27. 651 Milan V. Vr racing team Hriňová 00:59:56.70
28. 688 Dominik D. person DominikD1 CYKLISTICKÁ TOUR 01:00:10.23
29. 742 Peter S. 01:00:23.20
30. 605 Dávid M. person Miro-ZV CYKLISTICKÁ TOUR 01:00:30.70
31. 747 Miroslav K. Športservis Team 01:00:32.69
32. 677 Branislav B. KPHC Turčianske Teplice 01:01:24.23
33. 669 Viktor D. Stupava 01:01:24.45
34. 629 Sára B. Salgótarjáni HKE 01:01:36.69
35. 672 Matúš C. SEGUM BIKE TEAM 01:02:15.47
36. 610 Matúš Š. person Mtstevula ŠK-Topoľčianky 01:02:42.94
37. 656 František P. person frantisekpZA Žilina 01:02:43.19
38. 624 Jozef L. ŠK Cyklo - Tour Sereď 01:02:49.19
39. 753 Bruno M. STEDO BIKE RACING 01:03:20.69
40. 691 Michal O. Namšova 01:03:25.47
41. 752 Vladimír M. STEDO BIKE RACING 01:03:46.43
42. 735 Milos K. Bike4You Hlohovec 01:04:22.93
43. 639 Tadeáš O. Športový klub Topoľčianky 01:04:42.93
44. 655 Jozef M. Bike-Centrum, Dubnica nad Váhom 01:04:47.68
45. 660 Barbora H. Športový klub Topoľčianky 01:05:02.43
46. 715 Miloš R. 01:05:09.43
47. 733 Peter M. Hasiči BB 01:05:09.97
48. 731 Patrik D. CYKLOSTORE.sk 01:05:11.18
49. 754 Roland B. Dunajska Streda 01:05:23.19
50. 692 Fabian K. Velosvet cycling team Prievidza 01:05:30.68
51. 661 Ladislav H. ŠK Topoľčianky 01:05:49.93
52. 737 Milan E. 01:06:11.44
53. 663 Filip B. BIKE LAMA 01:06:15.93
54. 659 Zina Kasandra P. Novomestský Superbiker 01:06:19.18
55. 699 Miroslav J. 01:07:39.42
56. 748 Maroš S. CK Koliesko Stupava 01:07:39.72
57. 697 Marko M. 01:07:53.67
58. 671 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 01:07:56.92
59. 644 Radoslav R. Prievidza 01:08:04.70
60. 713 Jozef P. 01:08:05.17
61. 632 Filip P. MOBILATAK 01:08:09.68
62. 755 Filip B. Marathon BB Team 01:08:09.92
63. 648 Kristiana O. CK Ioan 1209 01:08:17.21
64. 757 František B. 01:08:44.42
65. 708 Radoslav K. 01:08:50.70
66. 638 Marek Burda person MarekQX Tribeč Riders 01:09:15.16
67. 732 Nikola G. KEC Pružina 01:09:19.16
68. 646 Jaroslav P. JPBB 01:09:26.41
69. 761 Jaroslav Š. 01:09:32.42
70. 626 Štefan B. 01:09:37.69
71. 709 Jana V. 01:09:48.66
72. 603 Tobias H. CK MŠK Kežmarok 01:10:09.41
73. 630 Laura I. Salgótarjáni HKE 01:10:14.44
74. 664 Ján R. person subaroSti 01:10:24.94
75. 758 Marek U. 01:10:56.19
76. 712 Peter M. 01:11:19.15
77. 684 Jozef Z. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:11:22.66
78. 643 Ľubomír B. person LuboPD Bikeroom racing team 01:11:51.69
79. 689 person MARONKO 01:12:04.40
80. 700 Lukáš Z. 01:12:04.65
81. 662 Erik K. 01:12:16.16
82. 640 Milan P. SPIE Elektrovod a.s 01:12:19.90
83. 695 Radovan P. pijanko 01:12:28.16
84. 614 Jozef H. AJŠA klub Machulince 01:12:30.93
85. 621 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 01:12:36.43
86. 707 Miroslav R. xx 01:12:46.44
87. 658 Štefan P. 01:12:47.94
88. 745 Radomir V. Top sport team 01:12:59.65
89. 635 Martina H. Top Sport Team 01:13:20.65
90. 601 Štefan D. Športový klub Topoľčianky 01:14:02.40
91. 738 Marek Š. MTB Pohodička 01:14:08.14
92. 678 Juraj S. Huracán 01:14:32.14
93. 670 David Rastislav Š. CK Energia Svit 01:14:54.39
94. 744 Ján K. 01:15:00.67
95. 701 Lukáš B. 01:15:02.17
96. 681 Milan J. 01:15:33.14
97. 683 Marika R. 01:15:33.17
98. 703 Lukáš V. 01:15:40.89
99. 685 Peter B. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:15:59.64
100. 687 Juraj W. Tribeč Riders 01:16:00.67
101. 637 Gabriela J. BRS Technology - Kaktus bike racing team 01:16:17.14
102. 615 Martin B. person cidlo1 šk-topoľčianky 01:16:20.89
103. 634 Viktória Z. PRAVNO CYCLING TEAM 01:16:30.89
104. 641 Martina Černayová person 293macka Bike4you Hlohovec 01:16:50.63
105. 642 Milan Černay person 293macka Koplotovce 01:16:50.67
106. 690 Juraj B. 01:16:53.64
107. 711 Jozef M. 01:17:01.63
108. 623 Vladimír D. 01:17:01.89
109. 750 Marián H. 01:17:32.13
110. 719 Martin Z. 01:17:46.39
111. 622 Martin C. 01:17:49.38
112. 717 Milan Taraj person milanta Bratislava 01:17:50.38
113. 674 Michal B. Oslany 01:17:53.88
114. 679 Martina Z. Bike4you Hlohovec 01:18:59.87
115. 705 Erik R. 01:19:35.62
116. 759 Ondrej G. KRAMP 01:19:35.91
117. 673 Rasťo Š. CK Energia Svit 01:19:36.16
118. 625 Elena Š. 01:19:48.13
119. 762 Jarmila K. 01:19:51.62
120. 686 Martin B. Cyklo Klub Považská Bystrica 01:20:07.63
121. 682 Tomáš Š. 01:20:13.12
122. 743 Eva Z. 01:20:35.37
123. 760 Emil K. Kramp 01:21:40.11
124. 714 Andrej V. KRAMP 01:23:00.12
125. 710 Nia V. 01:23:05.86
126. 698 Marek M. 01:24:04.35
127. 652 Martin S. 01:24:12.10
128. 618 Matúš M. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS 01:24:21.64
129. 611 Michal Mondočko person Fonzy ŠK Topoľčianky 01:24:56.61
130. 647 Laura P. Športový klub Topoľčianky 01:25:02.61
131. 740 Róbert P. Športový klub Topoľčianky 01:25:21.88
132. 608 Emil V. Športový klub Topoľčianky 01:25:22.10
133. 653 Jozef S. 01:25:24.10
134. 667 Rebeka M. CyS - Akadémia Petra Sagana 01:25:45.60
135. 706 Jozef S. 01:26:33.10
136. 693 Michal K. Mountain Biking Trips 01:26:47.84
137. 631 Ivana B. ProfiBikeRS 01:27:32.84
138. 607 Ján O. Šk Topoľčianky 01:28:54.84
139. 609 Miroslav O. ŠK Topoľčianky 01:28:54.87
140. 704 Zdenko J. 01:35:00.81
141. 627 Martin D. Nové Zámky 01:35:19.31
142. 668 Katarína Š. Šarišské Dravce 01:35:42.56
143. 616 Jaroslav F. SKODA BIKE TEAM SAS 01:38:41.08
144. 702 Andrej M. 01:53:21.24
145. 734 Juraj B. 01:58:38.75
675 Patrik U. OBED Oslianski bikeri e-bikeri a d . DN:Fi:ni.sh
751 Štefan H. DN:Fi:ni.sh
633 Juraj Ž. person DurijoDzembe Weldtite Žolta košuľka DN:St:ar.ts
0 Adela J. DN:St:ar.ts
0 Jana K. Prievidza DN:St:ar.ts
619 Miloš N. FatraTeam DN:St:ar.ts
0 Juraj K. Piestany DN:St:ar.ts
0 Roland R. Dunajska Streda DN:St:ar.ts
0 Filip G. Veľký Lapáš DN:St:ar.ts
617 Marianna K. ŠKODA BIKE TEAM ŠAS DN:St:ar.ts
765 Marek M. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Rastislav Ď. DN:St:ar.ts
0 Marek T. DN:St:ar.ts
718 Martin N. DN:St:ar.ts
0 Ľuboš V. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
763 Martina S. DN:St:ar.ts
764 Miriam T. DN:St:ar.ts
766 Ľudovít T. DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: E-bike - Stredná trať - 46km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 502 Igor Z. 01:48:14.22
2. 524 Ľubor M. 01:49:20.21
3. 516 Natália M. Maraton.bike 01:55:53.66
4. 509 Milan P. SPIE Praslička 01:56:23.66
5. 522 Matúš P. Team Pletiva 01:57:47.40
6. 519 Branislav C. TUV SUD 01:58:30.90
7. 511 Miroslav G. 01:59:12.65
8. 523 Filip P. Team Pletiva 02:02:41.46
9. 508 Igor K. Najšport Trenčín 02:05:45.65
10. 525 Martin M. 02:05:45.88
11. 515 Anton B. 02:08:07.39
12. 520 Juraj G. 02:12:52.87
13. 504 Štefan L. 02:13:43.37
14. 510 Marek B. 02:14:13.34
15. 518 Ondrej V. 02:23:21.80
16. 514 Simona S. YarekBike Brezová 02:28:02.03
17. 512 Marianna P. TÜV SÜD 02:30:29.52
18. 517 Štefan G. ŠK cyklo tour Sereď 02:36:46.02
19. 507 Branislav Z. 02:39:03.98
20. 513 Martina C. 02:43:28.25
21. 505 Ondrej S. Martin 02:51:34.72
506 Peter F. person peterfarkas3 DN:Fi:ni.sh
501 Matúš P. ebajk racing DN:Fi:ni.sh
503 Vladimír G. ebajk racing DN:Fi:ni.sh

arrow_upward Typ trate: Stredná trať - 46 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 233 Michal M. Športový klub Topoľčianky 01:59:46.58
2. 229 Dušan O. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:02:11.32
3. 290 Róbert P. Športový klub Topoľčianky 02:02:11.61
4. 247 Martin H. 02:04:14.06
5. 225 Matej Š. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:07:41.80
6. 253 Matej L. CMS Team 02:07:45.55
7. 259 Róbert G. MTBIKER 02:07:49.30
8. 236 Zalán K. Salgótarjáni HKE 02:07:49.59
9. 255 Matúš M. Novomestský Superbiker 02:08:26.80
10. 244 Oliver Z. CYKLOSTORE Trenčín 02:08:56.80
11. 368 Jakub M. PROefekt team 02:08:57.29
12. 405 Branislav G. TOP SPORT TEAM 02:11:52.53
13. 329 Martin B. 02:11:54.31
14. 442 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla 02:12:37.53
15. 305 Andrej B. person bozikandrej18 02:13:33.03
16. 436 Matúš L. CYKLISTICKÁ TOUR 02:13:36.53
17. 282 Lukáš G. Velosvet 02:15:08.80
18. 418 Marek V. person vandlikmarek BH-MARATON.BIKE 02:15:37.05
19. 408 Martin M. Cyklistický klub Bradlo bike Brezová pod 02:16:11.77
20. 314 Jakub M. ŠK CYKLO-TOUR SEREĎ 02:16:36.51
21. 354 Michal M. person mijat CTK Viking 02:16:37.06
22. 261 Dávid K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:16:38.51
23. 285 Mário K. MaViAgi 02:16:39.01
24. 438 Jakub C. person Jaiub Cyklostore-APEN team 02:16:47.76
25. 308 Matej F. 02:17:28.76
26. 332 Boris O. 02:17:55.51
27. 257 Erik G. person 110ericko CK ROUTE 66 Brezno 02:18:03.76
28. 235 Šimon J. 02:18:12.76
29. 286 Lubos M. Športový klub Topoľčianky 02:18:14.76
30. 328 Martin D. person xdanko00 02:19:13.54
31. 401 Ján Š. CYKLOŠPAK 02:19:20.75
32. 265 Pavol Ž. TOP SPORT TEAM 02:19:33.50
33. 426 Marián M. SEGUM BIKE TEAM 02:19:36.25
34. 337 Vladimír P. person calvlados CK Energia Svit 02:19:37.01
35. 277 Martin K. 02:20:28.03
36. 210 Dušan F. ProSport Team Košice 02:20:33.03
37. 230 Daniel M. Hnilčík 02:20:54.00
38. 413 Norbert J. 02:21:32.24
39. 301 Pavol K. Žilina 02:21:50.27
40. 310 Branislav C. 02:22:09.99
41. 263 Martin G. Zobor 02:23:42.73
42. 215 Branislav K. person ninno101 Cyklistický klub Bradlo bike Brezová pod 02:24:14.98
43. 352 Michal K. PROefekt team 02:25:07.01
44. 297 Jaroslav V. 02:25:14.98
45. 262 Erik K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:26:17.98
46. 403 Luboš H. person lubos73 Neverice 02:26:39.72
47. 428 Daniel N. 02:28:22.50
48. 222 Marián Ď. Vino Beňo 02:29:47.46
49. 298 Rastislav G. Limbach 02:30:01.99
50. 254 Martin J. 02:30:02.24
51. 242 Rudolf D. person rudolfdubaj Dubaj Family Zvolen 02:31:46.21
52. 295 Jakub F. 02:31:52.45
53. 339 Juraj B. CK Koliesko Stupava 02:31:58.45
54. 360 Petr L. person elvila 02:32:01.25
55. 324 Michal S. person michalschenk73 Dolný Kubín 02:32:11.20
56. 221 Dominik B. 02:32:13.95
57. 220 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:32:22.95
58. 419 Tomas F. person Tompuard ŠK cyklo tour Sereď 02:32:54.48
59. 309 Pavol L. 02:32:54.48
60. 434 Ján J. 02:32:55.23
61. 284 Michal M. Terchova 02:34:05.20
62. 260 Jozef H. 02:34:28.44
63. 409 Peter K. TREKbikesBB 02:35:21.44
64. 344 Patrik L. R. C. T. Martin 02:35:43.93
65. 232 Peter R. ŠK Topoľčianky 02:36:08.18
66. 437 Patrik P. Bike4you Hlohovec 02:36:30.43
67. 224 Róbert G. ProSport Team Košice 02:37:22.93
68. 358 Martin V. 02:37:27.68
69. 268 Ladislav N. sport4u 02:38:19.67
70. 203 Erik N. BIKEGARAGE NR 02:38:23.18
71. 250 Robert S. Bike4you Hlohovec 02:39:00.21
72. 402 Pavol T. ŠK Topoľčianky 02:40:06.67
73. 331 Ivan Štoder person stodo207 02:40:09.45
74. 267 Marián Š. 02:41:05.41
75. 346 Milan T. Trencin 02:42:35.16
76. 279 Adam P. 02:42:40.94
77. 274 Vladimir C. 02:43:25.15
78. 272 Milan M. ŠK Cyklo-Tour Sereď 02:43:26.44
79. 226 Radoslav S. Exisport 02:43:48.90
80. 303 Róbert K. person RoboNM NMnV 02:44:20.43
81. 239 Frantisek K. ProSport Team Košice 02:44:45.15
82. 361 Patrick T. Trebis Sport bike 02:45:45.89
83. 425 Vladimír C. bajkeri z Tulipánovej 02:45:45.93
84. 421 Rudolf G. Poluvsie 02:45:59.89
85. 289 Kristína T. CyS - Akadémia Petra Sagana 02:47:34.14
86. 202 Igor Š. 02:47:34.43
87. 365 Roman L. 02:47:35.42
88. 417 Marek Košecký person keram44 02:47:44.14
89. 201 Ján V. 02:48:04.63
90. 420 Samuel G. Poluvsie 02:48:07.63
91. 345 Jeremy S. Kaktus Bike Team 02:48:09.63
92. 336 Jakub P. Dubnica nad Váhom 02:48:12.65
93. 423 Linda P. Novomestský Superbiker 02:48:15.38
94. 294 Milan G. person milan-68 02:48:30.92
95. 422 Peter B. 02:48:32.63
96. 313 Pavol P. West End Bratislava 02:48:36.39
97. 231 Pavol H. CK Machulince 02:48:37.17
98. 243 Janka D. person rudolfdubaj MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 02:48:53.64
99. 362 Tomáš B. TREBIS 02:49:15.91
100. 266 Juraj A. 02:49:34.13
101. 251 Martin Šimko J. 02:49:57.13
102. 273 Milan Dujsík person sakal-1 BRS Technology - Kaktus bike racing team 02:50:02.88
103. 256 Ivo M. 02:50:06.13
104. 211 Juraj H. Partizánske 02:50:10.13
105. 237 Roman V. CK Rimavská Sobota 02:50:52.16
106. 214 Martin B. Los Debilos Partizanske 02:53:27.36
107. 304 Jan A. YarekBike Brezová 02:54:01.38
108. 355 Fernando Dallabeneta person dallabeneta JOIN uniquepeople.sk 02:54:25.86
109. 316 Miroslav K. 02:54:51.86
110. 319 Michaela T. Apen klimatizácie Nová Dubnica 02:55:35.86
111. 318 Peter T. Apen klimatizácie Nová Dubnica 02:55:36.11
112. 300 Jozef Géry person marcel11 02:55:44.14
113. 293 Jozef G. 02:56:03.89
114. 431 Martin P. 02:56:09.89
115. 307 Marek B. - 02:56:20.60
116. 287 Dušan M. Zoborské defekty 02:56:23.86
117. 249 Peter F. person F39Peter 02:56:29.10
118. 327 Peter M. bez klubovej príslušnosti 02:56:39.35
119. 302 Tatiana M. 02:56:53.13
120. 207 Ivan Kolačan person koiv1001 K K Racing 02:56:56.10
121. 435 Martina Č. 02:57:26.38
122. 248 Marek M. Cyklo Klub Dynamax Nitra 02:57:46.85
123. 326 Jan Š. 02:58:19.59
124. 427 Peter U. 02:58:39.63
125. 206 Martin K. person martinkolacan K K Racing 02:58:54.34
126. 227 Cyril D. Obyce 02:59:58.84
127. 325 Jana K. Novomestský Superbiker 03:00:18.62
128. 414 Roman Š. mtb Rajčuľa 03:00:21.83
129. 299 Peter V. 03:00:22.12
130. 356 Peter Pajunk person pajunkpeter 03:00:58.09
131. 359 Roman K. person Romanks Lýtka ako žehličky 03:01:39.33
132. 338 Martin M. 03:01:39.36
133. 357 Lubos S. 03:01:43.83
134. 432 Lukáš L. BIKEGARAGE 03:02:32.33
135. 334 Roman D. Baťovany 03:02:42.08
136. 407 Marek K. 03:02:46.32
137. 278 Peter P. 03:03:06.86
138. 433 Jaroslav S. 03:03:37.32
139. 234 Milan B. Topoľčany 03:04:58.82
140. 296 Veronika O. CK Ioan 1209 03:05:22.07
141. 348 Ladislav D. 03:05:25.31
142. 411 Radovan H. Espirit 03:05:52.85
143. 343 Jozef M. 03:05:53.06
144. 204 Jaroslav H. Cyklomax Poprad 03:06:01.32
145. 424 Roman Z. velosvet prievidza 03:06:27.56
146. 367 Ján S. 03:07:31.34
147. 322 Jozef K. Cyklocentrum Plus Trnava 03:08:24.81
148. 330 Adam K. Horné Otrokovce 03:08:52.34
149. 415 Patrik K. MTB Rajčula 03:10:01.83
150. 311 Adam K. Tribeč Riders 03:12:17.79
151. 276 Martin J. 03:12:36.79
152. 252 Samuel S. 03:12:52.82
153. 292 Vladimir D. 03:13:00.32
154. 275 Zdeno K. 03:13:06.07
155. 441 Ondrej T. 03:13:30.79
156. 269 Pavol B. 03:13:30.82
157. 321 Juraj H. Nemčiňany 03:14:44.78
158. 291 Tomas M. 03:14:56.28
159. 342 Samuel Š. 03:15:37.27
160. 341 Jozef Š. Šarišské Dravce 03:15:49.77
161. 238 Peter B. MOBIL ATAK 03:16:10.52
162. 288 Miloš N. 03:16:25.81
163. 205 Slávka F. person slavuš Bike klub LIPA 03:16:53.06
164. 416 Filip J. CyS - Akadémia Petra Sagana 03:18:37.55
165. 350 Ivana D. 03:18:38.59
166. 412 Tomáš C. 03:19:56.76
167. 240 Radoslav B. 03:19:57.01
168. 315 Vladimír J. 03:20:24.51
169. 306 Tomas S. 03:20:30.79
170. 429 Samuel K. 03:20:39.75
171. 281 Michal J. 03:21:14.75
172. 349 Milan Kyrinovič person mkyri CCS Team 03:21:32.76
173. 317 Marcel M. - 03:21:56.78
174. 264 Dušan K. Karate Klub Atlant 03:22:25.25
175. 366 Matej F. 03:22:43.99
176. 280 Peter M. 03:23:18.49
177. 404 Zuzana B. Vrutky 03:23:44.99
178. 219 Radoslav B. Spišské Podhradie 03:24:26.03
179. 363 Miroslav N. 03:24:49.77
180. 406 Patrik N. Custombike.sk 03:24:58.77
181. 364 Ondrej S. 03:25:22.02
182. 283 Ján B. OZ bajkom k tajchom 03:26:23.99
183. 323 Alena C. Žilina 03:27:20.23
184. 351 Janka H. haKLUBss 03:28:04.98
185. 320 Veronika F. 03:30:35.72
186. 241 Roman P. MTB GURTNIČKY 03:31:18.75
187. 246 Štefan K. 03:32:29.99
188. 333 Juraj K. 03:32:38.24
189. 217 Marianna K. CK MŠK Kežmarok 03:32:38.95
190. 216 Emil K. person Emilianio CK MŠK Kežmarok 03:32:39.74
191. 245 Daniel K. Dechtice 03:32:40.96
192. 335 Barbora P. Tribeč Riders 03:35:09.20
193. 440 Marek K. 03:35:09.23
194. 340 Branislav H. Agilus 03:35:40.44
195. 212 Ivan J. Los Debilos 03:37:04.44
196. 347 Jozef K. 03:38:31.18
197. 209 Ivan B. ZM 03:40:02.96
198. 439 Mário Š. person Borislav IN BIKE Topoľčany 03:44:13.91
199. 353 Borislav Š. person Borislav MTB team Jacovce 03:44:14.20
200. 228 Filip M. Obyce 03:46:07.94
201. 258 Miroslava G. ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. 03:47:58.65
202. 213 Milan C. Los Debilos 03:53:50.38
203. 430 István S. 03:54:52.37
204. 208 Dušan B. person airbrushjanco Drietoma 04:02:41.35
205. 270 Ladislav Č. 04:04:52.85
206. 218 Jana V. Škoda Bike Team Todos Bratislava 04:06:46.83
207. 410 Tomáš S. 04:25:15.31
208. 271 Juraj Š. 04:35:07.49
223 Vladimír M. DN:Fi:ni.sh
312 Michal O. DN:Fi:ni.sh
0 Michal S. DN:St:ar.ts
0 Andrej D. DN:St:ar.ts
0 Peter Č. person yellowtreeBB yellowtreeBB DN:St:ar.ts
0 Matúš Lenhart person emel Senec DN:St:ar.ts
0 Tomáš Buchal person Hazard CK Buško DN:St:ar.ts
0 Ľuboš E. DN:St:ar.ts
0 Jozef P. CK Epic Dohňany DN:St:ar.ts
0 Peter M. person PETOM23 Trenčín DN:St:ar.ts
0 Ľubomír K. person lubo.k PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Milo C. Stropkov DN:St:ar.ts
0 Marek M. Cyklo Shop DN:St:ar.ts
0 Miroslav A. PRO1TRAINING.SK DN:St:ar.ts
0 Jozef P. CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK DN:St:ar.ts
0 Berta P. DN:St:ar.ts
0 Marian M. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts
0 person Marešek DN:St:ar.ts
0 Alex Š. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Stanislav H. DN:St:ar.ts
0 Luboš M. DN:St:ar.ts
0 Matúš Č. SEGUM BIKE TEAM DN:St:ar.ts
0 Miroslava B. HORAL TEAM DN:St:ar.ts
0 person MatejD Cycling Club Dudváh DN:St:ar.ts

arrow_upward Typ trate: Dlhá trať - 66 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. 17 Tomaš V. Česká spořitelna - Accolade cycling team 02:40:35.41
2. 29 Jakub J. PROefekt across CST team 02:41:34.69
3. 168 Martin K. PRO CYCLING AONE 02:43:05.90
4. 38 Miroslav M. CYKLOSTORE Trenčín 02:44:25.14
5. 45 Rudolf D. person RULE pro-body sport team 02:45:22.39
6. 19 Jakub K. CK CYKLOGLAJZA BB 02:46:06.14
7. 106 Peter Ž. ProSport Team Košice 02:46:07.14
8. 151 Vladimír H. Finančné centrum Team 02:46:56.88
9. 136 Patrik P. Kubicasport racing team 02:49:20.37
10. 3 Timotej L. Športový klub Topoľčianky 02:50:07.12
11. 25 Matúš Jakub K. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 02:51:47.61
12. 55 Michal D. person michal.dubovec InShape.sk - kondicne treningy 02:52:37.87
13. 101 Miroslav I. Cyklistický klub Energia Svit 02:53:11.14
14. 30 Kristián J. PROefekt across CST team 02:53:13.11
15. 102 Martin S. PROefekt team 02:53:48.61
16. 146 Daniel S. KELLYS FACTORY TEAM 02:54:30.85
17. 79 Tomáš J. ŠK Jablonica 02:55:13.86
18. 77 Martin B. person bmartin Športservis Team 02:55:49.10
19. 28 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:56:06.10
20. 98 Andrej K. kubicasport 02:56:20.09
21. 147 Šimon O. CYKLOSTORE Trenčín 02:57:40.59
22. 9 Michal S. Superior Riders o.s. 02:59:00.08
23. 18 Pavol H. pro-body sport team 02:59:25.02
24. 7 Róbert J. PRO CYCLING AONE 02:59:25.12
25. 165 Lech K. person Lechu BIKE RACING CLUB 03:00:25.33
26. 150 Dominik G. person dominikgabris192887 Finančné centrum Team 03:01:45.07
27. 1 Daniel K. person daniel153 ebajk racing 03:02:02.57
28. 163 Jaroslav B. Športservis Team 03:03:05.32
29. 161 person michalPro1 BIKEPRO SPORT 03:03:43.57
30. 132 Ľubomír O. Bike4you Hlohovec 03:03:56.35
31. 74 Andrej B. person Andobiker Ruzomberok 03:04:05.31
32. 22 Miroslav P. person miropalicka pro-body sport team 03:06:19.09
33. 56 Peter B. Cyklistický klub Energia Svit 03:06:23.56
34. 160 Miloš Sopko person emsi BH-MARATON.BIKE 03:06:26.45
35. 11 Adrián O. Športový klub Topoľčianky 03:06:26.59
36. 37 Vladimír J. cykloshop.sk 03:07:38.30
37. 34 Marek Ondriš person 323marek232 Bike4you Hlohovec 03:08:08.05
38. 2 Tomáš P. person Tondo6 TOP SPORT TEAM 03:09:33.04
39. 158 Martin N. 03:09:51.29
40. 73 Andrej B. 03:11:30.53
41. 68 Marek P. person cripo KPFC Stupava 03:13:13.03
42. 60 Martin Z. person MentalCoach MTBIKER 03:13:26.78
43. 41 Martin Holiš person mar1inholis Bike4you Hlohovec 03:13:30.27
44. 91 Michal H. TOP SPORT TEAM 03:13:47.81
45. 6 Andrej M. Topoľčianky 03:14:19.81
46. 148 Jozef Kromka person kromkaj Cyklisti Trnava 03:14:22.81
47. 157 Martin Š. person smyky GREENBIKE ALOHA TEAM 03:14:23.27
48. 156 Igor Š. GREENBIKE ALOHA TEAM 03:14:23.31
49. 36 Marek S. 03:14:33.02
50. 83 Ján Tóbik person jtobik CK Banská Bystrica 03:16:59.54
51. 13 Rastislav B. ProSport Team Košice 03:17:00.29
52. 90 Daniel H. Cyklo Klub Dynamax Nitra 03:18:12.26
53. 154 Štefan P. OUTSITERZ 03:18:49.79
54. 99 Peter B. person sportman11 Cyklo Klub Dynamax Nitra 03:19:51.52
55. 144 Daniel S. Višňové 03:19:55.00
56. 139 Roman K. SK Topolcianky 03:20:00.75
57. 71 Peter K. person Kemo Discover Cycling 03:20:28.50
58. 21 Tomáš Sliva person slivert CK MŠK Kežmarok 03:20:58.50
59. 135 Slavomír B. person side Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:20:59.99
60. 86 Róbert K. person robobike 03:21:55.49
61. 24 Martin B. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 03:22:16.24
62. 57 Dalibor D. person Dal_bor Can You Make It 03:22:18.52
63. 96 Martin M. person Hary13 BRS KAKTUS BIKE 03:22:23.52
64. 59 Vladimir O. Suncycle 03:22:36.27
65. 35 Martin L. person MatoLiptak 03:22:46.02
66. 97 Erika G. CK CYKLOGLAJZA BB 03:23:49.98
67. 131 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 03:24:28.26
68. 39 Róbert K. Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:24:43.23
69. 95 Robert G. CK CYKLOGLAJZA BB 03:25:00.98
70. 88 Kristína N. xRoad Bánovce nad Bebravou 03:25:02.01
71. 142 Bernhard W. RC ARBÓ WEIZ 03:25:18.52
72. 133 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team 03:25:31.98
73. 82 Martin D. 03:25:53.73
74. 4 Peter B. person Bartecko44 Buday Family 03:28:50.46
75. 107 Juraj S. person jurajsykora1 03:29:11.99
76. 64 Karol T. PROefekt team 03:30:04.47
77. 153 Andrej S. 03:30:45.71
78. 40 Martina K. person MartinaKrahulcova OUTSITERZ 03:31:07.45
79. 105 Andrej K. Kraliky 03:31:23.23
80. 81 Miroslav V. Dom srdca Martin 03:34:18.23
81. 46 Nándor K. Salgótarjáni HKE 03:34:28.47
82. 93 Martin B. person the-redsox BIKE RACING CLUB 03:35:36.44
83. 72 Timea Š. person TimiR PROefekt team 03:37:41.93
84. 137 Bogdan C. Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:37:54.43
85. 63 Milan J. Limbach 03:39:03.42
86. 14 Mário J. Športový klub Topoľčianky 03:39:17.67
87. 44 Rudolf D. Malá Ida 03:41:41.20
88. 8 Vladimír K. SKODA TEAM AUTOPROFIT 03:42:23.16
89. 32 Alex L. Decathlon Martin 03:43:10.44
90. 138 Peter V. 03:43:26.65
91. 47 Zsolt L. Salgótarjáni HKE 03:44:00.65
92. 50 Tomáš M. person toso2424 Cyklistický klub Rimavská Sobota 03:44:00.70
93. 62 Lukáš G. 03:44:46.90
94. 80 Vladimír P. YTCT Donovaly 03:44:47.43
95. 20 Laura L. BIKEGARAGE 03:45:48.89
96. 169 Bravo T. 03:48:40.17
97. 92 Jaroslav E. E100 03:51:17.12
98. 149 Natalia K. 03:51:55.38
99. 94 Vladimír K. 03:51:55.43
100. 104 Peter S. CK MTB Topoľčany 03:51:59.37
101. 67 Nina J. Bike klub LIPA 03:54:41.36
102. 100 Peter B. ChrenaŠproch 03:56:10.60
103. 155 Stanislav S. 03:56:31.35
104. 58 Marcela M. Discover Cycling 03:57:53.09
105. 33 Marek M. Bike-Centrum Dubnica nad Vahom 03:58:05.84
106. 166 Martin Wachs person martin_waxo Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 03:58:20.63
107. 43 Marek K. 03:58:31.34
108. 89 Stanislav S. PROefekt 03:58:47.09
109. 10 Ivana S. Superior Riders o.s. 03:59:20.84
110. 70 Marian H. person mekcen 04:01:58.08
111. 87 Igor S. 04:03:11.82
112. 76 Erik H. 04:03:45.85
113. 75 person 10adidas10 Cyklistický klub Energia Svit 04:08:52.34
114. 42 Emil G. Športový klub Devínska Kobyla 04:09:45.56
115. 61 Patrik B. MTB Gurtničky 04:11:13.29
116. 12 Martin B. ŠKODA BIKE TEAM Todos 04:16:26.52
117. 103 Adam K. CK Ioan 1209 04:16:41.52
118. 31 Marcel H. person Marcel2808 CykloŠpak 04:16:41.56
119. 84 Daniel S. Karate klub Atlant 04:20:02.00
120. 152 Marin Džongov person Marin1 KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 04:20:06.75
121. 162 Kirill Z. 04:23:24.50
122. 53 Jakub R. 04:27:51.23
123. 49 Marek Malovec person MarMal Cyklo ŠK Jablonica 04:31:20.00
124. 48 Denisa Dubovská person DeniDu ŠK Jablonica 04:31:20.21
125. 85 Július Š. bez klubu 04:34:17.95
126. 143 Radoslav H. 04:34:53.45
127. 27 Peter J. person peterpj PROefekt team 04:34:55.48
128. 140 Jan H. Bike team JA XY 04:34:57.20
129. 54 Marek A. person Marek55565 Cyklistický klub Rimavská Sobota 04:42:49.67
130. 51 Tomáš D. Cyklistický klub Rimavská Sobota 05:03:39.34
131. 134 Viliam P. KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava 05:11:28.56
16 Tomáš G. person tommee pro-body sport team DN:Fi:ni.sh
15 Matej M. BH-MARATON.BIKE DN:Fi:ni.sh
52 Ondrej B. person Obckrs Cyklistický klub Rimavská Sobota DN:Fi:ni.sh
5 Martin U. person martinurban18 Vieska nad Žitavou DN:Fi:ni.sh
66 Dávid K. Dechtice DN:Fi:ni.sh
167 Jan Andrej C. PRO CYCLING AONE DN:Fi:ni.sh
65 Matej Č. CYKLOSTORE Trenčín DN:Fi:ni.sh
69 Ľuboš M. WLRMcc DN:Fi:ni.sh
78 Radovan D. Športový klub COOL BIKE DN:Fi:ni.sh
141 Matej P. Cycling Academy Bratislava DN:Fi:ni.sh
23 Maros G. DN:Fi:ni.sh
159 Andrej K. SUNCYCLE.sk Cycling Team DN:Fi:ni.sh
164 Andrej D. DN:Fi:ni.sh
170 Peter H. Športový klub Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 Patrik Paumer person studio Bike klub LIPA DN:St:ar.ts
0 Jozef M. Klub Nadšencov Amatérskej Cyklistiky DN:St:ar.ts
0 Jakub G. DN:St:ar.ts
145 Ivan S. DN:St:ar.ts
0 Ľuboš S. Trenčín DN:St:ar.ts
0 Ján C. ebajk racing DN:St:ar.ts
0 Juraj K. person JKo ProSport Team Košice DN:St:ar.ts
0 Florian P. PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Ales M. CK Banská Bystrica DN:St:ar.ts
0 Peter B. DN:St:ar.ts
0 Florián P. PROefekt across CST team DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up