r.s.p. CREAK FREAK montážna pasta
RSP CREAK FREAK montážna pasta
Špeciálna montážna pasta pre hliníkové, karbónové i titánové súčasti, chráni proti nechcenému vŕzganiu a zrastu materiálov.| Hmotnosť | 50 g |
| Modelový rok | 2021 |
| ID produktu | 65006 |
Dobrý deň,
je lepsie na stycne plochy , lisovane spoje pripadne na loziska ulozene do capov zadnej stavby pouzit tuto pastu alebo pastu v linku nizsie ?
https://www.mtbiker.sk/shop/servis/mazivo-a-oleje/vazeliny-a-pasty/park-tool-antiseize-pt-asc-1-montazna-pasta-113-g.html#questions
Dakujem
Dobry den,
v oboch pripadoch sa jedna o dobru volbu, pokial sa bavime o pohyblivych castiach zadnej stavby tak by som skor volil tuto R.S.P. vazelinu, na vseobecne pouzitie na lisovane spoje a pod. kludne aj PT.
Dobrý deň,
je vhodná táto pasta aj na mazanie čapov odpruženia rámu? Je na to dostatočne viskózna a vodeodolná?
Ďakujem
Dobrý deň
Táto pasta sa používa skôr ako montážna na lisované spoje ako press fit stredové zloženia alebo hlavové zloženia. Pre mazanie ložísk, čapov a pohyblivých uložení by som zvolil niečo takéto: https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/mazivo-a-oleje/vazeliny-pasty/rsp-vazelina-bearing-buster-50-g-tuba-model-2020.html
Zdravím,
Mám problém s vŕzganím v mieste sedlovky/objímky na ráme. Používa sa táto pasta aj na odstranenie vŕzgania?
Dobrý deň,
Áno môžete ju použiť.
Zdravím je možné použiť na lisovanie stredového zloženia na karbón ráme?, alebo odporúčate niečo iné... Dik.
Dobrý deň, áno je to možné.
pripájam sa k otázke od Fiffo z 21.8
Ď
Dobrý deň,
áno, mazivo môžete použiť aj na montáž stredového zloženia do karbónového rámu.
Tu nájdeš odpovede na tvoje otázky ohľadom dopravy, platby, bezpečnosti a mnoho iného.

Zelnkavá, dobre viditeľná farba (človek vie kam to už naniesol). Pedále ku kľukám ani kufre k tretrám sa mi zatiaľ neprirástli, takže asi funguje. Toto balenie sa hodí na prkotiny kde treba málo maziva. Tam kde treba napríklad utopiť guličky vo vazelíne by sa asi dosť rýchlo minula a treba kúpiť väčšiu pixľu
Proste pasta. Použil som najmä pri výmene sedla. Neskôr som napr. na bajku zmokol a začala vrzgať sedlovka. Táto pasta zatiaľ vždy pomohla a bajk ostal ticho.
Aplikácia je ale trochu gramblavá. Ocenil by som menší otvor.
Použil som na karbónové sedadlo funguje a nevrzga a taktiež na sedlovku... Nezasuva sa pri 6 nm
Pouzita na sedlovku a predstavec volantu , odvtedy je bicykel
ticho !!!!
zatial použita len 1x na stred zloženie...
vrzganie prestalo
Funguje super. Žiaden problém s odstránením prebytkov pasty.
Vyborna pasta na montaz aj zavitovych spojov
este nepouzita, snad pukanie zmizne
Veľmi dobrá kvalita.
Zatím se mi zdá ok
Kvalitné mazivo
Kvalitné mazivo
Nič nevŕzga
Funguje
+Nic nevrzga,
+staci minimalne mnozstvo
+dobre ju vidiet pri montazi
-vidiet ju aj po montazi (svetla modro biela farba)
-prebytky sa tazko cistia
Kupoval som ju kvoli vrzgajucej/pukajucej sedlovke, trosku to pomohlo ale myslel som ze ju nebudem musiet az tak utahovat s pouzitim tejto pasty.
Biela
Veľmi veľmi dobrý
Automaticky preloženéSkvelý produkt.
Automaticky preloženéZ tuby vychádza niečo veľmi tenké, skúšal som to naniesť tenko na sedlovku a vnútornú stranu rámu. Bohužiaľ, sedlovka sa stále zasúva. Konzistencia nebola správna, príliš riedka.
Automaticky preložené